Poraďte podprsenku na spevnenie pŕs

dedenini
9. mar 2013

Ahojte. Rada by som vedela kde sa da zohnat nejaka aj ked drahsia podprsenka , co spevni prsia. Po porode mi velmi narastli a dost mam vacsi pravy prsnik.Uz nekojim davno. Od porodu bude skoro rok a strasne ma to trapi jak vizeraju... Pocula som ze su aj lieky ale to moc nechcem, pretoze nemam rada lieky,,,Rada by som pocula vase skusenosti, ako ste dosiahli spevnenie prs, okrem cvicenia-nato nemam cas, ani chut... dakujem

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
9. mar 2013

@dedenini žiadne zázraky sa v tomto smere nekonajú - okrem plastickej operácie 😅 žiadna podprsenka, tabletky, kvapky, krémy, masáže, cviky - proste nič... samozrejme, môžeš prsia "upratať" do kvalitnej podprsenky a oblečená budeš vyzerať super, ale ak ti ide o trvalú zmenu aj po vyzlečení, tak naozaj len plastika... cviky sú dobré na spevnenie svalstva, ale sval je v prípade ovisnutých pŕs naozaj málo...

dedenini
autor
9. mar 2013

@sissy27 ☹ slahne ma z toho... nastastie uz niesu az tak velke a ovisnute jak boli, schudnutim to slo troska dole... ale je to stale zle, nato ake som mala kranse pevne prsia pred tym..a to som kojila len mesiac... aaaaaaaaach ☹ no mne nejde ani tak oto vizerat na vonok uplne sexi, to viem ze aj podprsenka obycajna urobi, ale oto aby som sa citila dobre a hlavne pacila priatelovi viac, a mala naspat svoje sebavedomie a pohodu ... no plastika nehrozi...

sissy27
10. mar 2013

@dedenini hmmm no ak ti priateľ dáva najavo, že po pôrode vášho dieťaťa si menej atraktívna, tak by to by som asi riešila skôr jeho ako seba 😝

jajkakk
10. mar 2013

ja som kojila troch synov a každého do roka....vieš si predstaviť moje? U mňa už isto len plastika pomôže🙂 Manžel mi ešte ani raz nenaznačil, žeby to bolo zlé, je rád, že som mohla deti kojiť a keď sa ja trošku posťažujem, že vyzerajú hrozne, tak mi povie, že som mamina a nie modelka 🙂

mokon
10. mar 2013

Treba vybrať správne číslo, teda košík aj rozmer pod prsiami, aby to perfektne sedelo. No a skús Amore alebo Alles. Ale najpodstatnejšie je naozaj vybrať správnu veľkosť.

anjelicek26
10. mar 2013

@dedenini - taka podprsenka fakt neexistuje, prsia riesi chirurg..bohuzial vsetko ostatne len stoji kopu peniazkov a nema ziaden zelany efekt.. ak mas rozdiel prsnikov väcsi ako dve cisla, mas dobru sancu, ze ti korekciu z velkej casti preplati zdravotna poistovna. Je to totiz nerovnomerna zataz na chrbticu - zdravotny problem.

dedenini
autor
10. mar 2013

@anjelicek26 to fakt? no dve asi az nie, neviem..ale jedno urcite.. je to dost vidno... no ja nezijem na slovensku..skusim sa spytat tu, co sa stym da robit..lebo tu vacsinu byva zadarmo nejake operacie..ale totok asi nie..tak neviem...

anjelicek26
10. mar 2013

@dedenini - v anglicku korektury prsnikov neplatis vobec, ak je tam zdravotna indikacia, pekne sa postazuj na bolenie chrbata a ides na to 🙂

dedenini
autor
10. mar 2013

@anjelicek26 no len neviem ci plastika je to prave orechove..sa bojim...a vela zien ma stym problemi..tak neviem..nikdy som po plastike netuzila...

dedenini
autor
10. mar 2013

@anjelicek26 a chrbat ma bolisom chodila aj na cvicenia koli tomu..ale z prs asik tazko, az take velikanske niesu... troska sa zmensili ked som schodla..ale nie moc..a ten rozdiel jeden od druheho ze je vacsi je dost viditelny...

anjelicek26
10. mar 2013

@dedenini uprava a podvihnutie prsnikov je nieco ineho ako si dat spravit silikonove umelace...na nete je o tom celkom dost, ja na podvihnutie po dokojeni c.3 idem urcite...

dedenini
autor
10. mar 2013

@anjelicek26 jooj..dakujem za info..mrknem nato..som nevedela..presne tie silikony vazne nechcem..taak dakujem

mircalla
10. mar 2013

@sissy27 Suhlas....podprsenka vyformuje prsia, len ak je oblecena....od cvicenia tiez nemozno cakat zazraky, proste po dojceni su prsia casto vytahane, s tym sa neda urobit nic. nastasie u mna to nie je take zle (i ked to samozrejme nie je, co byvalo - kojila som dlho), zeby som uvazovala nad operaciou, ale kamoska bola na podvihnuti a uplne spokojna