Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

irriss
18. okt 2013

@daneso no ja nemam zadnou uchylku 😠 😠 😠 😠

























prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😝 rrr 😝 😝 prrrrrrrrrrrrrrrrr 😝

nativanativa
18. okt 2013

@irriss uz aj u vas ?? 😀 😀

daneso
18. okt 2013

@irriss a este sme vymienali ci ma dve alebo tri bublinky.... Ja som mala vzdy hovno a malo hraciek ale krasne detstvo a milujucich rodicov 😀 Pozor odklon od temy 😀

irriss
18. okt 2013

@daneso Proc jsi vyhodila kastany? mohla jsi je vymenit za nalepky 😝

bubelko
18. okt 2013

@zita19 no ja si nepamätam ani na to, ze by sa mama so mnou hrala na pieskovisku, behala za mnou na kazdej smyklavke, ci hrala sa so mnou s babikami a ine somariny. ale - chodili sme na vylety, pamätam si, ze sme hravali karty, pexeso a clovece. 🙂 a cecka som si zbierala sama a vymienala na ulici s kamoskami a smolkove nalepky s abecedou detto. tiez mojim detom nezbieram vsetky somariny, co sa v nejakej akcii najde. ale priznam sa tiez bez mucenia, ze som zbierala drevenych dinosaurov 😝

katecameron
18. okt 2013

tak teda do sprdkavenia idem ja uz spat aj som si jeden pustila pri vas baby 😀

irriss
18. okt 2013

@daneso Jaky odklon od Temy.???...vzpominkama jsi to jednoduse POSR..........................lalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

bubelko
18. okt 2013

@irriss alebo velmi atraktivna babka 😉

daneso
18. okt 2013

@irriss 😀

irriss
18. okt 2013

@katecameron proc? tak brzy??? 😖

zita19
18. okt 2013

No my sme zbierali kadeco, ale zbierali sme si sami. Brachaci chrusty do 5litrovej flase od uhoriek 😀 😀 Moje deti zbierali tiez kadeco a aj si vymienali so spoluziakmi (zo dvekrat aj vsi) ale kazdy bojoval sam za seba. Zeby ja som sa ich zbierkami zaoberala na to cas nebol ☹

nativanativa
18. okt 2013

@bubelko cecka , nalepky , kriklave hodinky - ktore mali byt vodotesne , ked som ich ponorila automaticky sa zarosili a nesli , slamenacky , kriklave snurky do topanok , gulicky - hlinene , kararasky ..... atd ...

irriss
18. okt 2013

@bubelko atraktivni babky v teto dobe nenosi podprsenky, ale bradavky 😉
To prohlasila nedavno moje dcera..pri pohledu na sousedku🙂

irriss
18. okt 2013

Holky, kolik Vam je? podle sbirek "motylu" jsme tu vsechny z minuleho stoleti a komunisticke 😀

bubelko
18. okt 2013

@irriss teda ma dobry postreh dievca, ale to su "vytahane" babky, nie atraktivne 😀

natas4
18. okt 2013

@daneso hlavne nevybocit z temy 😀 😀

bubelko
18. okt 2013

@irriss tolko kolko uvadzam v profile a v decembri o rok viac 😉

katecameron
18. okt 2013

@irriss aj zajtra je den ja chodim spavat zo sliepkama 😀 a ohladom zbierania mojsyn zbieral špaky a kamoskin syn zas hovna od kureniec dokonca jedno aj ochutnal tymto zdravim M.G. 😀

irriss
18. okt 2013

@natas4
@daneso
Vybocit jen kvuli prdu "jmenem mamma mia" 😉

zita19
18. okt 2013

@bubelko Ja budem babka za par mesiacov a mam podprdu. Gravitacia zvitazila daaaavno ☹ ☹ ☹ ☹ 😀

nativanativa
18. okt 2013

@irriss 31 , krasne , zlate casy totality 😉
cvicme v rytme , spievanky , film pre pamatnikov , komik a jeho svet , videostop ..........................

irriss
18. okt 2013

@katecameron 😅 od kureniec 😕 😕 😕 😕
Muzu nabidnout kralici, kreckove a zelvi..
Dobrou noc!!

natas4
18. okt 2013

Ach to boli casy, ked som sa ako 7 rocna hravala s chalanmi pred panelakom gulicky (triafali sme do jamky)

irriss
18. okt 2013

@zita19 a mas tu nevestu /dceru?? na MK?

daneso
18. okt 2013

@irriss 39 😀

bubelko
18. okt 2013

@zita19 ja ani nie som babka a gravitacia si na mne zgustla 😀

katecameron
18. okt 2013

a baby ja som narodena v minulom tisicroci ako povedala moja dcera ona to nepochopi ona sa narodila v minulom tisicroci musite citat moj status ktorysi 😀

zita19
18. okt 2013

@irriss Asi nie. Je z Ciech a nemyslim, ze je ten typ. Mozno dceru ale este sme sa nenasli. Preco?

daneso
18. okt 2013

@natas4 skakali gumu, na CESTE hrali vybíjanu ziadne auta..... Ach jaj a este sme chodili ako pionieri pomahat starym ludom na nakupy a atd. A kazdy mal rovnako velke hovno sem tam sa niekto vymykal. 😀

bubelko
18. okt 2013

@katecameron moj syn sa ma pred vcerom opytal, ze ake auta jazdili, ked som bola mala a ze ci vobec nejake boli a ci sa vyrabali tak ako dnes... 😀