Na akých chlapov máte slabosť?

30ericka
19. máj 2021

Čaute baby,

na akých chlapov máte slabosť? Resp. aký chlap vám podlomí kolená? 🙂
Ja strašne letím na chlapov v uniforme 🙂

snazilka_bio_mamka
19. máj 2021

ja strašne letím na takých rozhladených.. že sa ich môžes hocico spýtať a vedia ti odpovedať a hlavne zručných, zadrbaných v monterkách s treskou a rožkom v ruke - ja si fakt nerobím srandu :D

bluehorsee
19. máj 2021

@30ericka Erika uniformy sú top, teda pokiaĺ ti junák práve nedáva mastnú pokutu😃u mna je mega sexy muž v rifliach, poprípade nohaviciach, opasok, zakasaná slim košela a vyhrnuté rukávy. Najlepšie s tetovaním na celej ruke. Vysoký, tmavý...
Ale ako to už býva moj ex manžel bol svetlý tip a moj terajší detto😅
Ciže u mňa tmavý na kukanie a svetlý na život🥴ale tak to majú asi aj páni. Radi sa pozrú na silikónovú kačičku, ale doma sa predsa len s láskou pritúlia k svojej obyčajne krásnej žienke❤️

lindusss2016
19. máj 2021

@30ericka na bradatych

jance333
19. máj 2021

pohodakov, s ktorymi sa da zasmiat, nesleduju sa v zrkadle viac ako zeny, takych dobrych citlivych chlapov.

hederamonstera
19. máj 2021

Vysoky, tmavy, bradaty, mohutny (nie vysportovany, ale s bruskom a velkymi ramenami)...presne ako moj muz :D
Ale inak aj rysavi sa mi tiez pacia.
a potom ked je niekto mega inteligentny, tak to ma vzdy dostalo a nikdy som uz neriesila vzhlad.

siasis
19. máj 2021

Gitaristi ako moj manzel 🤣🤣🤣

7miriam77
19. máj 2021

co sa tyka vyzoru, vzdy sa mi pacili dlhovlasi a troska taki strapati chlapi. Nastastie moj chlap ma huste vlasy, takze troska vlasy sme nechali podrast 😀 a to predtym chodil vzdy vystrihany na max...no uz si zvykol a dokonca sa mu to uz aj paci 🙂😍

mamamasama
19. máj 2021

moj muz, tmavý, vysoky, jemne zarastená brada, pekne prsné svaly a tie najširšie ramena ake som kedy videla 🤩🤩🤩 a hlavne ked ma koselu, rifle a tenisky 🤩

majka1231990
19. máj 2021

Taký bisnis man -oblek,košela,štýlové hodinky,upravená brada,vyžarujúci charizmu,inteligentný,rozhľadený a so zmyslom pre humor..

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
somtunovaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leuska0910
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bets
19. máj 2021

Muž v obleku najlepšie v slimfit. Vysoký, štíhly, nadpriemerne inteligentny.

leuska0910
19. máj 2021

Uniformy - to je moje🤤😍 esteze mam doma policajta a vecer si ho mozem povyzliekat😁

ivangeline
19. máj 2021

Na manzela. ;)

gir
19. máj 2021

Aj ja som na uniformy, môj je hasič. Vidieť ho v reále pri zásahu 👌

panelacikova
19. máj 2021

ja na môjho 🙂

anonym0001
19. máj 2021

@30ericka potvrdzujem, uniformy vyzeraju dobre, ale to je tak vsetko 😂

vroni
19. máj 2021

Vtipných medveďov v obleku. Uniformy neznášam.

nika_val
19. máj 2021

@bluehorsee keď som čítala váš príspevok hneď som si spomenula na tento film 😀😀 ak ste nevideli odporúčam pozrieť ak sa vám tento herec pozdáva

monka105
19. máj 2021

Po všetkých skúsenostiach, už iba normálni. ✌🏻😂

asia83
19. máj 2021

@30ericka Nooo. Mne sa práveže uniformy nepáčia, príde mi to také strojené. Mám rada pohodu, pohodových ľudí. Mne sa vždy páčili hudobníci. Nemám hudobníka, ani mi ku životu nechýba. V prvom rade sa mi páčia muži, ktorí sa hýbu. Neznesiem lenivého muža. Môj je stavbár, záhradník, v montérkach, ktorý sa zastaví iba o ôsmej večer. Takže to je splnené. Páčia sa mi inteligentní muži s vlastným názorom, nemám rada mužov “pod papučou”. No nepáčia sa mi premúdrelí intelektuáli. Ešte musí byť trpezlivý, tolerantný a nesebecký. No táto téma tu už bola. Mimochodom.

bubinko1506
19. máj 2021

Ak ide iba o vyzor, tak vysoky, tmavovlasy, pekne oholeny, kravatak v obleku (a takeho som si aj nasla😉).

mareka49
19. máj 2021

Uz šediny kosela rozhľad nadhľad charizma čaro rozvaha a rozhodnost

janetinka27
19. máj 2021

na prvy pohlad modre oci, svetlejsie vlasy, nie moc vysoky, skor stihly, iskricka v ociach, usmev. a potom zrucny, rozumny, pokojny, slusny a obetavy, nenasieraci, s podobnym zmyslom pre humor a hodnotami ako mam ja

ivanizna
19. máj 2021

Ak ide len o vzhľad, tak ja sa rada mrknem na vysokých špinavých blonďákov, hnedovlasých, modré alebo zelené oči, trochu strnisko, najlepšie roboš v montérkach 😀 a mááám rada chlpatú hruď!!!! Také mužné! 😁😍

fotoarch
19. máj 2021

@30ericka VCC - vysoky - cenky - cihy .... mam syndrom matky terezy , zachranovat intovertov 🙈

len_nig
19. máj 2021

Aj ja na uniformovaných aj som si takého našla za manžela 😁😍

janetinka27
19. máj 2021

@fotoarch mam podobny syndrom :D

betty_image
19. máj 2021

Na bohatých :Dddddd