Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

nativanativa
20. okt 2013

ahojte uprdene !!! som hodinu uspavala mojho synatora , konecne zaspal , polozim ho do postielky a taaaakuuuuuu si uvalil ze som skoro odpadla , urcite sa musel posrat az na lopatky - nastastie to bol iba prd , ale ten stal za vsetky drobne 😀 😀 😀

irriss
20. okt 2013

@zita19 aha..uz jsem tu 😀 😀 😀 😀 🤐 😝 😝 😝 😝

irriss
20. okt 2013

@nativanativa Najdes nas v parcich..pojd si prdnout tam😀

irriss
20. okt 2013

@daneso ty jsi tu a jsi duchem..proc? Prdy dosly?? Jinak mi musis prozradit, jaky cajik ci kavicku jsi poslala Dance😉

effie81
20. okt 2013

Baby pridam fotku,boli sme pred par rokmi na rockfeste a kamos vysiel zo sprchy a rehot,ze nech sa ideme pozriet,prdol si a co sa stalo.😀D

zita19
20. okt 2013

@effie81 Teda to bol PRD 😀 😀

aknelka85
20. okt 2013

@paloma20 Ja tu basnicku poznam trosku inac 🙂
Cokolady malu hrudku, dal som si dnes do zaludku...
Ta potvora v bruchu kvasi, nevykakam sa uz asi!
Sedim si tak na zachode, trapim crevo vo velkom smrade,
oci mam jak angorak, vylez von ty hnedy drak!
Na zachode je tak krasne, nuti ma to pisat basne 🙂

zita19
20. okt 2013

Este, ze explorer vie bezat ako multitasking. Na jednej bezia parky, na druhej prdy. Budem sa prepinat 😀 😀 😀 Ja, co neznasam, ked sa musim v robote prepinat medzi aplikaciami 😀 😀 😀

lienkafoj
20. okt 2013

Jedného dňa som stretla gentlemana a zamilovala som sa do neho. Keď sa stalo zrejným, že sa vezmeme, učinila som najvyššiu obeť a vzdala som sa svojich obľúbených fazulí. O niekoľko mesiacov neskôr, na moje narodeniny sa mi cestou domov z práce pokazilo auto. Pretože sme žili na vidieku, zavolala som manželovi, že prídem domov neskoro, pretože musím ísť pešo. Cestou som míňala malú reštauráciu a vôni pečených fazúľ vychádzajúcej z ich kuchyne som nedokázala odolať. Aby som sa dostala domov, musela som prejsť niekoľko míľ a tak som si povedala, že než prídem domov všetky škodlivé následky tých fazúľ vyprchajú. Vošla som do reštaurácie a hneď som zjedla tri veľké porcie fazúľ. Celou cestou domov som sa potom snažila vypustiť von všetok plyn, ktorý môj zažívací systém produkoval. Keď som dorazila domov, manžel sa zdal byť veľmi nadšený, že ma vidí a s potešením mi oznámil: "Miláčik, pre dnešný večer mám pre teba veľké prekvapenie." Potom mi zaviazal oči a zaviedol ma k mojej stoličke pri stole. Sadla som si a práve v okamihu, keď chcel rozviazať šatku na mojich očiach, zazvonil telefón. Musela som mu sľúbiť, že šatky na očiach sa nedotknem, pokiaľ sa nevráti a potom išiel zdvihnúť telefón. Pečené fazule, ktoré som skonzumovala na mňa stále ešte mali vplyv a tlak sa stával neúnosným. Môj muž bol v druhej miestnosti a ja som využila príležitosť, presunula váhu na jednu pólku uprdla som si. Bolo to nielen hlasné, ale zapáchalo to ako vlečka hnoja ktorá prešla tchora pred papierňou. Vzala som si obrúsok a mávala s ním rázne vo vzduchu. Potom som presunula váhu na druhú pólku a vypustila tri ďalšie salvy. Zápach bol horší než keď sa varí zelenina. Starostlivo som počúvala vzdialené konverzácie v druhej miestnosti a pokračovala v uvoľňovaní tlaku vo svojom zažívacom systéme po ďalších niekoľko minút. Pôžitok bol neopísateľný. Keď slová na rozlúčenie z vedľajšej miestnosti signalizovali koniec mojej slobody, ešte párkrát som zamávala vo vzduchu obrúskom, vrátila ho na klin a zložila naň ruky. Cítila som sa uvoľnene a bola som so sebou veľmi spokojná. Moja tvár musela byť alegóriou na nevinnosť, keď sa manžel vrátil a ospravedlňoval sa, že telefonoval tak dlho. Spýtal sa ma, či som sa pozrela spod šatky a ja som ho uistila, že nie. V tom okamihu dal dolu z mojich očí šatku a dvanásť hostí jednohlasne povedalo: "Happy Birthday!" Omdlela som...

daneso
20. okt 2013

@irriss dala som si oddych trosku od PC prdy nedosli manzel zasobuje stale uz aj diera je v trenkach 😀 😀 😀 kava je zo znizenou kyslostou napisem do IP potom nazov a vyrobcu neviem spameti 😉 je pre zaludkarov a ludi po chemo A zajtra drzim palce !!

irriss
20. okt 2013

@daneso Diky! 🙂 😉

zita19
20. okt 2013

@aknelka85 "nevykakam sa uz asi!"
Mi pripomenulo:
Bola som raz v nemenovanom ochcodnom retazci a akurat mali zlavu na banany. Samozrejem banany uz boli prestahovane do vozikov kocirovanych dochodcami... Jedna pani tam mala asi 15 lik. No proste cele dno vozika vylozene bananmi. Taka mamicka s asi 2-3 rocnym babom poprosila tu pani, ci by jej tri banany pre dieta neprepustila. Pani, teda kategoricky odmietla, ze to su pre nu. Isiel okolo pan, taky patdesiatnik a hovori jej: Pani, ked teľo banaoch zožrece, ta še do šmerci nevyserece! 😀 😀 😀 😀 a prelozil banany zo svojho vozika do mamickineho.

aknelka85
20. okt 2013

@zita19 🙂 🙂 🙂 ujenko zabodoval 🙂 ja by som mu tam normalne zatlieskala 🙂 🙂 mozno od smiechu aj polkami 😉

zita19
20. okt 2013

@aknelka85 Hej. Ja som normalne ostala paf.

aknelka85
20. okt 2013

@zita19 verim ti 🙂 uprimny a s dobrym srdcom. Klobuk dole pred takymi 🙂

daneso
20. okt 2013

@lienkafoj 😀 😀 😀 no konecnaaaaaaa zase nezastim dalsia prdkajuca historka tema ma prdy v plachtach a plujeme dáll 😀 😀 😀 Super aj manzel si precital popritom samozrejme mal prejav dnesná brokolica 😀 😀

nativanativa
20. okt 2013

@lienkafoj 😀 😀 😀 😀 😀 jak som si povriiiskala a co sa dialo potom ??

zita19
20. okt 2013

@irriss Dalsia s IQ tykve:
poradte mi, skusenejsie maminy.
Dcerka so striedavymi uspechmi papa 3xdenne prikrmy, ale teraz nas caka obdobie, ked budeme musiet behat po doktoroch (pred operacne vysetrenia), a neviem si predstavit, ako jej budem niekde v cakarni alebo v aute davat prikrm.
neviem, ci je nemam dat len flasku s mliekom a ked prideme domov, tak prikrm az potom... ale zas si tym pokazime horkotazko urobeny papaci rezim...
co by ste mi poradili?.

natas4
20. okt 2013

@zita19 https://www.modrykonik.sk/forum/umele-mliecko/france-lait-ar-a-nezdrave-priberanie-2/
petula8 krmila dieta segedinom ...odporucam precitat cele 😀

nativanativa
20. okt 2013

@zita19 preboha !! no citala som uz vselico , ale toto je asi strop ....
jsem se stratila 😀 😀 😀 😀 😀

nativanativa
20. okt 2013

@natas4 toto som citala , tam som sa jej aj ozvala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natas4
20. okt 2013

@nativanativa aj ja..palili ma prsty 😀

natas4
20. okt 2013
zita19
20. okt 2013

@nativanativa
Nie hranica blbosti je definovana: nekonecno lus jedna.
Dokazy::
ahojte baby, mala bola na strazeni a omylom sa jej dala kasicka nestle stracciatella, ktora je od 8 mesiaca, a moja mala ma 7 mesiacov a tyzden, chcem sa poradit moze sa nieco stat ci nie ??som hrozna :( ze take veci neustrazim :(

Ak rano, tak navarene papo pre drobčeka nechate v hrnci a potom ešte k obedu prihrievate? Alebo ako? Doteraz som to totiž robila vždy dosť zdlhavo. Navarila som v sklenmom pohariku v studenej vode schladila a dala do chladničky, potom vybrala a ohriala.. To som niekde neviem už kde čitala, ze sa tak ma robiť, ale už ma to takto moc nebavi..Vďakaaa

nativanativa
20. okt 2013

@natas4 ja som normalne neverila ze aj toto ma vobec niekto odvahu napisat!!!

nativanativa
20. okt 2013

@zita19 jezis, perla za perlou !!!!

natas4
20. okt 2013

@zita19 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nie nie, kasicka sa moze podavat az od 8 mesiaca a 1 dna 😀 😀 😀

zita19
20. okt 2013

@natas4 nie som v tej skupine, nepusti ma. Napis pointu:

zita19
20. okt 2013

Ja dievcata nemozem. Proste IQ tykve. To sa ani neda inac nazvat.
Ale viete si predstavit, ze tieto "starostlive" mamicky stravia dni na konovi aby dostali odpoved na svoju otazku, miesto toho aby sli vyvencit dieta? Potom nic nestihaju, strcia pampersku 3 rocnemu dietku, sttcia ho pred televizor a preberaju na konovi, ci nie je skoro oducat od plienok