Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
daneso
21. okt 2013
@nativanativa ja som to citala o tych bublinkach a ze ju nieco nechce pustit dnu 😃 😃 a malo to dve strany ty kokso a ma to 5 si to tam rozprudila pozeram a tie mihalnice bolia stale 😃 😃 😃 daj link na mixer 😃
zita19
21. okt 2013
@nativanativa Nie.
Ja som tu ani nie mesiac (co teda budem do konca zivota lutovat, ked citam, ze to tu bezi roky!!!) . A Modra pyramida je dobra, tam som jedneho chlapa co sa pokusal zhodit moje technicke vedomosti vytocila (zhodila) tak, ze mi zacal vypisovat na IPcku aby mi do blondyn nadaval 😃 😃 )
zita19
21. okt 2013
@daneso Si dobra, ze si vladal citat!!! Ja som to vzdala, ale mozno sa k tomu vratim 😃
katka1981
21. okt 2013
Baby ved vy vobec netocite o prdoch, uvedte ma do obrazu, vy sa tu tak dobre bavite, aj ja by som sa rada 😃 😃 😃 😃 Ozaj a nezavru vas? 🙂
nativanativa
21. okt 2013
@zita19
@daneso http://www.modrykonik.sk/forum/vybava-na-jedeni...
na a vriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiskajte si , tak tato dotycna tie zalozila kooopu inych tem ale vsetko sa tocilo okolo mixeru a jej dcery , to bolo teda tiez ..... som jej napisala ci si nepomylila mixer s vibratorom ked sa jej tak casto kazi
katka1981
21. okt 2013
Ale ja pridam jeden o prdoch, aby to ostalo v teme. Bola som u mojej milovanej sesternici a prisla za nou susedea, jej najlepsia kamoska a aj moja dobra kamoska 🙂 A ta kamoska ovori. Matka, dosla som sa k tebe vyprdiet 😃 😃 😃 Sice som kukala jak puk, ale pohoda 😃 😃 😃
daneso
21. okt 2013
@zita19 ja som hodila posledne dve strany tie prve dve netreba mi stacil iba uvodny prispevok na zalozenie temy 😃 😃 podla mna sa tu zabavaju deti a robia si prcu 😃 😃
nativanativa
21. okt 2013
@katka1981 nuz niet sa co cudovat , nejdu prdy , nemaju ist z coho , dnes nebolo do coho prdnut 😃 😃
natas4
21. okt 2013
@zita19 a cim si ho tak vytocila? No daj 😉
Idem mrknut na tie venusine gule 🙂
katka1981
21. okt 2013
@nativanativa, ja som robila segedin, mam strach ze sa uvolnim az zajtra v robote 😃 😃 😃 😃 Najhorsie je to rano v elektircke, ale uz cusim, v sukromke by som sa lepsie uvolnila 😃 😃 😃 😃
daneso
21. okt 2013
@nativanativa kokso to sa nedaaaaaaa mne stacil iba prispevok na temu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ludia kde mi skoncime ked nebude elektrika no v riti ako ten prd 😃 😃
nativanativa
21. okt 2013
@katka1981 normalne sa vyprd a co 😃 😃 😃 , ja idem zajtra do fasirky s pyre .... to bude zas - oooody budu juchuchuuuu
katka1981
21. okt 2013
Jeminecku kolko preklepov 🙂 A ja prdim nato 🙂
zita19
21. okt 2013
@katka1981 Prdy boli tak do 30 starny potom sme odbocili k parkom pre 4 mesacne dieta a dosli sme k ludskej blbosti. Nam prdove pribehy dosli
daneso
21. okt 2013
@katka1981 treba zobrat nahradne oblecenie 😃 uz tu bol pripad po hruskovom dzuse!!!! 😃
katka1981
21. okt 2013
@nativanativam, neuveris, ja som si prave spomenula.... proste si niekto prdol a ja ze jej uplne ze fasirka, lenze u nas doma ziadne fasirky neboli 😃 😃 😃 ja by som inak prijala take sladke prdy, vies akoze cokoladove alebo ovocne, tie cesnakove, kapustove, karfiolove, brokolicove, cibulove a podobne, to je uz otrepane.
katka1981
21. okt 2013
@zita19, co prehanas, ved to dieta malo uz 8 mesiacov, tam uz mal byt parok davno zavedeny. Ale kam??? 😃
nativanativa
21. okt 2013
no a dnes jedna kamoska toto hodila do eteru , vriiiskala som uplne
Má táto veta zmysel? Dostala som ju od jednej predávajúcej: Poslem Vam cislo uctu, na ten mi vlozite peniaze. Po obdrzani penazi Vam poslem topanky postou a postovne mi zaplatite dobierkou. Suhlasite?
som jej medzi inymi napisala , ze som sa nejako stratila pri vyzname tejto situacie
katka1981
21. okt 2013
Ja som tu za slusnu, ja si nemozem pokazit profil 😃 jajaaaj segedin ideeee. No nic baby hlasujte za sukromnu, ozaj prdy patria do sukromia. Inak vas budem uz len citat, jedine ze by mi nieco ubehlo a nezdrzim sa a capnem to sem.
zita19
21. okt 2013
@leoamiska001 Zabudli sme na Teba, ale ficime na prdoch uz 5. den a 32. strane. Za toto pojdes do neba 😃
katka1981
21. okt 2013
@nativanativa, a co vlastne chcela??? Kupovala si aspon topanky? Inak mne sa toto paci, tu sa ozaj meni jedna tema za druhou, uplne ze parada.
natas4
21. okt 2013
@zita19 akosi mi uniklo cim si ho vytocila :-N aj nam hucal radiator, zavolali sme domovnicke, ta typkovi, prisiel, odvzdusnil, vymenil ventil
zita19
21. okt 2013
@nativanativa Tak toto by ani programator v amoku nevypotil a uz som od nich zazila kadeco 😃
nativanativa
21. okt 2013
aby ste boli v obraze - ona isla kupovat od jednej pani topanky a ta jej nasledne toto napisala 😃 😃 😃
zita19
21. okt 2013
@natas4 Oponovala som mu na prudky ohrev na IP a potom ma bombardoval 2 dni a skoncil pri blbej blondike. Pritom som bruneta
katka1981
21. okt 2013
No teraz sa tam toci o kozom mlieku, ok pridam zas nieco. Tiez sme presli na kozie, ale ja nie, fuj, nemozem, proste by som blila. Muz nemoze kravske mlieko vobec a malej je tiez kozie zdravsie. A tak mi napadlo, ze idealne by bolo kupit kozu. Tak som sa zamyslela, ze ja by som chcela radsej male kozliatko, (aj ked kupite psa, chcete steniatko) a tak som zacala zvazovat, ze ci capka alebo kozicku 😃 😃 😃 😃
natas4
21. okt 2013
@zita19 hmm no to nema nic s prudkym ohrevom pokial viem...nam sa to stalo preto, ze sme ten radiator mali stale vypnuty a zrazu zacal hucat...to vies, poniektori chlapi neznesu pocit, ze zena vie nieco lepsie 😉
vehuhu
21. okt 2013
baby ja som sa tak pobavila....furt sa smejem na tej mixerovej 😃 😃 😃 😃 😃 a ta chlpata zadnica, skoro som spadla zo stolicky 😃 😃 😃 😃 😃 ja len niekedy neviem, ze ci su tie zeny spomalene, menej chapave alebo si prosto robia zo vsetkych srandu ale to tot je best tema ever 😃
nativanativa
21. okt 2013
@vehuhu pockaj pockaj a to este nevies , ze pisala aj do ceskych for , kde sa akoze vydavala za obcianku ceskej narodnosti a pisala asi takto
no a jako ten mixer vam udelal jenom psouk psouk a to bylo vsechno , proste nesel dal pustit
vriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiskala som !!

Začni písať odpoveď...

Odošli