Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

zita19
21. okt 2013

Baby, pozrela som na ten mixerov fotoblog. Vsak to je mixer co si pamate ked Remek letel na orbitu!!!!! To To by ho mohla ptŕedat aj do Technickeho muzea, aspon by mala na novy 😀 😀 😀 😀

vehuhu
21. okt 2013

@zita19 ked kuknes do fotolblogu jej chybal len nejaky cuplik, ten zhanala 😀 😀 bez toho sa predsa mixovat nedaaa 😀 😀

natas4
21. okt 2013

@sophia111 vitaj medzi nami...a z coho ti potom bolo do smiechu? 😕

zita19
21. okt 2013

@natas4 Si zabila!

elise
21. okt 2013

@sophia111 ale nikto tu netvrdi že sa otočime k mužovi a prdime a prdime ide tu o občasný prd ktorý sa stane, kedy povieme prepáč a ide sa dalej. či?

stardust
21. okt 2013

@elise vcera na gauci v obyvacke. Po pravici pes, po lavici syn...zrazu strasny smrad a syn nehanebne zaklamal, ze to bol pes a potom mi daval ovoniavat svoj zadok...no ale zvalit to na tvora, ktory sa nevie branit?! Och...

elise
21. okt 2013

@stardust 🙂

natas4
21. okt 2013

Rozmyslam ci niektorym zmysel pre humor odide porodom alebo absentoval aj pred nim...
Btw.moj oblubeny serial je Dr.House 🙂

zita19
21. okt 2013

Kolko ma? Taktiku podla irriss uz zvada! Sikovne dieta! 😀 😕

flowerfairy
21. okt 2013

Hehehehe, perfektna teeeeeeema 😀 😀 😀 No ja prdim hlavne v spanku, takze kto je hore, ked ja spim, tak ma smolu 😀 No zabijem sa?

zita19
21. okt 2013

Dnes sme dali 5 stran. Este asi 5000 a budeme ako ockovanie 😀

stardust
21. okt 2013

@sophia111
neda mi okopirovat odpoved od @seemani :nečítala som ostatné, .. ale vraví sa, že keď pred sebou neprdíte, tak sa naozaj nemilujete,, Lebo len dvaja ľudia, čo sa naozaj milujú, nemajú pred sebou žiadne tajnosti ani zábrany. Patrí to predsa k tomu, čo na svojom drahom milujem, nie? je to jeho súčasť emoticon
Kto grgá, prdí
zdravie si tvrdí ..
emoticon

natas4
21. okt 2013

@flowerfairy nepis, ze prdis, lebo sa tu zas bude niekto pohorsovat...ty predsa uvolnujes plyny 😉

zita19
21. okt 2013

Kocky, zacina zo mna prvravat obednajsia hrachova polievka, tak si idem zakurit pod duchnu. 😀 Zajtra sa hadam dobelham do roboty a poobede sa ozvem. Prdom zdar.
A vite co je pred?
To len hovno trubi na zakrute!!! 😀 😀

flowerfairy
21. okt 2013

Ahaaaa, este som necitala predosle prispevky, tak nie som v obraze. Nechcem nikoho pohorsovat, tak ja len uvolnujem prebytocnu negativnu energiu nahromadenu v mojej inak vonavej a vcelku pritazlivej telesnej schranke 😀 Zadrziavat to nebudem, lebo mam z toho kruhy po ocami potom a ktovie ake ine neduhy este s tym suvisia, precitam si celu diskusiu a budem mudrejsia 🙂
@natas4

zita19
21. okt 2013

@flowerfairy Mas co robit. A prijemnu zabavu.

sophia111
21. okt 2013

@natas4 Do smiechu mi bolo asi pravdepodobne z toho, ze vobec niekto zalozi takuto temu ..ale ked som sa dostala k citaniu odpovedi, smiech ma akosi presiel. Zeny, ja sa tu nejdem natahovat o prdoch preboha, to bol moj nazor.

flowerfairy
21. okt 2013

@zita19 Asi si to necham na zajtra, ked ma nas...rdia chlapci, tak sa sem pridem rozveselit. Tak my ideme hezky "troubit ve svých snách", ako Shrekovci 😉

sophia111
21. okt 2013

@stardust prepac, ale to myslis vazne, ci srandujes? Ked pred svojim muzom neprdim, tak ho nemilujem? 😀 ja ho milujem,ale okrem toho si ho aj vazim. Su predsa nejake veci, ktore sa nerobia. @elise tak to je samozrejma vec, vsetci sme len ludia a nehovorim, ze sa nemoze stat, ze cloveku ujde..ale samozrejme nechtiac. Citala som tu uz aj prispevok typu-poviem muzovi, ze si idem prdnut dopredu..Ako rozum sa mi zastavuje. A ze zeny..To ani moj muz nerobi. Tot vsetko k tejto teme,majte sa!

jerryjanka
21. okt 2013

no kristenanebi 😀 zasa som sa dobre nasmiala. Dnešná hrachová na obed bude príjemne hriať pod perinou - a mal ju aj muž dnes na obed - a máme len jednu velku perinu, myslíte že nám neodletí? lebo na novú nemáme 😀 😀 😀
inak k tomu mixéru - sa smejete ale my ho máme a máme aj nové dalšie dva ale nič tak nepomixuje ako stará dobrá eta - ale je pravda moja neprdí moja robí vrrrrrrr vrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀

myska_lili
21. okt 2013

sme boli dnes s kamosmi a vravela som o tejto teme 🙂 🙂 a jeden vravi ze.... hm ked niektore povazuju prdenie za intimnost to je silna kava. a ked im chlap lize p... tak to si nechaju co? ked na to pride mali by sa tak isto pobrat do kupelne alebo na wc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no ale spomenula som si co robieva tatino moj... hoc kde ked sme som s nim bola a prislo to na neho otocil sa kukol ci niekto nieje za nami a ked nebol, prdol si a spytal sa ma co si vravela? a ja ze nic..a on ze ale ja som nieco pocul 🙂
🙂 🙂 no zakazdym siel do kolien 🙂
alebo ked sme chodili na chatovackyyyyy, bol tam jeden typek co furt niekoho opity ocikal.. fuj ( mna to obislo ) a raz sedime pri gulasi a on si stiahol gate, vysral sa normalne na lavicku a sadol si vedla svojho hovna a pil dalej.. proste humus chalan.. snad neskoncil v srackach 🙂 🙂 🙂 a ked sli len chalani na chatu tak kamosa tak doslova ze obstal, lenze aj ten druhy bol pripity a ze furt uz aj chcel vstat ze sa mu zdalo ze dlho spi ale ze tak mu bolo tepluckoooo 🙂 hm...
ja si pamatam aj na svoju tetu.. ty kokos.. to jak z dela tie prdy a ona furt este tak aj zatlacila ze to bolo nekonecneeeee a babka co sedela v kresle tak vzdy len zasomrala ze ... no fuuuj sa nehambis? a ona ze a za co sak som clovek 🙂

aadulik2110
21. okt 2013

odpoludnia som "natrafila" na túto tému.... tak som sa zabavila až mi vyhŕkli slzy.... večer som sa vrátila, aby som si prečítala čo sa tu rieši.... a smejem sa zas :D a dala som si záväzok, že si prečítam celú tému, zatiaľ som sa prekúsala cez prvých 5 strán a zajtra - teda dnes budem pokračovať, už sa neviem dočkať....

charlie1980
22. okt 2013

Baby, ja uz nemozem !!! 🙂 🙂 🙂 Asi som aj cvrkla do gati. Ved som uz aj v pokrocilom stadiu 😀 Ta Mixerka je bohova ! A Karin imaginarna. No nic, idem kuknut do chladnicky, ci tam nie je nieco na zmixovanie. Mam z toho nocnu moru. Bojim sa, ze otvorim chladnicku a vykukne na mna zmixovana Karin !!!

veron_dorusincova
22. okt 2013

Baby a tento "vtip" poznáte? 😀
Som alergický na kapustu. Je jedno, či je surová, varená, dusená alebo vo vianočnej kapustnici, vždy sa z nej poseriem. Je to otázka sekúnd, alergia. Minule som sa vracal zo služobky v Rakúsku, zastavil som sa na pumpe a dal som si výborný zeleninový šalát, mňam. Bola v ňom však zamaskovaná kapusta, fuj. To som však zistil, až keď som sedel v aute, švihal si to po diaľnici a ozvali sa známe tlaky.

Keď začnú tieto tlaky, mám zhruba minútu, aby som zasadol na trón. Verte či nie, za tých strašne, ale strašne dlhých 60 sekúnd, som nemal šancu auto niekde odstaviť. Bolo mi to jedno, či je v okolí nejaký strom alebo len rovné pole, na parkovisko som ani nepomyslel, ale práve sa zbiehali a rozdvojovali pruhy, zabetónovaná situácia. Jednoducho som to neudržal a pustil som to. Cítil som sa ako dojča. Nakoľko som bol na služobke len na otočku, nemal som so sebou žiadne veci na prezlečenie. Nezostávalo mi nič iné, len v takom stave ako som bol cestovať domov. Tento pocit neprajem zažiť ani najhoršiemu nepriateľovi. Neviem z čoho je hovno zložené ale po čase to začne šťípať ako maďarská paprika a smrdí to čoraz nástojčivejšie. Bohuprisahám až raz budem mať dieťa, budem mu tie plienky kontrolovať každú chvíľu, nech sa vo svojich výkaloch neparí, viem čo to je.

Trpel som ako starý Jób kým som konečne prišiel na hranice. Prvá kontrola rakúska. Vonku už bolo celkom teplo, tak colníci nesedeli v búdkach ale vyhrievali si kosti na zubatom slniečku. Rakušák sa ma pýta, čo veziem, ja mu na to, že nech sa nehnevá, že som sa posral. Len pristúpil a natiahol nozdrami arómu čo sa mi rynula z pootvoreného okna na aute, jediné čo zo seba dostal bolo: "Du Schwein!" a ukázal mi aby som padal ďalej, ani pas nechcel. Reku keď je to také jednoduché, skúsim to na slovenskej strane tak isto. Tu som sa však prerátal, keď som krajanovi oznámil, že som mal črevnú nehodu len sa neveriaco zatváril a pozrel na kolegu. Kolega, schizofrenický typ, zreval: "Never mu, drogy vezie!". Nasledovala dvojhodinová kompletná prehliadka auta. Na osobnú si netrúfli, deodorant zaberal. Keďže ako som spomínal štípalo to viac ako čertovsky, riešenie som videl jediné, nohavice dolu a počkať kým ma pustia domov.

Týmto by som chcel pozdraviť všetkých, ktorí videli na hraniciach týpka, so stiahnutými nohavicami a trenkami na členkoch, s voľne spustenou košeľou, otočeným zadkom smerom k vánku, ktorý povieval a ktorý sa snažil aspoň týmto spôsobom ulahodiť trpiacej časti tela. Stretneme sa v Stupave na Dni zelá.

P.S. Mám na predaj auto, v dobrom stave, málo jazdené, len nejde vyvetrať.

effie81
22. okt 2013

Mame znameho,ktory sa vzdy pohorsuje,ked pred nim chlapi prdia.Hovoril,ze oni doma s manzelkou pred sebou nikdy neprdia,ze idu na WC.Ja som tomu doteraz neverila.Akoze neverila som,ze naozaj existuju bezprdove mazelstva,az teraz sa uistujem pri citani tejto temy,ze toto naozaj funguje v niektorych rodinach.Este dobre,ze mam takeho manzela akeho mam a nes...ere sa kvoli prdom. 😀
Som si spomenula na jednu hlasku od kamosa,ktory sprdol tie kachlicky v sprche.Raz bol na navsteve u rodiny,bola tam jedna DAMA a on pustil vetry a ona sa pohorsovala a on sa jej spytal,ci ona nezvykne.Ze vraj nie.Tak sa jej spytal ci tie vetry zvykne vyzmurkat.😀
No idem ja spat,otocim sa na lavy bok,tak idu lepsie aj prdiky.🙂

briketa
22. okt 2013

Moj muz bol pri mne ked som rodila vsetky tri deti. Ratoval ma ked som (pri inej prilezitosti) zamdlievala od bolesti, bol pri mne ked som lezala s otvorenou brusnou dutinou na stole, organy vedla mna v miske, videl ako sa zo mna rinuli litre krvi a aj to mi len s usmevom tvrdil, ze vsetko je v poriadku.
Myslim ze nejaky zatulany maly vetrik ho uz nerozhadze 😀

tilly
22. okt 2013

@zita19 😀 my si prdime s muzom stale, hlavne v posteli, to sa rano prve pozdravime a vecer si tak davame dobru noc 😀 mm ma este zabavku pubertaka, ze si prd chyti do ruky a dava mi ho k nosu 😀

tilly
22. okt 2013

@effie81 😀 ja mam taku kamosku, co tvrdi, ze NIKDY neprdi a teda ani pred svojim muzom... a raz sme boli u nich na navsteve a jeden jej usiel, taaak sme sa smiali s mm a ona cervena asi az po paty 😀

inak moj mladsi tak strasne prdi, on uplne ako dospelak aj mu to tak smrdi niekedy... on tiez prve rano si poriadne prdne, potom sa na to zobudi a rehoce sa 😀

tinika
22. okt 2013

no kukam a nemam sancu vas čitat

effie81
22. okt 2013

@tilly 😀D s tym chytanim som si spomenula,ze ked si pustim plnu vanu vody a relaxujem a tam si prdnem tak tan zapach je vtedy ovela ovela intenzivnejsi.😀 Este dobre,ze teraz nemam cas takto vylihovat vo vani,lebo by som sa urcite zadusila vo vlastnom zapachu.Uz tyzden jem ruzickovy kel,karfiol a karelab.Malej robim v parnom hrnci zeleninu a vzdy si tam spravim aj pre seba obed.Ale zacinam citit,ze je to uz vela aj na moj organizmus.😀