Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

effie81
22. okt 2013

A je to tu,prdy zahltili kona a ja som sa nevedela dostat do temy.😀

silvapokorna
22. okt 2013

si nemožem pomocť. práca počká, musím čítať, aby mi žiadne prdíkové novinky neušli. 😀

effie81
22. okt 2013

@silvapokorna ja som na tom rovnako.Proste som este nenasla takuto temu,co by ma takto drzala.Bola napr minule ta tema o Negativach Stokke,tak tu som tiez sledovala,manzelovi som robila priamy prenos,ale tu zavreli.Potom tu este boli nejake,ale tato je TOP. 🙂

natas4
22. okt 2013

@effie81 tuto nezavru, aj admini sa radi zabavia 😀

silvapokorna
22. okt 2013

@effie81 a čo to bolo vlastne za tému, čo sa tam preberalo, že ju zavreli? aby sem vedeli, čoho sa vyvarovať. 😀

effie81
22. okt 2013

@natas4 ved aj dufam.😀 v noci ked najmensia nechce spat,tak tu s nou sedim a citam.😀 Ale ved toto je naozaj najprirodzenejsia tema..preco by ju zamykali.

effie81
22. okt 2013

@silvapokorna 😀 furt sa tam hadali,urazali.Stokkacky pisali na Nestokkacky,ze im len zavidia,lebo ony maju na drahy kocik,Nestokkacky opatovali urazky a tak dookola.
No ale prdiet prdi kazdi,tu sa nikto nemoze obvinovat,ze jeden vie a druhy nie.Takze toto by sa nemalo zamknut.😀

vehuhu
22. okt 2013

@effie81 nooo davaj pozor na reci... 😀 😀 😀 ved citas, ze niektore eneprdia...a ze prdiet je pohorsujuce 😀 😀 😀 ja to len nechape, ze ked sa im chce a akurat sedia pri telke, tak povedia, ze pardon a odidu si poprdkat na zachod alebo ako to prebieha?? 😲

effie81
22. okt 2013

@vehuhu no ja teraz tiez rozmyslam nad tymto..teraz po tom keli a karfiole mi dooost casto ujede.😀 a keby ze si napriklad vecer s manzelom sadneme pozriet nejaky film,tak keby som musela furt behat na wcko tak by som z toho filmu nic nemala.Polovicu by som presedela tam.😀

klincek
22. okt 2013

@cinkatko citam to tu od zaciatku a tema sa mi velmi rata🙂, len som sa nejak nevedela zaradit a vyjadrit..a tymto si perfektne vystihla nielen seba, ale aj mna.."Ja jsem ale typ cloveka, ktery takove marnosti neresi a naopak jsem za to rada, ze prede mnou ostatni nestydi. Kdyz se proste nekomu prede mnou stane nejaky trapas - delam, ze nic nevidim, neslysim, aby se ten druhy nemusel stydet... Mozna jsem divna, takova stydliva i kdyz to od ostatnich nepozaduji, ale ja jsem proste takova"
presne to na mna sedi (aj ked vacsina ludi by to na mna urcite nepovedala 😀), takze DAKUJEM 😅.
a "prdlavkam" velmi fandim, citam a veeela like-ujem..snad sa kocky nehnevate, ze vas stale spamuju upozornenia 😉

silvapokorna
22. okt 2013

@effie81 to aby ste mali telku všade. alebo prenosnú. to by ta póza "dámy" bola riadne nákladná. 😀

silvapokorna
22. okt 2013

@effie81 ahaaa, to je o kočíku. tak to som asi Nestokkacka, lebo vobec som netusila, že o čo ide. a si viem živo predstaviť ako sa rozvášnili, až z toho u nadávania prdeli. 😀 😀 😀

effie81
22. okt 2013

@silvapokorna 😀D nasi maju v obidvoch izbach telku.Ktovie preco😀D

silvapokorna
22. okt 2013

@effie81 asi keď je kapustnica alebo fazulovica, aby pri telke neomdlievali. to stačí jedno prdenie na jeden priestor. rozumné 😀

effie81
22. okt 2013

@silvapokorna ja som tiez nestokkacka.Ako mne je jedno kto ma aky kocik.Starsej dcerke som kupila kocik z druhej ruky,u nej sme sice vyuzili,spala v nom do 14 mesiacov.Jedine v kociku,postielku sme u nej nepouzivali.Najmladsia ma kocik po sestre a nestazuje si.🙂 my vacsinou chodime vsade autom alebo na kratsie vzdialenosti peso,maly bol v kociku do 9 msiacov,potom sa naucil chodit a uz sme ho tam nenapchali,starsia tiez od roka chodi vsade po svojich.Takze nie som nejaka kocikova maniacka.A napokon,pri pohybe pracuju aj creva lepsie,takze....🙂

mimi109
22. okt 2013

fajná téma , dlho som sa tak dobre nenasmiala 😀 ako sa vraví - kto grgá a prdí , zdravie si tvrdí 😵

tilly
22. okt 2013

@vehuhu toto by som tiez chcela vediet... ved ked mam pohodu, tak predsa nebudem vstavat a odchadzat kvoli prdeniu... a mozno som extrem, ale na mna to vzdy vecer pride a musim to zo seba dostat von... a aj rano... cez den je nastastie ticho 😀

victory1
22. okt 2013

Nahodou damy, asi pred 2 dnami som citala clanok, ze zeny castejsie naduva ako muzov, pretoze maju dlhsie hrube crevo. Cize to tam kade ako beha po tych zakutiach....
No nech, ale my , damy aspon prdime distingvovanejsie ako muzi..aj ked vraj castejsie... 😝 😉

emilia25
22. okt 2013

ked som chodila do skoly som rozmyslala ako ja budem chodit na wc na velku ked budem s niekym zit a tak som rozmyslala ved bude chodit do prace tak vtedy pojdem na velku alebo ked pojde do obchodu. nikdy som si to nevedela predstavit a nikdy som si vtedy pred druhym clovekom neprdla ale ked som zacala chodit s mojim manzelom a vlastne sme uz ako keby spolu zili boli sme stale nonstop spolu tak som proste sa tak dokazala pri nom uvolnit a nehrala som sa na nic proste ked to prislo takto aj odislo. a nikdy sme taketo veci neriesili je to prirodzene.ale musim sa priznat ze ked sme chodili k nim sme to mali na striedacku raz u nich potom este u nas a takto sme to striedali ale ked som bola u nich to som mala brucho nafukle jak balon ale co bolo najhorsie samozrejme prislo na moju velku potrebu a muz aby ma proste tam dostal tak mi vravi ak ma milujes pojdes sa vykakat tak po dlhom vahani a ukecavani som teda sla ale co muz s babkou v kuchyni a samozrejme zo mna len vela vzduchu s velkym zvukom a vtu chvilu ticho juj skoro som sa splachla v tom zachode od hamby a hned vyskocila bolo po kakani.nikdy na to nezabudnem a ani muz veru.

aadulik2110
22. okt 2013

dámy.... čítam a dočítať vás nemôžem, slzy mi tečú a smejem sa potichu nakoľko mi chlapi spia... malý sa pomaly budí, tak večer až budem mm v práci pokračujem v čítaní.... neskutočne zábavná téma - ale nie som si istá, či zadávateľka vie, čo spôsobila a či vôbec ešte sleduje debatu... prospela by jej 🙂

erique12
22. okt 2013

@takyna tak ked si Raz skusis prdnut pred nim, potom si to uz nemusis predstavovat 😀
ze chlapi co prdia su chrapuni? tak ja mam potom doma velkeho 😀
kto grga a prdi zdravi si tvrdi..

vehuhu
22. okt 2013

sme raz boli na takom teambuldingu a som spala s kolegynkou kamoskou na izbe...a uz sme boli skoro hore a naraz spod jej perinky taky zvuk 😲 😲 😲 som sa zasmiala a ona vravi, neboj sa ja prdim fialkami 😀 😀

effie81
22. okt 2013

@aadulik2110 tiez ma napadlo,ci to tu este cita.Alebo to precitat tomu svojmu a uz v klude poprdkavaju spolu.😀

nanulik
22. okt 2013

my si poprdkávame navzájom 😀 a ako hovorila moja babička lepší jeden prd ako sto doktorov 🙂

aknelka85
22. okt 2013

Caute zienky 🙂 prihoda zo vcera. Chcela som skypovat s mojou polovickou. Klasika - halooo, cooo, si taaam??? Nepocujem taaa... Maly nervik, ze ho nepocujem, mysliac si, ze ani on mna, tak som si paradne ulavila... a zacali sme si pisat. Jeho prva otazka - Co si dnes jedla? Ja, normalka, co prislo... Hm, lebo z tvojho prdiku mi doteraz chrapci reproduktor 🙂 Baby, ja som sa hanbila ako pes. Fakt som si myslela, ze ked nepocujem ja jeho, nemoze ani on mna 😕 No a napisat mu - to som nebola ja, nemalo vyznam... 🙂

nativanativa
22. okt 2013

Helou uprdrné,vidím že dnes to tu žije,čo bola fazulovica?

effie81
22. okt 2013

Takze malinka mala na obedik zemiacok s jablckom,karfiolcek nechcela spapinkat.😀 Ale teda prdiky su aj bez karfiolu.😀

zita19
22. okt 2013

@effie81 Si ucite nemixovala vrrr, vrrr, plum, clum, blum.... 😀

No ale prdiet prdi kazdi,tu sa nikto nemoze obvinovat,ze jeden vie a druhy nie.Takze toto by sa nemalo zamknut.
My sme natolko tolerantne, ze tu pustame aj tie co to vyzmurkaju. Keby nie uz davno sme privatne 😀 😀 😀

keby som musela furt behat na wcko tak by som z toho filmu nic nemala.Polovicu by som presedela tam
A naco su tie dlhe reklamy? Aby sa stihlo vsetko, cigaretka, vybielit chladnicku a po ceste z kuchyne este ist odvetrat poky 😀 😀 😀

Inac caute baby!
Vidim, ze tie co ste doma kontinualne udrziavate prdkavu stafetu pokial my tvorime HDP. Nemohla som sa dockaaat!!! 😀 😀 😀 Len pokial som vyckavla na odozvy zo systemov, tak som spatne prebarala co sa tu vcera brebralo az sa mi kolega zacal smiat, ze sa tvarim ako Mona Liza. Mozno prave prd je za jej tajomnym usmevom 😀 😀 😀 😀 Ale Stevko je taky decentak, ze ked ma raz nastval uzivatel aj ako ustretovy ITckar som az do konca drzala uroven a ked som polozila telafon a vyletelo zo mna kxkxt jeden pribity na adresu uzivatela skoro zhltol lyzicku... Takze jemu sa o tejto teme neda 😀 😀 😀 😀

cinkatko
22. okt 2013

@aknelka85 nemuzuuu 😀

effie81
22. okt 2013

@zita19 decentak.😀 niekedy si tak predstavim,aky zivot by som mala vedla nejakeho decentaka..to by muselo byt hrozne pre mna.