Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

katka1981
23. okt 2013

Kocky v pripade, ze chcete prispievat a podelit sa o vase zazitky (nielen o prdoch samozrejme) tak napiste, mame sukromnu temu. Su veci, kt. si radsej nechame pre seba 🙂

charlie1980
23. okt 2013

@katarinka133 No to nech si niekto skusi !!! To je obmedzovanie ludskej slobody a ja prdim, pardon, prosim o sudrznost. Prdim, prdis, prdime, spolocne si smrdime.

bubelko
23. okt 2013

clovek si na chvilu odskoci a aha ho, par stran pribudne. no musim aj ja spat, zajtra ma caka narocny den. majte sa a dobru noc 😉

babaker
23. okt 2013

@laila22 tie najlepsie prispevky by sa mohli "prekopcit" aj do tejto temy,:
od roasha: 1.,jedna moja byvala kolegyna na prvej gyn.prehliadke sa na prikaz vyzliect- vyzliekla uplne do naha. /dr.hladel ako puk,ked mu tam vosla/. 2.,dalsia kolegyna na prvej gyn.prehliadke mala vyliezt na kozu,len nevedela ako??tak na nu vysla,dala sa na stvornozky,a to sa este tvarou otocila k lekarovi!ona mu normalne hladela do oci,a zadok mala vystrceny hore.-hotova kaskaderka. gyndosi fakt mozu pisat komedie./toto sa stalo cca 30r dozadu,asi chybala sex.vychova/ ked nam to zeny rozpravali,cikali sme od smiechu. 😀
od mimma: Ja ešte pridám historku k tým roashiným- povedali pacientke, aby vyšla na stôl a ona vyliezla na lekársky stôl, kde mal dr písací stroj, tiež tam bola na štyroch a čakala, čo bude ďalej... a kozu si ani nevšimla.

😀 😀 😀

babaker
23. okt 2013

@bubelko docitas neskor....humor nevyprcha 😀

briketa
23. okt 2013

@babaker takmer mi cvrklo 😀

natas4
23. okt 2013

@katarinka133 nenajde admini prdia tiez 😀 tato tema je vecne ziva 😀

briketa
23. okt 2013

zeny, ja si beriem uz tretiu vreckovku a oci mam tak zaslzene, ze uz nevidim. v bruchu svalovka a obidva kutiky uz natrhnite... ja uz nemozem 😀 😀 😀 😀

dejnas
23. okt 2013

@charlie1980 😀 😀 😀 pomoc, umieram od smiechu 😀 😀 😀 som sa chystala zalomiť, asi ani nezaspím, jak ma to prebralo... pekný záver večera 😀

babaker
23. okt 2013

@charlie1980 "Prd je grg prdelní, jenž pohrdl jít cestou hrdelní." 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

charlie1980
23. okt 2013

@dejnas @babaker No, sa mi smeje pred porodom, co ? Ved zachvilu ma tie srandy prejdu. Kurna, aj pes chrape vedla mna, keby ste to poculi !!!

babaker
23. okt 2013

@charlie1980 stale nic?ved to tu robime aj kvoli tebe, neboj, das to tu pomedzi tieto prispevky ani nebudes vediet ako 😀

charlie1980
23. okt 2013

@babaker Stale nic...ale asi zajtra vecer vyvolame. Laptop beriem samozrejme sebou a budem vas medzi kontrakciami citat.

aknelka85
23. okt 2013

Ozaj, viete preco chlapi chrapu ked spia na chrbte? Lebo im vajcia sklznu do zadku, zakryju plynovy uzaver a prd si musi najst iny vychod 🙂

dejnas
23. okt 2013

@charlie1980 vidíš, si mi pripomenula - na druhý deň po s.c. som sa hrdinsky sestričkám pochválila, že už mám vetry, sestričky to nadšene zreferovali lekárovi a lekár len spokojne pokyvoval hlavou 😀 spolutrpiteľka z vedľajšej postele ticho závidela, lebo ona ešte nemala.... takže som dostala veľkú pochvalu za vetry, ako malé dieťa za prdíky 😀

charlie1980
23. okt 2013

Prdy a globálne otepľovanie
Samozrejme, majú ho na svedomí. Ale ani nie tak ľudské, ako tie termitie. Také malé živočíchy prdia viac, ako všetci ostatní a majú silný metánový náboj. Plynatosť termitov je druhý najväčší zdroj metánu na svete.

aj toto som si dnes uz nastudovala...a ja ze preco mame tento rok taku peknu teplu jesen. Za vsetko moze chrobac !

charlie1980
23. okt 2013

@dejnas Si ozajstna sikulka !!! 😀 😀 😀

dejnas
23. okt 2013

@charlie1980 veď ja viem 😀 😀
veru prdieť a priznať to - nezvládne tuším každý 😀 😀

dejnas
23. okt 2013

no veď uznajte - taká tabuizovaná téma... a keď dojde na najhoršie, tak sme si v nemocke fakt dokázali aj tie prdy závidieť 😀

vendi77
23. okt 2013

baby ja už nevládzem 😀 sa tu rehlím ako kobyla 😀

babaker
24. okt 2013

od tutifruti,r 2010
Bývala som v podnájme a sestra s frajerom /Palom/ mi mali doviezť chladničku... Keďže sa moc v cudzom meste nevedeli orientovať, dohodli sme sa pri Tescu v centre.... Ja som tam čakala v predstihu a obzerala kedy sa zjavia.... Zrazu som ich zbadala, ako si obzerajú výklady a Palo jedol langoš... Boli ku mne otočení chrbtom... Tak som sa k nim rozbehla a odhryzla som si z toho langoša riadny kus, až mi trčal z úst...
Skoro som odpadla, keď sa tí dvaja otočili... Boli to úplne cudzí ľudia... Navyše tá baba vôbec nevyzerala ako moja segra, som fakt nechápala ako som sa to pozerala... Som len cez plné ústa vyjachtala niečo ako sory... Chlapík hneď hodil langoš do koša 😀 😀 😀

lucijja
24. okt 2013

mňa v súvislosti s témou napadla jedna príhoda...kamoška so synom (prvákom) cestovali niekam vlakom a sedeli v kupé. Na jednej stanici pristúpilo veľa ľudí a v kupé sa zrazu tlačili ôsmi. Jej synátor si pustil špióna, ale takého, že zamoril celé kupé...po chvíľke sa postavil, vraví: "no fuj mama!!!" a vybehol na chodbu... 😀 😀 😀 Vraj nestihla ani zareagovať, len tam sedela, červená ako paradajka... 😀 😀 😀 asi by som ho prizabila...

effie81
24. okt 2013

@dejnas to poznam,my sme si so spolubyvajucou zavideli velku potrebu.Lepsie povedane ja som jej zavidela,ked ona zrazu vysla a radostne mi oznamovala,ze sa konecne vysr...a.To su zazitky na cely zivot.😀

tilly
24. okt 2013

@daneso 😀 😀 a kam chodis behat? teraz nam spravili pri retre novy povrch, chcela som si to ist vyskusat, ale este stale som si nenasla cas... same kruzky a hovadiny, chodim aspon cvicit k jednej kocke silove cvicenia a tam minule tiez niekomu ubehlo 😀 😀 a kedze tam chodime tak styri baby, tak to bolo zaujimave, sme sa po sebe obzerali a rehotali 😀

tilly
24. okt 2013

@lucijja 😀 😀 😀 😀 zabila by som ho 😀 😀 co tie decka nevymyslia...

tilly
24. okt 2013

@dejnas tak vies, hovori sa, ze prdy su symfonia pre chirurga... po cisarskom mi to tak odchadazalo, ze som prdela asi vkuse, to boli neskutocne plyny..

klincek
24. okt 2013

@charlie1980 no ani sa tam termitom necudujem - tiez neviem, co by som robila, keby som sa denne tlacila celulozou 😀

daneso
24. okt 2013

@tilly ja chodim na gymnazium I. Horvatha...celkom v pohode....hlavne blizko hned za domom 🙂 do Retra som chodila do sauna paradne wellnes tam je....bola som v detoxe tak som chodila 1x do tyzdna