Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

maca_p
25. okt 2013

@zita19 sledujem vas, nemaj boja. z prispevku na prvej strane mam 66 pacisamito 😀

babaker
25. okt 2013

@maca_p ked sa tie tekvice raz dostanu do tejto temy.....mame po ftakoch! 😎

zita19
25. okt 2013

@maca_p ja prinesiem krizovy srubovak, ten sa vzdy zide, kombinacky a sedemnastku vidlicovy kluc 😀 😀 😀 😀

maca_p
25. okt 2013

@babaker ved ale niet sa co cudovat, su dni hokaidooooo a aj ftaka som uvarila, cize ja sa ich nbojim, ja si s nimi poradim 😀

bubelko
25. okt 2013

@babaker no bolo by tu asi rusno. ale o tom je IQ tykve, ze tykev na to nepride, ani ked ju na to upozornis 😉

babaker
25. okt 2013

@maca_p 67! 😀

zita19
25. okt 2013

@babaker prejdeme do ilegality 😀

maca_p
25. okt 2013

@babaker diky a moja popularita na prde stupa. neskutocne.... a to sa snazim v ovela vaznejsich temach a nist 😲

nativanativa
25. okt 2013

asi zalozim novu temu .... este neviem v akom duchu bude , ale skusim to 😀 😀

babaker
25. okt 2013

@bubelko ako hovoria nemci....kvoli tolkym stromom nevidno les! 😎

babaker
25. okt 2013

@maca_p si v sukromke?baby podme, lebo nas fakt vyhodia! 😀

maca_p
25. okt 2013

@babaker nie som v sukromkach. ja len takto verejne. co na mysli, to na jazyku. bojujem za prava slabsich a utlacanych. zavru tuto, bude dalsia. 😀

zita19
25. okt 2013

Sesdesiat!!!!!
😀

bastilly
25. okt 2013

To akoze fakt???? Ja som si precitala len prvu stranu a verim, ze tento svet skinci kili hlyposti. prisahaaam bohu😀 ja nirmalne zasbem.podla mna by sme nemqli ani kychat, kaslat, , grgat ci nebodaj urovit taku nehoraznist akou je zyyyvanie 😉 dobru noc

maca_p
25. okt 2013

@bastilly a nemali by sme este kramovat. moj nazor 😀

bastilly
25. okt 2013

@maca_p. fuj ake sme len nehanebnice *-)

bastilly
25. okt 2013

Keby mi toto povedal mij chlap tak ho dam liecit 😀

effie81
26. okt 2013

@katkakovac ze vorvan.😀 Manzel hovori,ze by si pozrel ako sa natrieska do kenu.😀

effie81
26. okt 2013

@zuzkat1 ahoj Zuzi,nooo,ja som si tiez vzdy myslela,ze to budu take ironicke otazky a ked som si precitala celu otazku,tak som musela skonstatovat,ze predsa len nie.Na konci som uz bola naozaj aj smutna,ze teda taketo baby rodia a potom vychovavaju dalsiu generaciu.

effie81
26. okt 2013

A predstavte si,co mozu zazivat ti DR,ku komu chodia a ktovie ake stupidne otazky mozu davat im.Aaach,ja ich normalne lutujem.Mzslim doktorov.😀 A lutujem aj ich manzelov.Naozaj ako hovorila @zita19,ze ich niekto zhora veelmi tresta.😀

effie81
26. okt 2013

Boooze moj,teraz som si precitala tu ospatnenu,ty kks,ja som sa skoro zadusila kurnik.ja som si sem doniesla vepro-rozko-zelo,ze sa v klude najem,ved cez den nemam minutku kludu od deti,tak sa tu napchavam,reku pohladam tu temu co ste tak ospevovali a som sa zacala najprv chechunat,potom nahlas rehotat,ale to som nemohla,lebo by sa deti zobudili a zas by som nemohla dojest a vtom mi zabehlo,skoro som sa tu zadusila.Ale viete co,toto stalo za to.😀 A ako to len mohli zmknut??To je vrchol vsetkeho.😀 Takato koncentracia genialnych odpovedi tu tusim este nebola.Co odpoved to perlicka.🙂 Tuto temu by bolo treba vytlacit a povinne davat kazdemu.Ako prevencia proti zlej nalade.

zuzkat1
26. okt 2013

@effie81 evi ty nevies spavat? O 4tej rano tlacis vepro,zelo?🙂
No ja si tiez vzdy myslim ze recesia tie otazky,ale ked sa realne pozriem na dnesne deti tak takych mamiciek je vela.v septembri som v meste videla dieta cca 2rocne v oteplovackach!!ta asi necitala temu co obliect dietatu. A milion dalsich prikladov ako 5rocne (zdrave) dieta v kociku s dudlom v ustach atd. Ale starsie neinternetove generacie perlia dakedy... Vajce na makko v 4mesiacoch...co dodat

paloma20
26. okt 2013

babule 60strana???:D:D:D:D 😲 skvelééé:D ......Práve ma napadla príhoda o HDP:D.... v práci som ťahala za kolegyňu 4hodiny navyše... pracujem v závodnej jedálni🙂 celý čas som bola v pohode. pokým nezačal hlavný výdaj stravy. Chlapi sa nahrnuli do jedálne a mňa chytilo také s*anie. nemal ma kto v pokladni vymeniť,tak som len prestupovala z nohy na nohu. .spotená ako keby som bežala maratón.na každého som sa usmievala a predýchavala🙂) už som bola na pokraji zrútenia(po*rania) tak kolegyni píšem sms" prosim ťa švihaj ja sa už po*erem" a ona mi odpíše:!ani mi nehovor mne sa chce tiež!"taká som bola šťastná keď som ju videla..🙂

tilly
26. okt 2013

@zuzkat1 mne svokra hovorila, ze mam davat zltko do sunaru malemu, ked mal 4 mesiace... bol plne dojceny, tak som sa jej pytala, ze kam to zltko mam dat 😀

zuzkat1
26. okt 2013

@tilly to musela byt zhrozena ze dojcis ked na trhu je sunar... Mala si mu urobit to vajce na makko🙂

tilly
26. okt 2013

@zuzkat1 no, to dojcenie nechapala, zhrozena asi nebola, ale stale mi ten zltok otrieskavala o hlavu, ze mu to mam davat, ale tak ja jednym uchom dnu, druhym von... po case sa mi to uz ani k tomu jednemu uchu nedostavalo, tak to vzdala... aj tak ma najviac stvalo, ked ma nutila dat svojmu mladsiemu synovi meno po jej mrtvom synovi, to ma trosku dopalilo, ale potom som sa na to uz vyprdla 😀

zuzkat1
26. okt 2013

@tilly jednej znamej svokra dala to vajce malemu bez suhlasu matky a skoncili na pohotovosti...

tilly
26. okt 2013

@zuzkat1 mojmu starsiemu, strasne nachylnemu na brusko dala moja mamka ako 9mesacnemu, ked ho strazila, dve mastne fasirky a strasne sa tesila ako sa najedol... 😀 😀 😀 😀 a ja som potom celu noc nespala...

zuzkat1
26. okt 2013

@tilly mne svokra da pokoj,v podstate jej je vsetko co robim jedno..
Kasle na mna aj na malu...

Inak baby k teme...ja som hanblivka hrubeho zrna takze za 8rokov co sme spolu mi uniklo jedine ak v noci,zato mala sa nehanbi🙂povie puk a smeje sa🙂

zuzkat1
26. okt 2013

@tilly 🙂vidis keby chodili matky a svokry na kona mohli by dat otazku co je vhodne a co nie a nebol by problem🙂