Prečo v poslednej dobe pociťujem únavu?

30. dec 2019

Ahojte, idem si k vám po radu. V poslednej dobe sa cítim dosť unavené keď to môžem tak nazvať, jednu chvíľu dobre a potom mam pocit taky ani neviem ako to opísať ako únava s takým akoby tlakom no neviem ako to opísať. Už mám z toho dosť obavu a blbé myšlienky, prosím blbé komentáre nepotrebujem ďakujem za rady

basullinka
30. dec 2019

Zajdi k obvodakovi na krvne testy - s kludom mozes mat anemiu

autor
30. dec 2019

@basullinka mam si žiadať testy na anemiu?

basullinka
30. dec 2019

Daj si urobit komplet krvny obraz, pretoze okrem anemie to moze byt viacero veci

autor
30. dec 2019

@basullinka bola som pred dvoma mesiacmi a všetko ôk, urobia mi ho zasa?

loginexistuje
30. dec 2019

a ake vysetrenia ti este robili okrem krvneho obrazu ?

basullinka
30. dec 2019

No ak prides s tym, ze mas zdravotne problemy tak by mali urobit. Ale to uz je na tom, ako to vykomunikujes s doktorom.

ivanka12311
30. dec 2019

Ja by som radila komplet krvný obraz a daj si zobrať krv aj štítnu žľazu.Niekedy je za tou únavou len nedostatok vitamínov doplnila by som Mg s vyšším obsahom magnézia (magnerot,magneB6...)

loginexistuje
30. dec 2019

ak mas ale obavy (neodovodnene) a blbe pocity mozno by stalo za uvahu skusit aj psychologa unava moze byt aj psychosomaticka

autor
30. dec 2019

@loginexistuje myslím na štítnu žľazu a ešte dačo no samozrejme tie základné všetko boli v poriadku a
@loginexistuje

autor
30. dec 2019

@basullinka no mali, len aby ma
@basullinka neposlala preč s tým, že nemôže mi znova urobiť tie testy

autor
30. dec 2019

@ivanka12311 ja už rozmýšľam nad všetkým možným 😣

basullinka
30. dec 2019

Ked prides s tym ze sa necitis dobre, ze to zacalo napr. Mesiac po tych testoch, popises priznaky tak normalny doktor tie testy spravi. Takze je to len o komunikacii. To ti ja a ani nikto ini nezaruci

autor
30. dec 2019

@loginexistuje fuha no uvidím ako sa to cele vyvinie hádam bude všetko ôk

autor
30. dec 2019

@basullinka tak určite tam skočím aby som sa
@basullinka nestresovala 😣

deti95060810
30. dec 2019

to môže byť od an=mie, cez tehotenstvo , štítnu žľazu až po psychiku všetko...😉

zuzi56
30. dec 2019

Keď máš krv v pohode, maže to bit tetania alebo úzkosť , úzkostná porucha
Ak máš v rodíme, alebo manželstve neake problémy a súdiš to v sebe, prejavy sa to psychosomaticky

autor
31. dec 2019

@zuzi56 idem k lekárke tak uvidím ze co 🙂

eliska13
31. dec 2019

Aký máš pitný režim, pohyb, oddych, spanok, nízky tlak?robí Ti niečo radosť či žiješ ako robot len čo musis?to môže byť x veci, ak si mala robenu preventívku a nemáš anemiu, niečo so štítnou zlazou môže to byť kľudne len zimou malo slnka, pohybu....ak neriešis nejaký vážny problém rozvod, zlý vzťah, finančné problémy vtedy môžeš byť psychicky unavená a to je 100x horšie ako fyzická únava.Mne je najlepšie ísť na dlho von rezku prechádzku hlavu vyvetrať vzduch....dávaj si magnézium veľa a dlhodobo
Únava môžeš byť aj z boreliozy veľa ľudí ani nevie, že ju malo

autor
31. dec 2019

@eliska13 čoze to fakt, borelioza, no v lete som mala kliešťa ale žeby, sa to ukázalo teraz? Véd z krvných testov by to ukázalo ci?

eliska13
31. dec 2019

Nemyslím na to sa robia špeciálne testy nie pri preventívne aspoň sa mi zda

autor
31. dec 2019

@eliska13 aha no skúsim sa nato opytat