Prešla vám migréna po pôrode?

zorema
2. aug 2022

Ahojte kočeny..viem, ze na tuto temu tu uz diskusia bola. Viem, ze jedine, co si mozem dat je Paralen.
Ale baby zaujimalo by ma tie co ste mali migrenu iba v tehotenstve tak ako ja -preslo vam to po porode? Ja STRASNE DUFAM ZE ANO 🙌 lebo cakam druhe,pri prvom mi nic nebolo...a zvladnut to pri 2 a pol rocnom chalaniskovi je zahul a potom este babo do toho..

lilly2303
2. aug 2022

@zorema Ahoj mne migrény začali po prvom pôrode, dúfala som že počas druhého sa to úpravý. Opak však bol pravdou, celé druhé tehu som mávala migrény a už som pomaly rok po pôrode a migrény mám stále 😠

simsalabim
2. aug 2022

@lilly2303 u mna rovnako. Zacali po prvom porode - dcera uz ma 23 rokov…

nwnw
2. aug 2022

@zorema po HAK presli 🥺 a sladkosti nesmiem

maculik
2. aug 2022

U mna praveze zacali na konci druheho tehu (nikdy predtym som nemala) a mavam ich doteraz 😕 (syn ma skoro 13r). Hlavne ked mam dostat menzes, niekedy ale aj len tak, z nicoho nic. Vraj hormonalne zmeny to spustili, neurologicka (kedysi davno) mi nevedela povedat, ci a ako sa toho zbavit 🤷‍♀️

sunny15
2. aug 2022

Mne sa migréna práveže stratila v tehotenstve a po pôrode sa vrátila ešte vo väčšej sile.Mam migrény asi 2krat do týždňa čiže asi 8zachvatov za mesiac.Je to lepšie v lete a na jeseň až do jari sa to zhorší.

deti95060810
2. aug 2022

nie... práve naopak. dlhšie trvá...

didi2102
3. aug 2022

@zorema druhý pôrod za sebou a nie neprešli mi migrény,teraz som po druhom 2r, najprv som nemala,resp slabé bolesti ale už som znovu na tom tak že keď musím si dať tabletku a 3dni sa spametavam