Probiotiká pre dospelých

zemko99
22. okt 2015

Zdravím baby 🙂 Ktoré probiotika sú podľa Vás najlepšie, alebo čo užívate vy? Myslím teraz pre dospelých. Mám časté zápaly močových ciest, a celkovo dosť blbú imunitu. Užívala som teraz 2 krát atb po sebe. Mala som nutrolin b ešte v jari a teraz som brala biopron. Celkovo som za tento rok mala 5 krát atb. Nechcela som, ale vraj to muselo byť.. 🙂 Vďaka 🙂

zvonkohra
22. okt 2015

@zemko99 skor by som ti poradila kapucinku vyborna pomoc pri zapaloch moc.ciest...je to prirodny produkt,dcerke pomohla,a to mavala zapal kazdy mesiac

bosoriak
22. okt 2015

@zemko99 Mne najviac pomohli Hylak kvapky, pri akomkolvek crevnom probleme. Vyskusala som vela probiotik, ale tieto mi sadli najlepsie.

ada062
22. okt 2015

ja pouzivam Linex forte...aj podla testoiv su dobre http://www.pluska.sk/izdravie/liecba/velky-test....

jane0852
22. okt 2015

@zvonkohra ahoj, ta kapucinka to je caj? dakujem

zvonkohra
22. okt 2015

@jane0852 skopirovala by som ti link ale som na mobile,je to skor.tinktura ale v podstate to kvapkas

zuz02
22. okt 2015

Ja kvoli traviacim tazkostiam uzivam pravidelne probiotika a mne dost vyhovuje Bio Gaia. Dobry je aj Dophilus. Ten je rozliseny aj podla problemov a ma aj balenie na caste problemy s moc.cestami- Women dophilus. Tak mozes skusit. Urcite Ti to neuskodi.

nina0712
24. okt 2015

Odporúčam probiotic 12, 1miliarda telu prospesnych bakterii v jednej kapsulke s dvojitym patentovanym zapuzdrenim, takze probiotika sa tak dostanu do tenkeho a hrubeho creva a neskoncia len v zaludku. Plus obsahuje aj prebiotikum, co je vlastne potrava pre probiotika 🙂 pre viac info napiste mi spravu😉

red_cat
24. okt 2015

@zemko99 dlhodobo urcite probiofix...beriem ich uz niekolko rokov kvoli opakovanym crevnym problemom a mykozam...odvtedy mam s tymto nastastie pokoj, klop klop🙂))

mamazem
26. okt 2015

Súhlasím so @zvonkohra, je potrebné posilniť obličky, môžete užívať kapucínku tinktúru, prípadne kombinovať s tinktúrou z grepu. Z koncentrátov je veľmi vhodný napr. Renol. Z probiotík máme veľmi dobrú skúsenosť s Probiosanmi od Energy. Nájdete u nás na mamazem.

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz