Problémy so štítnou zľazou

lilila65
19. mar 2014

Ahojte, pred rokom mi zistili problemy so štítnou žlazou, beriem Euthyrox50 a aj 75tku, dneska som bola na kontrole a na ultrazvuku to uz vyzeralo lepšie, ale vysledky z krvných testov ešte nemám, lenže posledný týžden sa citím byť veľmi slabá, nevládzem som zadychčaná. Doktorka povedala, že mi "splašene" bije srdce a preto sa tak citim, viacej mi nič nepovedala, povedala, že po všetkých výsledkoch mi bude vedieť spresniť moj zdravotný stav.. bola som aj u gynekológa a on mi na mesiac vysadil aj antikoncepciu. Myslíte si, že to bude v poriadku?

milota164
19. mar 2014

Ahoj, ja beriem lieky uz 14 rokov a dost dlho mi trvalo kym sa mi stabilizovali vysledky. Stale mi nevedeli trafit davku , raz bolo vela , to som nevladala vyjst ani po schodoch ako mi busilo srdce, potom bolo zas malo to som byvala strasne unavena. Casom si asi aj telo zvykne na tie lieky a upravi sa to , treba vydrzat a chodit casto na krvne testy. drzim palce

laskamoja123
20. mar 2014

@lilila65 tanquei krasne výsledky, rada poradim, velmi učinný aj pri poteni, problem s ocami...