Purple Caps - AC -11

lady511
28. mar 2015

Je to ZAZRAK,nenachádzam iné slová,slová ktoré by lepšie a výstižnejšie opísali tento úžasný všeliek,prečo píšem práve sem?
Lebo každodenne čítam,vidím a cítim prípehy ktoré opisuje vela z Vás,ktorý máte tažkosti,denno denné bolesti,chodíte po lekároch,trápite sa a neviete kto by vám mohol pomocť pri každonennom fungovaní.Bola som jedna z Vás,tá ktorá každý den cítila velké bolesti,ktorá sa trápila a pýtala sa prečo ja ako mladá žena toto musím znášať?Ano BOLA,naštastie sa to zmenila a to práve vdaka tomuto ZAZRAKU menom AC - 11 (mačací pazur),neverila soma bola som skeptická,jasné ved som toho už vyskušala tak vela,,tolko roznych prípravkov,mastičiek ale a moju artritídu nič nezaberalo,nevediet fungovat a robit bežné činnosti bol pre mna velký boj, a hlavne som sa nevedela postarať o svoju dcerku pretože každý pohyb mi sposoboval velke bolesti,moja diagnoza pretrváva už dlhé roky,roky počuvam ielen od svojej reumatologičky ale aj iných lekárov stále len to isté (podla krvných výsledkov ste zdravá) prečo potom mam take neskutočné bolesti?nikto to nevedel vysvetlit,,až kým som tu ,práve tu na MK nečítala diskusiu práve o AC -11 a týmto chcem podakovat jednej užasnej osobke (monikabr) ktorá mi o nom prezradila viac,,ak vás zaujíma čo valstne AC - 11 JE,,pripájam link..

http://www.energiabhip.sk/n/purple-caps

Nieje lacný to je pravda,ale človek ktorý trpí ,a trpí roky ocení pretože zdravie je na nezaplatenie a ja som práve svoje zdravie v nom našla 🙂

monkabr
28. mar 2015

@lady511 🙂 Naozaj nemas za co, vedela som, ze ti to pomoze, nie si prva a dufam ani posledna, kto mi dakuje za toto... A mna to naozaj tesi, velmi, ani nevies ako... Pomaha to ludom pri mnohych chorobach, nie len artritide a to aj v tych najtachsich pripadoch, kde medicina dlhodobo pomoct nedokaze. My s tym mame doma dlhorocne uzastne skusenosti napriklad pri tetanii alebo na plet v kozmetike. Je to naozaj taky maly ,,zazrak" a podla mna je to urcite lepsie ako teraz tak popularne MMS. Len to u nas nikto nepozna 🙂 Vela stastia ti prajem a uzivaj bezbolestny a aktivny zivot 🙂

lady511
autor
28. mar 2015

@monkabr Ďakujem ,,dúfam že to pomôže aj iným,,naschvál som nemenovala iné diagnózy nakoľko som dala link,,tam je podrobne opisane, ,

monkabr
28. mar 2015

@lady511 Na tej stranke su len uplne zakladne informacie. Celkovo je onicom a dost amatersky posobi... Ale su tam aspon odkazy na americke stranky, kde su podrobne informacie. Napr. tu http://wpdevelopment.us/services-view/anti-infl...
Na vsetky tieto ochorenia by to malo posobit rovnako dobre, plus vraj aj na psychicke problemy, nespavost a energiu, oci a sluch, plet a kozu... Ale to neviem potvrdit z vlastnej skusenosti, viem, ze to ma neuveritelne ucinky pri artritide, preto som ti to tak odporucala. Plus na 100% viem, ze je to super pri tetanii alebo na kozu-vrasky, viac potvrdit neviem, ale malo by to fungovat pri celej skale ochoreni.

jazminn
1. apr 2015

môj manžel berie druhé balenie, objednali sme to resp. niekto nám to poradil, lebo manžel zle počuje, že by to malo pomôcť na sluch...

lady511
autor
1. apr 2015

@jazminn je to možné,každopádne to neuškodí keďže je to prírodné,len treba trpezlivosť, ja som cítila úľavu už pri prvom balení,,ale je to veľmi individuálne

jazminn
1. apr 2015

@lady511 to máš pravdu, že finančne náročné...v USA je to iste lacnejšie...
zatiaľ nevidíme na ničom niejaku zmenu a tiež utešujem manžela, že po treťom balení isto...!

monkabr
7. apr 2015

@jazminn No podla mna ac11 moze pomoct pri sluchu a zraku len vtedy, ked sa zhorsuje koli veku, pretoze opravuje DNA. Alebo ked je nejaky zapalovy problem. Pochybujem, ze by odstranil nejaku poruchu sluchu. A nic nie je 100%, doplnky ale aj lieky pomozu kazdemu inak a urcitej casti ludi nepomoze to, co inym pomoze. Ja som kupovala najprv ac11 v USA priamo od vynalezcu tejto latky Optigenex http://www.ac-11.com/ stoji 59€ a neobsahuje ani probiotika, vitaminy, atd...

jazminn
8. apr 2015

@monkabr ja to s tejto stránky neviem objednať, myslíš, že tejto je lepší, ako ten, čo kupujem na Slovensku?

monkabr
8. apr 2015

@jazminn Je to to iste, kazda kapsula obsahuje 350 mg ac11, len tieto bhipacke maju este naviac maqui, vitaminy, zinok a probiotika, takze dostanes ovela viac za svoje peniaze, nie je o com...

jazminn
9. apr 2015

ďakujem za odpoveď, píšeš, že si objednávala...už neobjednávaš?

monkabr
9. apr 2015

@jazminn Ja nie, sestra uziva ac11 na tetaniu, mamina pouziva krem s ac11. Ja pijem ten Pink od bhipu a obcas Blue

miss_shy
23. apr 2015

podla mna je dostupnejsi Una de gato - macaci pazur

monkabr
23. apr 2015

@miss_shy To urcite je, je to vynimocna bylinka, s ktorou mam bohate skusenosti, ale s AC11 sa vobec nemoze porovnavat, jeho zdravotne ucinky su uplne ina liga

miika
3. máj 2015

@monkabr ako to myslíš že to je lepšie ako MMS, napr. na bežné virozy či zápaly, baktérie mi príde MMS/CDS bezkonkurečne dostupné a rýchle, plus je to za babku. Sú diagnozy kde vidiš AC11 ako oveľa vhodnejšie ? napr. na artritidu a osteoporozu mnohi uzivaju Borax, s tym nemas skusenosti?

jazminn
3. máj 2015

@miika Borax? ešte som o tom nepočula...čo to je...

miika
3. máj 2015

@jazminn pozri sem http://www.homeopat.mypage.cz/rubriky/prevzate-...
predávajú to chemické firmy, také čo predávajú aj vitamín C, sodu bicarbonu, chloritany a pod.

jazminn
3. máj 2015

@miika a máš s tým niejakú skúsennosť, myslím s tým Boraxom. Píšeš, že mnohí užívajú borax, kde ho kupujú? ten článok má veľmi prekvapil, ...

monkabr
3. máj 2015

@miika No k mms sa nerada vyjadrujem, viem a uznavam, ze mnohym ludom velmi pomohlo, niekolko aj osobne poznam, ale davkovanie predsa len nie je moc pohodlne a tiez chut mnohym ludom robi velke problemy. O bezpecnosti mms sa tiez vedu dlhe debaty... Pride mi trosku na hlavu, ze cast ludi sa intenzivne napchava antioxidantmi a cast oxidantmi 🙂 Ac11 je bezpecne, cisto prirodne, ma jednoduche davkovanie a na zapalove ochorenia casto zabera perfektne, ma aj vela inych pozitivnych zdravotnych benefitov, nejde len o zapaly... Testuju to aj medicinske laboratoria a ma to desiatky studii, takze to tiez nie je nejaka klinicky neoverena vec ako mms, to ze mms je za babku to je druha vec. To nechcem mms urcite zatracovat, poznam osobne aj cloveka, ktory sa aj s jeho pomocou dostal z rakoviny. O Boraxe som nepocula, diky za link, zaujimave....

miika
3. máj 2015

Baby, ak máte záujem o alternatívu a skupinu kde sú takí ako vy, odporúčam túto skupinu na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/382886911808866/ - volá sa Uživame CDS. Okrem toho že sú to ľudia ktorí sa vyznajú do CDS2, tak majú super príspevky aj k iným alternatívam, naozaj sú tie diskusie plné informácií a faktov, plus osobných skúseností.Jedna z mála dobrých skupín. A odtiaľ viem o Boraxe. Ešte som ho neužívala, ale chystám sa, moja mama má artritídu na prstoch rúk a asi to čaká geneticky aj mňa.

Inak ja mam MMS už len na kúpele, inak ho nepoužívam. Ešte sa tuším používa na odparovanie v miestnosti keď má niekto kašeľ, počas spánku sa lieči. Keď teda interne, tak jedine CDS2, čo má nenormálne jednoduché použitie. Kúpiš si (alebo ako mnohí v skupine vyrobíš si doma) hotové CDS2 v koncentrácii 2500ppm. A podľa toho čo liečiš, si zarábaš koncentrát. Na pitie robím 100ppm. Takže zoberiem 100ml filtrovanej vody a kapátkom natiahnem 4ml CDS2 koncentratu, dám to do toho a vypijem. Žiadny chloritan, žiadny aktivátor, rátanie sekúnd, proste easy. To isté ak potrebujem kvapky do nosa keď mám sopel, urobím si koncentráciu 25-50ppm, po dvoch troch aplikáciách neviem že mi niečo bolo. Okrem toho (klop klop), odkedy som si urobila intenzívny 3týždňový detox s CDS2 a mám za sebou aj 4 pečeňové očisty, tak chorá už nie som.

mbta
15. aug 2015

dievcata,kde sa kupit to cds2?dakujem

rozka1
1. okt 2015

Poprosím o radu, pomohol vám AC-11na artritidu?
. Chcela by som to skusiť, len neviem ci to nebudu zbytocne vyhodene peniaze...

monkabr
5. okt 2015

@rozka1 Na artritidu pomaha vyborne, casto az neuveritelne, to uz viem zo skusenosti viacerych ludi

rozka1
6. okt 2015

A z čoho sa vlastne podrobne sklada tento výrobok, nema vobec žiadne nežiadujuce účinky?

monkabr
6. okt 2015

@rozka1 Nema ziadne, aspon som nikdy o ziadnych nepocula, len dobre ucinky na hocico, ci uz psychiku, ci telo... Ved na tej stranke mas vsetko popisane z coho to je... Z bylinky z Amazonskeho pralesa Macaci pazur

peysinka
6. okt 2015

@rozka1 to by aj mna zaujimalo....

peysinka
6. okt 2015

@lady511 prosim ta kde je o tom pripravku viac popisane a kde.sa.da.kupit??lebo som.klikla na ten.linka..stranka.neexistuje...dakujeeem

monkabr
6. okt 2015

@peysinka Aha akurat pozeram, ze uz nemaju ten co mali, teraz maju nejaky iny, ale ma raz tolko ac11 ako mal ten purple caps

peysinka
6. okt 2015

@monkabr vdaka🙂

rozka1
7. okt 2015

vdki, skusim ich tento mesiac objednat, a potom vas budem informovat že ako ucinkuje na mna. Bolo by krásne vzdať sa liekov 🙂 🙂

kvetkokvetko
17. dec 2015

@rozka1 ahoj, rada by som sa opytala, ci si zacala uzivat a ake mas skusenosti? Ja som zatial len
na 4 mg Medrolu, ale citim, ze uz to dlho takto neutiahnem a budem musiet zacat brat MTX. Dakujem.