Mám podľa mojich výsledkov z reumatológie nejaké reumatologické ochorenie?

Zodpovedané
1. máj 2022

Dobrý deň,

doktorka mi povedala, že mám reumatoidnú artritídu, ale nejako sa mi to nezdá. Mám 28 rokov.

Mám podľa mojich výsledkov z reumatológie nejaké reumatologické ochorenie?

Ďakujem

Dobrý deň,

na diagnostiku reumatoidnej artritídy je potrebné okrem výsledkov vedieť aj zdravotné problémy pacientov a taktiež celú anamnézu od pacienta.

Preto sa nedá na základe týchto výsledkov povedať, či máte alebo nemáte reumatoidnú artritídu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková