Rapídne chudnutie

lia09
28. nov 2012

Ahojte.Pred tehotenstvom som mala 49kg a pocas tehu som pribrala 16kg.Po porode som schudla len 2kg a celych 2.5roka som sa drzala na vahe 63kg.Doteraz.Zacala som rapidne chudnut a uz mi to ide vyrazne na nervy.Jem uplne normalne,tak ako predtym.Za pol roka som schudla 13kg 😠 .Kazdu chvilu musim menit oblecenie,lebo na mne vsekto visi.Teraz som si obliekla nohavice,ktore este pred par tyzdnami mi boli dobre,no teraz na mne visia.Na stitnej som bola,to je v poriadku.Ake vysetrenie by som este mala absolvovat alebo co robit,aby som znova pribrala,alebo aspon prestala chudnut ☹

piacere
28. nov 2012

Nemáš okrem toho aj nejaké tráviace problémy? Skúsila by som ešte vyšetrenie na gastre....

xlucia
28. nov 2012

krvne testy u obvodneho, to ako prve. a podla toho dalej. rapidne sa chudne pri poruche stitnej zlazy. takze chod aj endokrinologovi. urychlene

aurolea
28. nov 2012

@lia09
No to je urcite neprijemne a hlavne ten strach, ked clovek nevie, co sa s nim deje. Tazko povedat, z coho to moze byt sposobene, clovek chudne aj pri diagnoze cukrovky, ale vedlajsi priznak by bol tiez , ze by Vas velmi susilo. Moze to byt zapricinene bud traviacimi tazkostami alebo hormonalnymi.
Ja by som Vam odporucila biorezonancne vysetrenie, kde Vam v priebehu 30-40 minut lekar zisti a diagnostikuje moznu poruchu v organizme. V nasom centre mitochondrialnej mediciny vieme vypracovat aj cielenui liecbu prirodnymi preparatmi. Ale ak nie ste zastancom mitochondrialnej mediciny , na zaklade vysetrenia Vam vieme povedat aspon ktoreho lekara mate akutne vyhladat a s cim treba zacat s liecbou....

lia09
autor
28. nov 2012

@piacere hej mala som aj traviace problemy,bola som na gastroskopii ale nic nenasli.Vraj to je psych. razu

@xlucia na stitnej som uz bola a je to v poriadku 🙂

piacere
28. nov 2012

@lia09 lebo mne sa napr. po pôrode spustila neznášanlivosť na kravské mlieko.... ale ja som opačne, strašne priberala a mala som veľké problémy.... Potom som vylúčila mlieko a v priebehu pár dní som mala dole 12 kíl, išlo to samo šialenou rýchlosťou....
Ak si mala gastro problémy, tak neviem, či čistá gastroskopia stačí... chcelo by to kompletné testy, pretože (síce to môže byť aj psychické, ale nemusí), pôrod vie "spustiť" množstvo chorôb.... Celiakiu napr. neriešili? Nevyšetrovali?

lia09
autor
28. nov 2012

@piacere hej riesili aj celiakiu aj ine alergie.Inak ja mam intoleranciu laktozy,ale to viem uz davnejsie

piacere
28. nov 2012

@lia09 hm, "sranda"... ja odkedy nepijem mlieko, nepoužívam sladkú smotanu a niektoré jogurty, ktoré mám odskúšané, že mi nerobia dobre, tak som ako lata.... nosím XS

lia09
autor
28. nov 2012

@piacere tak to je zaujimave.Kolko si schudla?

lea641981
28. nov 2012

no to mate stastie 😀 😀 😀 😀

ale vazne 😕 ja som mala naprv tie rapidne chudnutie a potom po roku sup tiez alergia na vsetko dostala som zihlavku a to som uz musela drzat dietu a otehotnela som narodila sa mala a som ok a som ako gulka teraz 😀 😀 😀

piacere
28. nov 2012

@lia09 14kg v priebehu 3 týždňov cca

zuzi0911
28. nov 2012

Ja mam toto iste od druheho porodu. pred tehu 50kg na konci 60. A o 4 mesiace som schudla na 46 a teraz mam 45 .uz som bola na endokrinologogii tam som v poriadku. krv tiez aj gastro je v poriadku. uz mam sama toho dost lebo vyzeram hrozne a necitim sa dobre.

kathynka
29. nov 2012

@lia09 ja som prekonala velky dlhodoby stres, schudla 10 kil a byvalo mi zle a potom mi zistili celiakiu...

lia09
autor
29. nov 2012

@piacere fuuu,no teda.Ja sa co stazujem potom ? 😀

piacere
29. nov 2012

@lia09 som rapídnejšia, čo? 😀

lia09
autor
29. nov 2012

@piacere radikalne 😉

lea641981
30. nov 2012

@kathynka mala si aj priznaky celiakie? a drzis bezlepkovu dietu?

kathynka
30. nov 2012

@lea641981 priznak bol akurat to rapidne schudnutie a ze mi byvalo zle od zaludka, lenze ja mam este 1 diagnozu (biliogastricky reflux (to je ine ako reflux u babatiek)), tak sa myslelo, ze je to aj kvoli tomu...ale klasicke priznaky ako hnacky napriklad, som nemala...

vitalman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuska1579
30. nov 2015

Ahojte.ja som rapídne schudla mala som 45 a teraz už len 41 a veľmi mi to vadí stále len počujem od ľudí aby som pribrala už mi to lezie na nervi,ked ja za to nemôžem že tak chudnem a isť do doktora tak to je hrozne u nás

muska_miruska
1. dec 2015
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

ale mala by si to urcite riesit..

sintra
1. dec 2015

@lenuska1579 veru, ist do doktora, to musi byt hrozne vsade

nikita002
18. okt 2018

Dobry den mamicky znamy schudol tak odrazu bol na cukrovku tu ma v norme ale poslaly ho obvodnemu ten mu zobrsl krv bol aj na sone ale zd to ma ze v norme ma len zlcnikove kamene ze trocha a zvacsenu pecen ma ist na tu hadicu ....nechuti mu jest ani poriadne troska zje a ma dost co to mozd sposobovaf uz som citala viacej pricin uz mam v tom chaos uvidime ake budu tie vysledky s krvi tie ukazu dovody dufajme nemate skusenost???