Seboroická demaditída

ivonka1990
4. dec 2012

Mamičky, prosím Vás máte skúsenosť so šampónom BABE ŠAMPÓN PROTI LUPINÁM s dvojitým účinkom? Už som vyskúšala všeličo a zatiaľ mi nič tak nepomohlo,a by som bola úplne spokojná a zbavila sa problému so svrbivou pokožkou hlavy a tvorbou suchej opadávajúcej kože v podobe lupiniek rôznach veľkostí, ďakujem za Vaše príspevky

lentuska
4. dec 2012

@ivonka1990
No ja by som to neriesila takto cez sampon. Ked to mas vaznejsie, tak treba zistit pricinu....inak, ked je nieco s pokozkou viem,ze to moze mat aj suvis so zlym travenim a to ovplyvnuje a odzrkadluje sa na nasej pokozke. Co takto vyskusat biorezonancnu diagnostiku? Za 40 minut ti urobia diagnostiku celeho organizmu a zistia suvislosti v organizme a aj pricinu , co mas zle. Usetris si cas behanim po koznych atd. a za tych 15€ co za to chce moja doktorka, ku kt. chodim musi byt clovek spokojny. My inde ani nechodime,ked je problem.....vola sa Tomova a robi diagnostiky v ramci celej SR. staci sa u nej objednat. Ak budes chciet poslem ti kontakt. Ale kozmetikou to neries, treba to zrejme preliecit znutra.

mpg
4. dec 2012

Ja som bola s tým aj na kožnom a lekárka povedala, aby som mu dávala na umývanie vlasov šampon od BIODERMY, Nodé DS+, teraz to má lepšie, len syn má už 16 rokov, tak neviem či by tento doporučovala aj malým deťom, ale vyzerá byť veľmi jemný.

drobcek26l
4. dec 2012

Bioderma sa dáva aj malinkým deťom od narodenia ale nám veľmi nepomohla. Možno je to sranda ale osvedčila sa nám klasická Nivea sensitive. Tá je pre detičky. Dávame ju aj do vláskov

1ingrida1
4. dec 2012

@ivonka1990 ahoj,moj syn ma problem so seboreou iba v zime,ale nie vo vlaskoch,ale na nozickach,na zadocku,a skrabe si to az do krvi.toto mu vzdy pomoze uz pri prvom pouziti

http://www.docsimon.sk/tovar/balneum-hermal-ole...

, je to na telo, ostava potom taky jemny mastny film, mozno keby si mu to skusila vo velmi malom mnozstve vmasrŕovat do vlaskov a opatrne oplachnut, aby to neslo do oci, mozno by sa mu trosku ulavilo.malemu to pomaha hned po prvom pouziti.a skus sa opytat koznej, ci nevyrabaju nieco specialne na vlasky, ja som na nete nenasla

ivonka1990
autor
5. dec 2012

ale to ja mám tú seboroickú dermaditídu aspoň podľa kožného u ktorého som raz bola

janinah
5. dec 2012

@ivonka1990 skúsila si už Nizoral ? nič lepšie nepoznám,síce drahý je,ale účinný....

ivonka1990
autor
5. dec 2012

@janinah skúsila a aj drahšie šampóny, napr. od biodermy, vichy, potom skincap, blue cap, aj tablety skincap a aj sprej mám taký, ale sama si asi nepomôžem, skúsim ešte tento šampón a potom to nechám na kožného 😒

ivonka1990
autor
5. dec 2012

@ivonka1990 a ešte aj špeciálny kadernícky od l´oreal

ivonka1990
autor
5. dec 2012

@janinah a ešte aj špeciálny kadernícky od l´oreal

vikipollard
5. dec 2012

Skus pozriet exomega alebo weleda ta je z dm. Nam kozna odporucila exomega ale kupili sme weledu. Ale maly to mal na telicku nie na hlavicke. Nam pomohlo.