Sex po pôrode

micak
19. júl 2014

Ano, viem takychto tem je tu XY, po vasich par radach ju vymazem, stopnem.
Mame 9m synceka a po porode skratka nemam chut. ak aj mam raz 2-3tyzdne, tak sm e s mm pohadani, lebo on musi sexovat, bez toho je zly, nervozny. Stale stale STALE a dokolecka ked sa hadame, tak len kvoli tomuto a ja uz mam toho proste dost, napriek tomu, ze ho lubim, uz na sex s nim proste ani nemam chut, lebo sa nedokaze vcitit do mojej koze. Ked sme sa milovali len preto, ze on chcel a mne to bolo vyslovene neprijemne, nedokazala som sa pretvarit, pretvarovat sa ani neviem a potom zase bola hadka, ze som frigidna. Ano, mozno som, mozno potrebujem doktora, neviem., Ako ste to riesili vy? Mam nechut, a asi aj budem mat, uz mam dost tych vecnych za uplnu debilinu veducich hadok. chcem pokoj, kludny den, kludny vikend, kludny cas. Ak to pojde takto dalej, tak asi zdrhnem aj s malym, lebo je mi z toho vsetkeho uz ozaj na grc...

kofoluska
21. júl 2014

@kiki68 Nuz, kazda si svojho chlapa pozname najlepsie a vieme, co od neho mozeme cakat. 🙂 Mozno prave preto, ze aj ja som kedysi bola aj na druhej strane barikady a presne viem, ake typy sa na tu druhu stranu dostavaju.
Kazdopadne to nic nemeni na tom, ze tato mamicka sa potrebuje s manzelom porozpravat, vysvetlit si a nie zatinat zuby a nutit sa do sexu. Ked sa da do poriadku ich vztah ako taky a on prestane tlacit na pilu, tak sa da do poriadku aj sex. A to ma zase nepresviedcaj, ze keby Ta manzel stale do sexu nutil, tak by si bola bez mihnutia oka schopna stale sa do neho silit. 🙂))))

kiki68
21. júl 2014

@kofoluska asi by ma nenutil stale, keby sa mi to s nim uz vobec nepaci,tak to skonci tym,ze ideme od seba. Tam uz neni o com, ked sa ta osoba prestane niekomu vobec po tejto stranke pacit. Alebo potom len zatnut natrvalo zuby, aj take pripady poznam.
Porozpravat sa otvorene je to najlepsie a zaroven najtazsie, vacsina chlapov o tomto na rovinu tazko komunikuje. My sme raz mali problem a skusala som nadhodit rozhovor,nakoniec to prislo samo z jeho strany a veci sa vyriesili. Vtedy som zaroven zistila,ze chlap dokaze mat tiez vseliajke mindraky, casto si ich tiez vytvori v hlave tak ako my zeny. No drzim jej palce,aby to zvladli,lebo takto by to dobre nedopadlo.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinamarkova
21. júl 2014

@kiki68 ale to vobec nie je o ruzovych okuliaroch. to je o postoji k vztahu, postoji mojom, postoji manzelovom. je to o vzajomnej ucte, o zdravej sebaucte u oboch.
na margo tych rozchodov - ano poznam pary co sa rozhadzaju-li, aj zeny co ostali stastne ked sa s debilom rozisli a nasli si chlapa s IQ+ EQ, ale poznam aj mnoho zien co ako ty hovoris zatina zuby, len aby bol pokoj v rodine. Potom ale tie zeny chodia, frflu na manzelov, nadavaju ake to je vo vztahu v praci, spolocnosti niekedy tazke, ako by on chceli to a to a nemozu - tym nemyslim len sex 🙂 tie zeny co doma zatinaju zuby a ,,robia si svoju pracu,, chodia unavene, znicene, zdepkovane.....musim navarit aby manzel nebol hladny ked pride z prace, musim mat sex, lebo uz sme ho dlho nemali, musim..... - cest vynimkam, ale ja zo svojho okolia mam zas tento postreh.
ano s muzmi sa o takychto veciach tazsie hovori - preto len treba prist na to, ako s nimi o tom hovorit, aby sme v konecnom dosledku boli spojne aj my 🙂
vztah dvoch ludi by nemal byt o tom - nieco pretrpiet - asi nikdy nebudem masochista 🙂
🙂 este raz pre istotu - moj manzel nie je dokonaly, ani zdaleka, ja uz vobec nie - ale ten zaklad, ze vztah ma tesit oboch, rovnako aj sex, vazit si jeden druheho, aj ked sa obcas konstruktivne pohadame.....rodina sme vsetci, manzel - ja - nase deti - vsetci by mali byt v tomto vztahu spokojny. ak to tak nie je tak potom je asi nieco zle - a to treba riesit, tym ze clovek pri probleme zatne zuby, nevyriesi nic.

katarinamarkova
21. júl 2014

ja uz len taky zaver:
nie je to o odmietani sexu, malo by to byt o rafinovanom motivovani manzela k tomu aby nas s radostou tesil a tym nas on motivoval k radosti z milovania s nim, pretoze v konecnom dosledku to prinesie prospech jemu.
staci len rozbehnut ten kolotoc - ale ziadne univerzalne rady a pravidla neplatia, pretoze kazdy z nas je iny a na kazdeho plati nieco ine, treba hlavne poznat svojho partnera, rovnako aj seba.
🙂 obojstranna spokojnost 🙂
...k vztahom by obcas mohli davat navod na pouzitie.....