Silné bolesti po trhani zapálenej stoličky

shawlin
17. jún 2021

Zdravim... Vcera mi trhali lavu 6tku dole... predtym mi doktorka cistila kanaliky no jej ta hmota na vyplnenie presiahla kanalik zapalilo sa to mala som bolesti plus na dasne pod zubom som mala taku bolestivu hrcku... ked mi vcera isla tahat ten zub musela ho 3x napichat a vobec to nepomohlo takze som.prezivala doslova peklo vsetko som.citila slo to tazko a zub sa lamal ... dnes je sice este len druhy den po vytiahnuti no mam strasne bolesti jednak aj kost na tom mieste aj sanka boli ale bolest taka az do spankov vystelujuca ako.keby mi niekto posprtal do nervov... ako dlho to moze takto hnusne boliet ked zub bol zapaleny? Atb som nedostala od bolesti nic poriadne nezaberalo az dnes brufen 600 granulovany do vody.. mam pocit ako by ma bolelo viac zubov na.tej strane a je to fakt vycerpavajuce 😔

zuzka1_zuzka1
17. jún 2021

@shawlin skus flektor, ja som po chirurgickej extrakcii osmičky a ten pomáha 🙂

shawlin
autor
17. jún 2021

@zuzka1_zuzka1 tahali mi uz asi 4 zuby a nikdy som nezazila.taku bolest na druhy den som normalne fungovala ale.toto teraz je brutaal... ako keby som mala zlomenu kost v sanke 😒

zuzka1_zuzka1
17. jún 2021

@shawlin presne viem čo hovoríš...

shawlin
autor
17. jún 2021

@zuzka1_zuzka1 mala som vela kazov ktore mi.predosla zubarka zle.osetrila to.je pravda ale teraz sa mi zda ze.cim viac mi.zuby opravuju tym viac ma bolia

monro
17. jún 2021

Mne trhali dolnu 6ku pred tromi rokmi. Najprv cistenie kanalikov, potom lieciva vlozka az to skoncilo vytrhnutim na pohotovosti, kedze som mala neskutocne bolesti. Ale najhorsia bolest prisla az den po vytrhnuti. Potom to uz ustupovalo. Hlava ma bolela este tyzden. Drzte sa.

shawlin
autor
18. jún 2021

@monro a nezdalo sa vam ze vas bolia aj zuby okolo toho ktory vam trhali? lebo ja mam ten zub co bol vedla sestky taky citlivy na zahryz ale to vsetky zuby su take ine na zahryz vsetky na ktorych boli cistene kanaliky .... to je normalne? proste ked na nich zatlacim tak to to je uz take ine je to tym ze zub je uz mrtvy a citim len ten tlak na dasno ked zatlacim? tazko sa mi to opisuje

monro
18. jún 2021

@shawlin mna bolelo uplne vsetko....bolo to uz davno, podrobnosti si nepamatam, ale viem, ze som bola zufala...