Skúsenosti s domácim detoxom

biokozmetika
12. okt 2017

Ahojte, robí si tu niektorá z vás domáci detox typu ovocné alebo zeleninové dni? Chcela by som vedieť Vaše skúsenosti- aký máte plán, "stravu", čo funguje, či popritom si dávate aj saunu, lymfodrenáž atď...

ferala
12. okt 2017

Ja som raz skúšala taký, že sa vlastne celý deň pila iba paradajková šťava ale večer som už bola taká hladná, že som to nevydržala a normálne sa najedla :D

matrioska86
12. okt 2017

ja som tiez parkrat skusala taky jednodnovy....viacej som nevydrzala.....cely den som pila stavy ovocne, ani som nebola hladna....ale popravde to asi nebolo velmi dobre, myslim kvoli tej fruktoze...ved tolko ovocia by som za normalnych okolnosti nikdy za jeden den ani nezjedla

nikolweiss
12. okt 2017

Veľmi neuznávam drastické zmeny stravy ,ale detox si dávam vždy raz ročne na dovolenke pri mori. Začínam jedením ovocia a pitím ovocných štiav a potom postupne prejdem až k tomu,že posledné dni jem iba zeleninu a pijem čistú vodu. Propri tom si užívam slnko,vodu,ranný beh,masáže,peelingy,zábaly na vlasy,pedikúru atď.Na konci dovolenky sa potom vždy cítim ako pierko a dokonale zregenerovaná 🙂

jarka91
13. okt 2017

ja som tiež nedôsledná , pri dietach a detoxe ...nikdy to nedotiahnem do konca a nevydržím,
Priateľka mi odporučila malý detox, ktorý sa užíva na jesen a jar ... pekne sa prečistia črevá a celý organizmus , naberie sa vitalita , ....nedrží sa žiadna prísna dieta ...tak som si povedala že toto by som mohla zvládnuť, pokial sa nemusím obmedzovať v jedle 😉
teraz je to 7- my deň , nebolieva ma hlava , mám energiu , a schudla som skoro 2,5kg , čistím sa 2-3 x za deň .....dokonca v mojom veku .... už som strácala chuť na s..x a teraz by som nechcem to napisať😅

laurikagab
13. okt 2017

@jarka91 super sa to cita...mozem vediet,co je to za detox? Dakujem

jarka91
13. okt 2017

@laurikagab nechcem robiť reklamu , neviem či sa to môže napišem vam do ss

adalea
13. okt 2017

@jarka91 môžeš to aj mne napísať, prosím? Ďakujem.

nuska
13. okt 2017

Skúste len zaradiť do bežnej stravy aloe vera. Nie je to drastické a super prečisťuje telo. Prvé dni, môže byť zhoršenie pokožky, tým, že sa telo čistí alebo môže raz prehnať, ale inak je to v pohode. Pijem v kuse, lebo tým čo jeme, aj keď sa snažím, ako chcem, furt človek príjma škodlivé látky. Takže vkuse detoxikujem. Ak by ste chceli poradím.

tanula222
13. okt 2017

@jarka91 aj ja by som poprosila info do ip. Vdaka

xxxxxnnnnn
16. okt 2017
monikapt
16. okt 2017

@jarka91 aj ja poprosim info do správy ohľadom detoxu, ďakujem

biokozmetika
autor
17. okt 2017

úspešne hlásim, že mám za sebou týždenný detox 😍 ani sama neverím, že som to zvládla. prvé dva dni veľmi ťažké, dokonca ma v druhý deň chytila hrozná migréna ale potom to už išlo fajn! prevažne som pila bylinkové čaje (kamilka, repík, zmes čajov na trávenie), citrónovú vodu a robila som si smoothies (ovocie so špenátom), od 3dňa som si dala aj jedno ovocie na deň, posledné 2 dni som si už dala aj proteínovú tyčinku (keď som naposledy bola na organizovanom detoxe tak sme mali povolené 2 proteínové tyčinky za týždeň 🙂) a teraz už len čakám ako dlho mi tento pocit pohodového trávenia vydrží 😎