Stále žiadne vetry po laparoskopii

aalzbetkaa
9. máj 2020

Baby prosím vás... Už som týždeň po laparke slepého čreva a nemám žiadne vetry, na WC idem niekedy s veľkým trápením ale žiadne vetry a ma dosť boli brucho z toho 😑.. Co by mi pomohlo nejaké domáce rady... Babka ma vystrašila že ona šla pre toto do nemocnice a ja tam nechcem ísť..... Idem si robiť rascovu polievku... Dúfam že mi niečo pomôže 😑

gaaaa
9. máj 2020

Ja som po operácií čriev už dlho a tiež som s tým skončila pár krát na chirurgii ale ja som už mala silné bolesti z toho a nevedela som čo sa deje.Vždy mi odporučili espumisan a feniklový čaj a chodiť.A vždy pomohlo.Skoré uzdravenie❤

aalzbetkaa
autor
9. máj 2020

@gaaaa ved som volala na pohotovosť ohľadom toho a kázali mi prísť... Tak ešte počkám do večera a uvidím co ako.... A ďakujem 😑

gaaaa
9. máj 2020

@aalzbetkaa Možno ešte pomôže tá rascová polievka a bude lepšie.Ale ak nie tak určite chodťe,mne vždy spravili rtg brucha,sono brucha,ale bolo to strašné,ja som myslela,že mi praskne brucho.

monika6162
9. máj 2020

Ja som toto tiež mala. Mala som síce klasickú operáciu slepaka, nie laparku. Chodila som na pohotovosť ako na bežiacom páse. Až mi predpísala sirup Lactulosa a ten mi pomohol. Podľa mňa ale je normálne ze čreva hneď nefungujú ako majú. Dnes je už všetko v poriadku.

aalzbetkaa
autor
10. máj 2020

@monika6162 včera som tiež bola na pohotovosti a presne mi dali tento sirup... Ale som sa zabudla spýtať ze ako dlho to mam užívať... Kým mi bude dobre ci ako, ale polavilo mi riadne po ňom.

monika6162
10. máj 2020

@aalzbetkaa na to som sa zabudla spýtať vtedy aj ja 😂 ale asi necelé dva týždne som si ho dávala a potom už bolo dobre.. Ešte som si v lekárni kúpila čistú vlákninu (psylium) aby sa mi to všetko riadne zdravo naštartovalo 👍