Suché časti tela

10. feb 2023

Ahojte. Od malička mám atopický ekzém. V zime to bolo vždy zlé ale teraz rok a pól po pôrode je to "hruuuza" trápi ma suchá koža..hlavne na pätách a mám už dlhšie suché pery...je pravda že pijem málo vody a ako som začala piť viacej vody tak sa to zlepšilo...ruky suché nemám iba pery a päty ... čo odporúčate?

stanulienkat
10. feb 2023

V dnesnej dobe??? Je milion balzamov a kremov. Staci ist do obchodu.

melanta
10. feb 2023

Pitný režim. Na pery vyživujúci balzám. Nohy denne krémovať s vyživujúcim krémom na nohy a pravidelne očistiť päty pemzou v sprche. Toto fakt nie je veda, na toto ozaj stačí bežná starostlivosť.

stanulienkat
10. feb 2023

@melanta asi sa nudi a zalozila temu o blbosti.

ludmilik13
10. feb 2023

vsak na pery to mas uplne jedno, co si kupis, len pravidelne pouzivat. ja ked si ruky kremujem alebo tvar, tak si rovno aj pery pretriem.

melanta
10. feb 2023

@stanulienkat a ja by som povedala, že je veľa žien, ktoré sa o seba vôbec nestarajú a potom im takéto veci ozaj prídu ako scifi.

sandrasstini
10. feb 2023

Mozno chcela len konkretny pripravok co mate overeny, klud damy.
Na pery som si kupila vazelinu klasicku davam si na noc, na nohy ozalin alebo scholl a na telo obyc baleu sensitiv ale kocky odporicali aj lipicar ci nieco take

54tinka54
10. feb 2023

Bambucké maslo, ono sa odporúča na suchú pokožku so sklonom k ekzemom..

lenuska9999
10. feb 2023

Kúp si Oilatum do kupela , alebo si ho nechaj predpísať (usetris) a bambucke maslo

sabina20
11. feb 2023

Dobrý deň, viem vám odporučiť bylinné produkty ak máte záujem 🙂 kľudne mi napíšte správu

vici2807
28. feb 2023

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať myslím že spolu vieme nájsť riešenie