Tlak v hlave

nadaa1
7. jan 2019

Už asi mesiac mám tlak v hlave vždy na inom mieste každý deň. Bojím sa že čo to asi je ? A mávam aj tlak na nose hlavne s toho ako ma tlači v hlave a hlavne na ľavej strane. A potom na ľavej a pravej sterane jak sú oči neviem ako sa to volá ako keby som tam mala žilu navretú má niekto skúsebosť ? Strašne sa bojím že to môže byť nádor ?? Aké sú príznaki ako sa prejavuje ? Ďakujem

beky1813
7. jan 2019

Co tak doktor? To bude asi lepsie, ako malovat certa na stenu.

tanika
7. jan 2019

@nadaa1 migrena ? pred menzesom prioadne ako sa máš menštruácie.cyklus ,ovulAcia aj to môže byt dôvod slebo problém vys.tlak treba ísť k lekárovi .

nadaa1
autor
7. jan 2019

@beky1813 bola som na krv a všetko ok ale doktorka mi nechce zrobiť niejaké iné vyšetrenie

beky1813
7. jan 2019

@nadaa1 tak chod k inej

kvecinka321
7. jan 2019

@nadaa1 pýtaj sa k neurologovi zisti si v okolie ktorý je dobrý a k takému.. bude ta sledovať pripadne ta pošle na ct alebo mri.. doktori lepšie vedia čo to môže byt ako my tu.. každopádne smer odborník 😉

lucyluv
7. jan 2019

Mozno dutiny by som tipovala

janinah
7. jan 2019

vysoký tlak krvný,vysoký tlak očný,neurologický problém,dutiny,zuby....vymen doktorku a vyšetri sa poriadne

lindusss2016
7. jan 2019

@nadaa1 a nadorov v hlave moze byt viac druhov, kazdy sa prejavuje inak, len podla symptonov ti ho nikto nepotvrdi ani nevyluci. Ale v hlave je kopec inych menej hrozivych variant, co to moze byt. Nestresuj hned a ries to.

mitta1436
7. jan 2019

Môže byt aj z krčnej chrbtice, ja som mala take tlaky v hlave, hlavne za očami a po stranách. Neskutočne bolesti hlávy. MRI, očné, krv, neurológ všetko v najlepšom poriadku až chiropraktik pomohol

montemotherone
7. jan 2019

@nadaa1 to môžu byť kľudne dutiny. Teraz je toho strašne veľa. My v rodine všetci. Jeden menej, druhý viac. Skús si nasadiť napríklad Sinupret. Treba to brať pravidelne a dlhšie. Po čase sa môžu dutiny uvoľniť aj keď teraz nemusíš mať pocit, že ich máš plné. + Zvlhčovať vzduch, naparovať sa, inhalovať...

lindusss2016
7. jan 2019

@nadaa1 a inak uz si bola aspon u psychologa? A to teraz nemyslim v zlom ani ironicky. Kedze ts neustale trapia nejake diagnozy a vzdy rovno tie najhorsie, mala by si to riesit a viac sa sustredit na svoj realny zivot.

ink
8. jan 2019

Ahoj, skús sa ešte spýtať tu. Na Koníku je aj odborná poradňa so všeobecným lekárom.
https://www.modrykonik.sk/forum/category/poradn...

jardia
24. dec 2020

@nadaa1 ako ste dopadli