Tlak v podbrušku ako pred menzesom

trish31
29. jún 2012

Uz asi pol roka pozorujem na sebe tlak v podbrusku ako pred ms,aj 14 dni v mesiaci castokrat.Bola som na vysetreni u gynekologa,ten mi povedal,ze je vsetko OK,mal sice podozrenie na endometricku cystu ale nakoniec sa to nepotvrdilo.Vsetko mam ciste a v poriadku.Chcem sa spytat,ci mate podobny "problem".Viem,ze to moze byt aj stav sposobeny vysadenim HAK,ale ja som HAK vysadila pred rokom.Vdaka 😉

afrika
12. júl 2012

@trish31 ahoj, tekutina v podbrušku sa po ovulácii vyskytuje bežne...tiež mávam bolesti ako na ms možno dva týždne pred. nie silné, skôr také tlaky občas 😉

trish31
autor
12. júl 2012

@afrika ja to viem 😉 ale musim ist ku gynekologovi aby zistili ci je to naozaj len po OVU

riana12
12. júl 2012

@trish31 vacsinou tekutina v Douglasi je pritomna po ovulacii, ale tak lepsie je sa an to este kuknut u gyn...

trish31
autor
12. júl 2012

@riana12 viem,ale chirurg ma pre istotu poslal este spat k mojmu gynekologovi po rezonancii.No ale som rada ze je to LEN toto a ze rezonancia bola o tri dni

afrika
12. júl 2012

@trish31 môže to byť aj keď máš cystičku, ktorá praskne... je tam veľmi veľa dôvodov. fakt je najlepšie ísť k dr. ja to mám aj pri tích cystách. držím pršteky

riana12
12. júl 2012

@trish31 na nu sa aj dobre dlho cakava, co?

trish31
autor
12. júl 2012

@afrika aj to viem 😉 mavas cysty?

trish31
autor
12. júl 2012

@riana12 ano,aj par tyzdnov,ale ja chodim do Medissima a tam je to rychlo.

afrika
12. júl 2012

@trish31 áno, často

trish31
autor
12. júl 2012

@afrika mna to hlavne par dni obmedzuje lebo bolest prechadza do krizov a noh