Menzes mi mešká 6 dní a mala som výtok

kika94
14. okt 2017

Dobrý deň,
Pred mesiacom som po roku a pol vysadila antikoncepciu Belara. S partnerom sme sa chránili prezervatívom. Menštruácia mi mešká 6 dní. Mala som aj biely výtok ako pri ovulácii. Myslíte, že by som mohla byť tehotná? Bojím sa spraviť si test. Máte niektorá podobnú skúsenosť? Viem, že po vysadení hak, sa môže cyklus zmeniť, ale aj tak... Ďakujem za odpovede. 🙂

hettinka
14. okt 2017

@kika94 čítam z krištáľovej gule, že môžeš byť tehotná tak na 50%

ako to tu mame vedieť? Sprav si test, alebo čakaj, čo bude ... najneskor o 9 mesiacov sa dozvieš

ukulela
14. okt 2017

no tak s testom este pockaj zo 4 mesiace - a ak zacne rast brucho, budes vediet ... ak ste sa chranili a nemali nehodu, je minimalna sanca, ze si v tom. ved sa otestuj, tomu sa nevyhnes.

sadika
14. okt 2017

@kika94 bojis sa spravit si test a nebojis sa pytat sa tu na MK? 👍

misel0806
14. okt 2017

Prečo sa bojíš spraviť test?? Veď kto iný by ti mal dat odpoveď keď nie test alebo doktor??

misinka0611
14. okt 2017

Nás sa spýtať nebojíš ? 🙂 Ak ste sa chránili je mala pravdepodobnosť ze si tehotná, no aby si mala dušu na mieste urob si test 🙂

deti95060810
14. okt 2017

radšej si sprav test kým sa ešte niečo dá robiť...nie potom o 2-3 mesiace....držím palce, nech to vyjde ako si ty praješ...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre