Tmavé kruhy pod očami

xixi_lola
23. júl 2015
Používateľ xixi_lola je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xixi_lola.

Ahojte, chcem sa opýtať či aj vy máte problém s kruhmi pod očami.. ako sa ich zbavujete? Máte nejakú radu ako ich zakryť prípadne niečo vdaka čomu úplne zmiznú?

lubkalubka1
23. júl 2015

ja som skúšala na to uhorku si nakrájať a priložiť na 15 min., aj sáčky z čaju - použitého sú dobré, kamarátka si dáva aj zemiak nakrájaný, mala som dojem, že to pomáha. Ale isto je to podľa toho, z čoho ich máš, možno ti aj chyba železo, ale je to aj buď z únavy, zlej životosprávy, z nedostatočnej hydratácie a tak, všetko naj to vplýva, aj alkohol, káva a pod.

luciferkax
23. júl 2015

Môže ti chýbať železo aelbo môžeš mať nízky cukor

ivca88
23. júl 2015

Mám to od detstva ...
Pomože iba klasický korektor pod oči 🙂
ani uhorky... ani neviem ake roll-on nezabrali .... vyhodene peniaze 😀
Nauč sa s tým žit .... bud rada že nemás znamienko cez pol tváre alebo co

mimla
23. júl 2015

Korektor pomáha a tiež to trošku skorigovala pečeňová diéta. Tiež sa to celkom polepšilo, keď som vysadila antikoncepciu.

jarkakovacc
23. júl 2015
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.
vroni
24. júl 2015

@jarkakovacc, pomoze ale nevyriesi. Ak su kruhy pod ocami dane genetikou, daju sa ciastocne prekryt, ale ani kyselina hyaluronova a laser ich nedokazu zatriet uplne. A nepomoze ani vela spanku, pit vela vody, pecenova dieta, zemiaky, uhorky ci cajove vrecka. a niekedy ani korektor. Fakt len sa s tym naucit zit.

l3yla
24. júl 2015

Korektor ..mne ani vela spanku ,vela tekutin ,uhorka a podobne "zlepsovaky" nepomohli 😅 😝

xixi_lola
autor
27. júl 2015
Používateľ xixi_lola je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xixi_lola.

@mimla nevedela som že nato má vplyv aj antikoncepcia @jarkakovacc dakujem pekne preččítam si tam o tom niečo @vroni uvidíme vyskúšam a až potom sa s tým nejak zmierim ak nič nepomôže, nebudem do toho rozhodne vrážať veľa peňazí a veľa času, ale za pokus nič nedám :/

gwynet
28. júl 2015

Ja som si zvykla používat Purederm gelové náplaste proti čiernym kruhom so slnečnicovým olejom. Sú bez parabénov . A v krabičke je 6 ks. Je to perfektná vec, obsahuje aj vitamíny A a E a olej zo semienok slnečnice.
Odporúčam vyskúšať.