jarkakovacc
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.
jarkakovacc
autor
7. nov 2015

Tak a znova v tom! Teraz už po tretí krát, takže máme krásny darček na výročie s manželom :P Musela som sa s vami o to podeliť. O to väčšia radosť, že sestra čaká tiež, ale tá je už teda v druhom trimestri. Tak aspoň budú drobci vyrastať spolu. Ale teda asi to bude fuška, 3 dietky naraz :P Máte nejaká maminka rady ako to všetko zvládnuť? Nejaké typy a triky ? :P

jarkakovacc
29. okt 2015

a pre kolko rocne? nejak som to tu prehliadla.
ja som kupovlala naposledy spolocenske hry 🙂 kedze u nas ich mame velmi radi

jarkakovacc
29. okt 2015

tiez sme to kupili synovi ked bol mensi, velmi dobry darcek. nebol sice lacny ale oplatilo sa. cele leto na to jazdil po ulici :D len sme za nim museli behat :D

jarkakovacc
25. okt 2015

Mali sme a nič moc teda, meralo to hocijako, rozdiely medzi meraniami boli naozaj divoke...skúšali sme všetko možne no potom ked bola mama v nemocnici tak tam mali taky bezkontaktny čo meral presne. Objednali sme si niečo podobne z netu z truelifecare.cz a možem odporučat.

jarkakovacc
20. okt 2015

na tuto otazku by chcelo jasnu odpoved asi vela znas :D ale zarucena vec nieje, treba skusat a snazit sa. ja som zatial chudla 6kg a som strasne spokojna 🙂

jarkakovacc
19. okt 2015

ja zvyknem prehlaď rajhraciek.sk, tam sa vždy niečo nájde, alebo ma niečo napadne 🙂

jarkakovacc
12. okt 2015

ja tiez davam skor na tie zazitkove vylety. darceky si davame pri kazdej prilezitosti ci uz vianoce narodeniny a podobne. ale na to vyrocie chcem aby sme si skor niekde oddychli my dvaja
http://www.adrop.cz/darky-ke-svatbe naposledy som pozerala vylety cez toto 🙂 tak si mozno nieco vyberies, su tam zaujmave vylety

jarkakovacc
28. sep 2015

Ich poznám! 🙂 môj známy je Dj a zvykne od nich objednávať rôzne príslušenstvo, už bral z kytary aj celý set. Mávam často cestu domov cez Prahu, tak mu zvyknem vyzdvihnúť objednané v predajni. Raz sme sa o tom bavili, pýtala som sa ho, prečo vždy objednáva len z tejto jednej stránky a on mi povedal, že ešte nedostal zlý tovar a ceny majú v poriadku, tak prečo by neobjednal? A ešte mu to aj donesiem 😀 😀

jarkakovacc
28. sep 2015

Tiež ich poznám! Môj známy je Dj a objednával z kytary doplnky, ale už aj celé sety. Ja robím v zahraničí a mávam často cestu domov cez Prahu, tak mu zvyknem vyzdvihnúť objednávku v predajni, niekedy so mnou zbehne aj sám. Raz sme sa o tom zakecali a pýtala som sa ho, prečo stále objednáva od nich a on povedal, že mu nikdy neprišiel zlý produkt a majú aj fajn ceny, tak prečo nie? Plus - keď mu to donesiem 😀 😀

jarkakovacc
16. sep 2015

mne kamaratka odporucila tieto pripravky http://www.vasakrasa.sk/pre-deti/ ci uz šamponik alebo kremiky pre citlivu pokozku. Je to prirodna kozmetika podla mna velmi dobra a za primerane ceny. Odporucam

jarkakovacc
13. sep 2015

my máme tento www.truelifecare.cz... a zatiaľ som s ním max spokojná, meriam s ním aj vodu a tak takže super 🙂

V diskusii: Poraďte teplomer
jarkakovacc
autor
13. sep 2015

Zdravim mamičky.
Chcela by som sa opýtať čí je praktické a dobré kupovať školské tašky ktoré majú teraz po novom aj kolieska a dajú sa nasiť ako kufor.

jarkakovacc
8. sep 2015

Ja za nič nedám bezkontaktný. Najprv som si myslela, že je to len rozmar za ktorý vyhodím peniaze a dokopy ho vôbec nevyužijem. A naopak 🙂 Využitý je naplno...odmeriaš aj teplotu vody, prostredia atd, dokonca ešte aj na zviera sa dá použiť, my sme to využili keď sme mali chorého hafana :D takže za mňa rozhodne bezkontaktný, aj keď teda občas trošku odmeral pár stotiniek hore dole, ale ak som to potrebovala veľmi presne tak som to priemerovala

V diskusii: Poraďte teplomer
jarkakovacc
28. aug 2015

Ahoj, ja som tiež takto začala, ale kamoška ma salon a vzala ma tam na zivnost normalne. Som si urobila kurz na kozmeticku a permanentny makeup. U nas nieco take nie je, tak som chodila so BA, bol to ten amos-k a dohodla som sa s nimi aj na splatkach. Mne ten kurz vela dal a bola som spokojna. Bolo to super, aj kamoska si nakoniec dorobila permanentny makeup.

jarkakovacc
23. júl 2015

Neviem síce akú presne farbu potrebuješ, ale možno niečo na tento štýl by bolo fajn http://www.drevona.sk/postel/detska-postel-orech-rockpile-rea-golem/. Pred pár dňami mi ich odporučili ale skrz stolíka pod pc 🙂 Je to slovenský výrobca 🙂

jarkakovacc
23. júl 2015

ja som to vyriešila takto http://www.oftal.cz/estetika-plastika-chirurgie/vyhlazeni-jemnych-vrasek/ vydržalo 5 mesiacov a potom som išla znova.. konkrétne to boli vrásky medzi obočím a pri očiach 🙂 Rozhodla som sa tak preto lebo mi žiadne krémy, cvičenia tváre ani nič nepomáhalo :/

V diskusii: Mama a vrásky
jarkakovacc
autor
17. júl 2015

@isis to je celkom rozumne, ani ja som nechcela nič drahé, práve preto lebo viem, že sa to zničí 🙂 a to ste objednávali cez nejakú stránku? ten dovetok v zátvorke ma pobavil :D @kikurka ďakujem, určite zvážim... prípadne ti ešte suseda nehovorila, či jej to doniesli domov, myslím vyniesli do bytu. Manžel totižto chodí na týždňovky a asi to sama teda hore nevynesiem.

jarkakovacc
autor
17. júl 2015

Dobrý deň, viete mi prosím poradiť kde kúpiť nejaký stolík pre syna pod PC, ale zároveň ho potrebuje aj na učenie.. Myslím skôr niečo kvalitnejšie, ale zase nie pridrahé 🙂 Tak aby mu to pár rokov a vydržalo 🙂 Najlepšie by bolo keby ste vedeli o nejakom internetovom obchode,s ktorým máte dobré skúsenosti, pretože ani ja ani manžel bohužiaľ nestíhame behať po nábytkárstvach, pretože u nás je už o 16:30 všetko zavreté