Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Trpím silnými bolesťami hlavy

martina28p
12. apr 2015

Chcela by som sa tu porozprávať s mamičkami,ktoré majú podobný problém,alebo mali a vedeli by mi poradiť....
od mala trpím silnými bolesťami hlavy,v detstve som odpadávala,bola som sledovaná na neurologii,robili mi aj CT.....bolesti hlavy mávam doteraz....stále som bola v tom,že trpím migrénami.....vždy to bola pulzujúca bolesť,bývalo mi zle,nezvykla som vracať,stalo sa mi to len párkrát....bolesť bývala taká,že som si hlavu stláčala rukami a bola by som schopná škrabať aj stenu....neznášala som svetlo a hluk,bolelo ma z toho až hrdlo,oči akoby mi chceli vyskočiť z hlavy.....s bolesťou hlavy som zaspávala,aj som sa zobúdzala...trvala 3 dni,niekedy aj 5.....teraz som po dlhšom čase absolvovala všetky vyšetrenia znovu,lebo hlava ma bolieva často,čelo,oči, vrch hlavy,boli to tlaky,aj pulzovanie....pridali sa k tomu závrate a slabosť,niekedy sa mi chveje celé vnútro.....všetky vyšetrenia mám v poriadku,vraj si mám merávať častejšie tlak,lebo je vyšší...dostala som aj lieky na pár mesiacov na rozšírenie ciev....brala som ich,mám pocit,že vtedy ma hlava tak často nebolela....ale čo ma zarazilo,že doktorka mi akoby s výsmechom povedala,že migrénu nemám,lebo migréna je ochorenie mozgu a podla CT mám všetko v poriadku.....mala som pri nej pocit,akoby mi neverila,že ma hlava bolí....a ona fakt bolí,.....niekedy už nevládzem,idem spať s bolesťou,ráno sa s ňou budím,pulzuje mi hlava a fakt sa už toho niekedy bojím.....baby,čo mám robiť......akákolvek rada ma poteší.....

danielita18
16. aug 2017

@dadka1812 jaj lebo ja som mala take bolesti po porode po cisarskom a trvali az kym som.poctivo nezacala cvicit

buebee
18. aug 2017

@dadka1812 Nuz, presne si uz nepamatam, len viem ze som sa casto uz tak zobudila, ze ma ta hlava boli, take tlaky som v nej citila.. taketo bolesti mavam dodnes+este aj paradne bodnutia do hlavny a migreny.. no urcite to treba riesit, najst pricinu.. len tak pre srandu ona neboli..

arasidka11
24. apr 2019

@martina28p mam kamošku, čo ju tiež takto bolela hlava, všetky vyšetrenia porobené a nezistili nič, tak ju poslali psychiatrovi a dal nejaké lieky na upokojenie a hlava prestala bolieť, vyskušaj

leameleg
1. jan 2020

@buebee a aké si mala konkrétne bolesti? Mňa už 2 týžden pichá a pali na neurológiu idem až 20teho.1 :( s nám z toho trochu strach

lukasko12
9. jan 2020

@martina28p ja mam toto iste teraz a bojom sa

lukasko12
9. jan 2020

Ja mavam starch zo vsetkeho baby ja som taky prt vsetkeho zleho vysetrenia sa bojim a v ustach mam taku trpku chut no na zaplakanie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli