Tvrdé päty

slobodnabaculka
6. aug 2014

Čaute baby. Nevíte mi poradit? Jedu na dovolenku a kcem se dát do pucu od hlavy po paty, nech vizerám k svetu a jsem fešanda s kvecinu ve vlasech. Mám totižto problém. Mám porádne trvdé paty, nevíte co na to? Skúšala jsem od bravčové masti, cez nivea krémy snáď šecko, teda okrem tekvicového oleja, ale nač ho budu kupovat, když je drahý. Náhodou nezašlape, minu tak celú gážu na nem a nic z teho, to bych ho mohla mrsnút radši detem do šalátu.
Víte beru aj ratolesci do hotela a nekci tam vizerat na lehátku jak posledná krupica z dzedziny s tvrdýma patama. Ono to múže byt výhoda napr. na kaminkovej pláži, ale co si o mne pomysli personál hotela, alebo ten fešný animátor s chlpatu hrudu, kerý je vyfocený v katalogu, když budu rozvalena na lehátku pri bazene a on se kolem mne prožene a má pata mu urízne kus plavek. Bude to ostuda jak svet. Už teďkáj se červenám jak ringlota. Teďkáj ich mám v takém stave, že bych mohla s nima škrupiny orechú drcit.
Poradíte? Když jet na dovolenku, tak se trochu poludštit treba, na nééé? Mošná se potom o mne obzre aj nejaký turecký seladón.

stardust
6. aug 2014

zavolaj Fabrizia, nech ti pride vysmirglovat paty 😉

pribinak
6. aug 2014

Skúšala si karbobrusku?

sandrika1986
6. aug 2014

🙂

doma1
6. aug 2014

@slobodnabaculka
jak ides k moru, ponor paty do mora, ruky daj za chrbat aj s tú rašpľu, kvetinu kludne nechaj ve vlasoch, občas mrkni na tamtoho animátora v plavkoch,,,,a ked sa nebude divat, a paty budu makke, tak piľníkuj o sto dušu,,,, 😎

tigri
6. aug 2014

@slobodnabaculka chod na suchu pedikuru a kup si balzam na paty Flexitol...najlepsie co poznam 🙂

simca06022011
6. aug 2014

@slobodnabaculka 🙂)))))) skoc k pedikerke 🙂))) pomoze za pol hodinku 🙂))

marilea
6. aug 2014

a čo tak pedikúra?

katren
6. aug 2014

@slobodnabaculka chod na pedikuru alebo si kup Scholl Velvet express....za mna jednoznacne jednotka, ale stoji cca40€ tak ten olrj bude lacnejsi 😀

monciky
6. aug 2014

@slobodnabaculka
kup si pemzu, napusti lavor s teplou vodou- daj tam nejaky dobry vonavy sprchac a polhodku macaj nohy, potom si s tou pemzou vysuchaj paty a presne ten Flexitol ked si kupis v lekarni a po procedure s pemzou si budes nohy paty na noc pravidelne natierat aspon 5 dni, tak ich budes mat krasne hladke, ale musis sa o paty starat, nesmies to nechat zase len tak.....
peknu dovolenku🙂

slobodnabaculka
autor
6. aug 2014

@pribinak skúšala jsem veru aj karbobrusku, jen se mi zlomil nastavec pri tem. Na cirkulárku jsem uš nemala veru odvahu, tam skorej vím dobre zacházet s polenami a uznate, že tam by šlo uš o nezebzepečný precedens. Ale dík za radu, moja.

slobodnabaculka
autor
6. aug 2014

@stardust 😀 Nááá, to bych si trufla tak po roku manželstva s Fabriziem, najprv bych od hamby nosila hrubé bavlnené podkolénky a lhála, že jsem zimomrivá. To by si najprv musel ke mne získat porádnu dúveru, abych mu dovolila zuť mi tí podkolénky..

slobodnabaculka
autor
6. aug 2014

@doma1 Není zlý nápad, vúbec né, jenom problém je v tém, že už pri mori musím vizerat jak bohyňa. Očula jsem aj o takých akvariových rybkách, keré vedzá opilnikuvat kožu. Nejak se trú o kožu a stará koža odumre a opadne, či jak. Nááá, nevím, či by si ale chudiny rybky vystačili, potrebuvala bych porádne klepetá na tí paty. Tuším zítra skočím aj do Antikvariátu kuknút nejaké.

slobodnabaculka
autor
6. aug 2014

@marilea
@monciky
@katren
Vidíte, to je též dobrý nápad, když už všetky hókuzsy-pókusy selhají, tak neco skúknem ve Vranove. Ale teďkaj nevím, aj holičstvo bilo zatopené, či aj Pedikérie neuchycilo též kdesi do ramena.

katey
6. aug 2014

Ja som vedela,ze namam otvarat tento prispevok 😀 😀 😀 maleho na prse,mobil v ruke a rehocem sa 😀 uz zacni pisat clanky aspon jeden denne,nech mame kazdy den usmev na perach 🙂

pribinak
6. aug 2014

Pocuj. A tie diviaky okolo svidnika uz nebehaju? Vies, oni maju take bahenniska a tam sa vyvalaju a opada im stvrdnuta koza na rypaku, tak, ked nie karbobruska tak bahno pomoze urcite a aby si bola dokonale pritazliva ako dajaka celbrita, tak si frcni aj na tvar a potom daj vediet ci si vdaka maske z bahna zbalila toho seladona ;))

doma1
6. aug 2014

@slobodnabaculka
riadna somarina pchať päty do akvaria,,,,už len tá predstava jak pcháš svoje päty, rybičky ich opíľníkujú, teda u teba sa trú o päty,,,, a co dááál??? 😀 co bude s tym sósom??
apropó: téš mávam tvrdé päty,,, 😉

winona24
6. aug 2014

@slobodnabaculka pedikúru dievka moja treba..... 😉 😉 poctivú mokrú....žiadne šmrdlanie na sucho ....

slobodnabaculka
autor
6. aug 2014

@pribinak co víš, možná by ten seladón bil z nejakého kmene, kde je bahno posvatné a brál by mne šeckými desátimi aj s mojimi dvoma patama. Uš jich mám také tvrdé, že jsem rozmíšlala, či mám zajet za kováčem nech mi na ne ukuje podkovy a nemusím kupovat ani gumenné krosky.

slobodnabaculka
autor
6. aug 2014

@winona24 No okúsim moja, šecko treba dát na porádek, takto to dalej nejde, uš aj činky jsem si dnes našla v kovošrote, ledva jsem jich uvalila domu, musím schudnút nejak do plavek, mám dva týdne na to, abych zhodzila alespoň 20 kilo.

nikush
6. aug 2014

@slobodnabaculka ja sa asi dokusem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 niet nad tvoje prispevky

pribinak
6. aug 2014

@slobodnabaculka sa teším na tvoju lavstory, to bude lepšie ako telenovela, potom toho seladona chlpateho nejak označil, ze je Turek a nie Dezo z osady, aby ti ho skini nezbili, to vy bola medzinárodná hamba

klincek
7. aug 2014

@slobodnabaculka sa pocikaam!! ze "urizne kus plavek" 😀 😀 😀 slzy mi tecu 😅
no veru poriadne drasavy problem mas..dnes sa nosia tvrde lakte, nie paty 😀

klincek
7. aug 2014

@slobodnabaculka podkovy..ja nemozem, prestan uz, kolegyna uz po mne cudne pozera.. 😀 !

liana111
7. aug 2014

@svetllana musela som ta oznacit 😀

svetllana
7. aug 2014

@liana111 Haha, ja som zostala pozerať, že čo to je, že "liana111 ťa označila vo fóre Tvrdé päty" 😀 😀 😀 😀 😀 Idem čítať, čo tu zas tá naša star @slobodnabaculka perlí 😎 😀 😀

fra
7. aug 2014

ked nechceš ukazať paty choď na pláž v ružovych ponožkach a tvar sa, že je to posledná móda, uvidíš, že na druhy rok tam budu pobehuvať v ponožkach viacerí

svetllana
7. aug 2014

@slobodnabaculka Inač ty si jaký blázen? Mne treba na hajzl jak hovado, ale nejdem, radšej sa tu budem krútiť na štokrli, len aby som ťa dočítala..a nemusím hovoriť, že popri tom smíchu sa mi chce ešte viac 😀 😀 😀

svetllana
7. aug 2014

@winona24 Šmrdlanie na sucho!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No ja už končím fakt 😀 😀 😀

liana111
8. aug 2014

@svetllana musela som ked som toto nasla 😀 😀 😀 som vedela ze ta to potesi 😀 😀 😀 😀

bamb27
8. aug 2014

@slobodnabaculka nie nie,, rybky sa len tak mirnix-dirnix o paty netru,,,, oni ich ohryzkaju,,, 😉 ...treba zistit ci nemaju aj pirane, tie si poradia aj s extra tvrdymi patami, v zaujme zabezpecenia plaviek fesneho animatora 😀