Ureaplazma a zápal hrubého čreva

nemethbea
28. máj 2021

...ahojky...niekto na ureaplasmu prirodne by nevedel poradiť?...nemôžem brať atb lebo nedávno som prekonala zápal hrubého čreva...vďaka za odpovede,pekný dník prajem❣️

nafka0483
28. máj 2021

@nemethbea Neviem o nicom prirodnom, to je dost silna bakteria, na nu nefunguje ani "obycajne" antibiotika, len tie silne, to bez toho tazko vyliecis.
Lekar ti na to co predpisal?

maminatimka
28. máj 2021

ja som sa na to liečila asi rok, bez naozaj silnych atb to nevyliečiš a nie každa musí zabrať, mne zabralo doxyhexal na 10 dní rano večer 1tbl, bolo to silne ale s probiotikami som prežila a samozreme aj partner sa ma liečiť tak isto..

nemethbea
autor
28. máj 2021

@nafka0483 nič...bola som,spravil mi stery,všetko negat. lenže na ureu treba zvlášť ster...nespravil...naposledy keď ma trápili mi nedal nič...že vraj to imunita spravi...dva roky ma štipalo

nafka0483
29. máj 2021

@nemethbea Cize vlastne nevies ci ju mas ked ti nerobili ster. Tak najprv nech urobia ster a nasledne lekar aj podla tvojich ostatnych diagnoz nasadi vhodnu liecbu.

nemethbea
autor
29. máj 2021

@nafka0483 aha...ibaže môj gyndoš je taký že neveri tomu že človek má problémy...katastrofa🙄

maminatimka
29. máj 2021

@nemethbea však pôjdeš na preventívnu ku gynekologovi ,daj si spraviť ten liquid za čo sa platí , ten to ukaže či tam maš niečo, tak to vyšlo aj mne, ked si dam spraiť ten čo je zadarmo ani doteraz neviem že so ju mala :-/