Užívam antikoncepciu a mám bolesť v oblasti pri lonovej kosti

janka_01
7. okt 2022

Zdravim užívam antikoncepciu, od včera ma začala bolieť oblasť pri lonovej kosti (možno vaječník). Pri chôdzi to boli mierne a keď ležím tak tam pociťujem tupu bodavú bolesť. Celé to začalo po náročnej dlhej chôdzi. Môže to byť ovulácia aj keď užívam antikoncepciu alebo to bude niečo iné?

lujziana44
7. okt 2022

A ako dlho ju už užívaš? Je možné, že telo si na ňu ešte zvyká, to je celkom normálne. Ak by to však pretrvávalo, mala by si asi zájsť za svojím doktorom, možno ti konkrétne táto HAK nesadne, aj to sa môže stať.

janka_01
autor
7. okt 2022

@lujziana44 užívam ju pol roka, toto sa mi stalo prvý krát
Ide k to že mala som v pondelok styk (chráneny aj pharmatexom) a keby je teraz ovulácia tak neviem či sa mám obávať alebo nie

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_01
autor
7. okt 2022

@jabadabadu vracala som len prvý deň kedy som začala užívať Hak po 7 dňovej pauze aj to 11 hodín po užití a v stredu som mala jednorazovú hnačku (zobrala som si náhradnú tabletku) inak juu beriem pravidelne. I
Vôbec neviem z čoho to môže byť ale ak to neprejde tak budem volať gynekológovi

veronikaszabova
7. okt 2022

@janka_01 ak to neprejde, bez gynekologovi - mozno cysta

janka_01
autor
7. okt 2022

@veronikaszabova trápia ma momentálne aj zápchy tak neviem či to nie sú aj čreva ale áno ak to neprejde tak v pondelok pôjdem ku gyn

janka_01
autor
7. okt 2022

@veronikaszabova viem, že pri antikoncepcii ovulacia nie je ale ak by nastala, zachytil by to aj ovulačný test..alebo tie počas užívania antikoncepcie nefungujú?