Mám bolesti kvôli preťaženej lonovej kosti?

Zodpovedané
14. okt 2022

Dobrý deň,

od včera ma začala bolieť pravdepodobne lonová kosť. Pri chôdzi to bolí mierne. Keď ležím, tak ma v tom mieste len občas pichne. Včera som sa extrémne veľa nechodila, všeobecne v ostatnej dobe nie som zvyknutá veľa chodiť.

Môže to byť preťažené?

Ďakujem

Dobrý deň,

takto sa nedá jednoznačne určiť čo je presne príčinou bolesti. Skúste si aspoň tri dni dávať lieky proti bolesti a zápalu. Príčina bude najskôr ortopedického pôvodu, keďže bolesť sa zvýrazní pri pohybe.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková