Vypadávanie vlasov a farbenie

lopuch22
2. máj 2021

4 mesiace po pôrode mi veľmi padajú vlasy,viem, že to je prechodné.Chcela by som ale skúsiť farbu/preliv,pretože vlasy mi po pôrode výrazne zmenili farbu do škaredého odtieňa asi vplyvom hormónov.Neuskodim si farbenim ešte viac a vyplznem úplne?🙂Vlasy mám dlhé a nefarbene cca rok aj to bol iba vymyvatelny preliv.Farbili ste kratko po pôrode bez rozdielu ako predtým? Alebo počkať kým padanie prestane.

gertrudka222
2. máj 2021

Zalezi aku farbu zvolis, pokial to bude farba z drogerie, tak tym vlasom to nepomoze. Treba to dat do ruk odbornicke a s kvalitnou farbou

darja27
2. máj 2021

@lopuch22 skús ešte počkať.Je to veľmi krátka doba a hormonálne sa dávaš dohromady len ,k tomu možno menší stres pri bábätku....aj mne začali dosť vypadávať v tom období ,až som mala kuty-pleš🙈🙊 no nie za dlho to prestalo ,až potom som začala farbiť a ok

lopuch22
autor
3. máj 2021

@gertrudka222 drogerkova určite nie,používala som Dialight preliv,to mi sedelo,no aj tak je to chemikália🙁

lopuch22
autor
3. máj 2021

@darja27 asi máš pravdu a cez leto mi to aj tak za pár dní vytiahne na nejaký škaredý mismas.Ale necítim sa takto dobre no čo už asi vydrzat

gertrudka222
6. máj 2021

@lopuch22 vyskusaj farbu logona, je to bio farba, ja ju pouzivam uz dlho, mozno sa ti zapaci nejaky odtien od nich 🙂