• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vypadávanie vlasov po pôrode

9. novembra 2011 
@redangel32 ja tiez teraz riesim problem s padanim vlasov..uz som bola aj u dermatologicky a cakam na vysledky. Zatial mi predpisala nejaku vodicku Alpicort F, ale moc to nezabera. Beriem skoro uz mesiac aj vitaminy a nic :frowning2: Kolko Ti ich asi vypadne? Ja som ich ratala po umyvani a skoncila som niekde pri cca 140 vlasoch a to mi dalsie vypadnu vzdy, ked si ich cesem, to je cca 20-30. Za chvilu snad nebudem mat ani jeden.
3. sep 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wodanka prosim ta a ake testy ti robili, ked cakas na vysledky, ja som totiz bola u koznej dnes a len mi predpisala nejake tablety a nejaku vodicku, ale inak nic...
8. sep 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepýtajte sa ako vyzerám,vlasy sú u nás všade som zúfala,po pôrode nič a teraz na 11 mesiac po pôrode na kilá idú vlasy na zem,kožiarka mi káyala obyčajný zinok starú klasiku tak uvidim
8. sep 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne kadernicka povedala, ze teraz je nejake take zle obdobie, ze sa plno zakaznicok stazuje na vypadavanie vlasov.
8. sep 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pe mne dermatologicka zobrala krv na hormonalny profil a taktiez vzorky zo stolice, ci nemam njeaku bakteriu v zaludku alebo tak...bolo to myslim 4 vzorky v rozpati jedneho tyzdna. Len ona je teraz na dovolenke, tak neviem ako som pochodila. A inak mi predpisala tak ako som uz spominala Alpicort F. Ale zlepsenie zatial ziadne nevidim :frowning2:
8. sep 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wodanka ahojky, aj ja mam ten problem s vlasmi uz 2 roky... za ten cas sa mi objem znizil na polovicu, uz mam len tenucky copik :frowning2: alpicort som brala uz niekolko flias ale nepomaha, brala som rozne lieky volne dostupne z lekarne, nepomaha.... tiez mi vypadne pri umyti cez 100 vlasov a potom aj pocas dna, pri rannom cesani za hrst... a to nehovorim, ze sa mi aj STRASNE mastia tak musim umyvat KAZDY den cize tych vlasov denne stratim okolo 150.
co si absolvovala v septembri tie vysetrenia, co ti zistili a uz sa to zlepsilo?
9. nov 2011 o 14:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anksunamonka vsetky moje vysetrenia dopadli dobre...medzicasom som bola aj na trichologii a aj ta dopadla v pohode, nemam to dedicne a nemalo by to viest k alopecii. Dokina to pripisala stresu, ktory som mala. Alpicort uz neuzivam, nemalo to zmysel. Chodim teraz na vlasovu mezoterapiu (zatial som bola jeden krat a na buduci tyzden idem znova), ale padanie je stale rovnake :frowning2: Tak neviem, ci mi nieco pomoze alebo to musi prejst same.
9. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok