Vypaľovanie bradavíc dusíkom - čo si obuť?

arcticcode
21. máj 2019

Ahojte, boli ste niekto niekedy vypaľovať bradavice tekutým dusíkom? Zajtra mám ísť a už som niekedy bol, ale to bolo ešte za lenina, takže už nepamätám, ako to chodí.
Nejde mi o to, či to bolí, alebo nie, skôr ma zaujíma, ako prísť, či naboso v žabkach, alebo botasky, ponožku budem môcť na to natiahnuť? Dačím mi to prelepia, alebo ako to celé chodí?

bubalea
21. máj 2019

Mne to robili ke)ď som bola menšia, no pamätám si na to, že to nebolelo. Skôr to len tak trocha štipkalo a to bolo všetko, hlavné bolo, že mi rýchlo zmizla

janinka007
21. máj 2019

@arcticcode normálne obutý, ten dusík začne až neskor na tom reagovať, nie hned

arcticcode
autor
21. máj 2019

Nooo, už sa tešim :D

arcticcode
autor
22. máj 2019

No tak bol som tam. Celkom v pohode. Až na to, že som zistil, že to nie sú bradavice, ale kurie oka. Ale vypálili mi ich aj tak. Doteraz ma neboleli, ale už ma bolia. Radosť s tým našim zdravotníctvom... :D
Samotná aplikácia dusíka bola celkom v pohode, troška poštipkávalo.

sherronko
22. máj 2019

@arcticcode moj manžel mal problém s kurim okom na chodidle zo spodu... Riešili sme to mastami z lekárne, ale natrafili sme na sprej a krém na prírodnéj báze a zmizlo mu to.

arcticcode
autor
22. máj 2019

@sherronko a vies konkretne aky to bol sprej? Mne to akoze vobec nevadilo, vobec ma to nevedelo, kvazi som o tom ani nevedel. Ale zena len chod a chod, bo to je bradavica a ma nakazis (hlavne ze 5 rokov spolu byvame a dodnes nema bradavicu). Tak som siel, odusikovsli mi to a teraz to stipe jak dabel