Výtok a bolesť v podbrušku - Čo sa so mnou deje?

lugie
28. júl 2020

Baby, už dva dni mám hnedý výtok a neskutočnú bolesť dole v podbrušku. Menštruáciu som mala dostať 24.7.2020 ale nedostala som. Len od včera taká strašná bolesť. Stále si myslím že je to tu ale nie je.. Prsia ma bolia už aj vyše týždňa. Mám nejaký vážnejší problém alebo..? Doktor bohužiaľ teraz nerobí, a na tehotenský test je podľa mna ešte skoro. Nejaké skúsenosti? Ďakujem.

pracujucazienka
28. júl 2020

Test ti ukáže aj v deň meškajúcej ms..vyskúšaj nič za to nedáš ..teda asi 5€ v DMke ...bolesť pŕs naznačuje tehotenstvo alebo PMS..každá z nás je iná,iné telo,iné hormóny..mozes mat biochemické a spustí sa ti ms..ťažko povedať 🤷🏻‍♀️..sprav test a budeš vedieť na čom cca si 👍🏻 ..držím palce aby to dopadlo k tvojej spokojnosti

lugie
autor
28. júl 2020

@pracujucazienka Dam si dnes decko červeného a uvidím či pomôže. Ak nie tak zajtra letím po test. Každá z nás je iná ale takto som na tom ešte nikdy nebola, prsia boleli len trochu, a podbruško len v deň ms.. kedy to aj hneď prišlo. Uvidíme no. Inak stále chodí ako hodinky

pracujucazienka
28. júl 2020

@lugie skús naopak..najskôr sprav test a následne si daj vínko je to bezpečnejšie ak by si si našla // 😉 alebo ešte pomáha horúci kúpeľ..skús si pozrieť čo ma väčšina tehotných zakázané a to keď spravíš tak by sa mali spustiť 😁

deti95060810
28. júl 2020

@pracujucazienka ak si tehu tak nepomôže ani horúci kúpeľ ani decko vína...😉

lugie
autor
28. júl 2020

@deti95060810
@pracujucazienka viem že nepomôže 😃😃 ale aj tak si veľmi nemyslím že by som mohla byt tehotná, i keď s mužom sa extra nechranime. Uvidím zajtra ráno, dnes to víno predsa len radšej vynechám lebo človek nikdy nevie

rubinka
28. júl 2020

@lugie - vôbec nie je skoro na test ak ti už mešká MS, ak spiníš tak víno a horúci kúpeľ určite nie lebo by to mohlo ublížiť bábu.

mondolina
28. júl 2020

Kľudne si daj aj víno, určite neublíži v tomto štádiu, ak by si aj bola tehotná.

rubinka
28. júl 2020

@mondolina - ak špini je tam riziko že sa rozkrvaca, môže ísť totiž o znak že je tehotenstvo rizikové, spinenie v tehotenstve nie je ok.

mondolina
28. júl 2020

@rubinka
Špiní podľa mňa preto lebo dostane menzes, veď uvidí

lugie
autor
28. júl 2020

Ďakujem za rady.
@mondolina Tiež si myslím že to idem dostať, len som najprv nechápala tej strašnej bolesti a spineniu, nikdy som to takto nemala

pracujucazienka
28. júl 2020

@deti95060810 nie ale môže jej to pomôcť rozbehnúť ms pokial nieje tehotná...

buzby
28. júl 2020

Aj ja som si myslela, že to idem dostať a teraz spím vedľa postieľky. Skúsila by som ten test.

lugie
autor
29. júl 2020

Baby tak čo myslite ? Robila som si to teraz poobede

daniela2227
29. júl 2020

@lugie už radšej žiadne decko vína 😊 blahoželám

pracujucazienka
29. júl 2020

@lugie najbližších minimálne 9 mesiacov si vínko nedáš..gratulujem 🤰🏻

lugie
autor
29. júl 2020

@daniela2227
@pracujucazienka nemyslite že je to len kanalik? Mne sa to stále nejak nezdá... vidíte aj na tom fialovom nejaký náznak?

daniela2227
29. júl 2020

@lugie toto určite nie je kanalik..a už ani duch ..alebo podobne..😊

lugie
autor
29. júl 2020

Ja tomu aj tak neverím 🤭🤗 ráno si spravím test ten digitalny. Alebo by mi mohol ukázať výsledok aj teraz ?

pracujucazienka
29. júl 2020

@lugie myslím si že by ti ukázal aj teraz večer ale väčšinou býva hcg ráno vyššie takze je väčšia pravdepodobnosť že zajtra ukáže ...každý test ma vraj buď menej alebo viacej farbiva preto každý druh ti ukáže inak

lugie
autor
29. júl 2020
pracujucazienka
29. júl 2020

@lugie gratulujem ❤️ Už len zavolat dr kedy máš prísť na kontrolu