Hnedý výtok v čase očakávanej menštruácie.

mishelin_0801
24. jan 2020

Ahojte. Mám 27r a dlhodobo sa snažíme o babo a nič. :( pred par rokmi som mala potrat a odvtedy sa nedarí. Dnes som mala dostať menstruaciu no namiesto toho som mala včera trošku hnedý vytok a uz nič. Bolia ma prsia aj podbrusko, robila som si test clearblue a nič:((. Som zúfalá už.

sunny_g
24. jan 2020

@mishelin_0801 koľko dní po OP si?

mishelin_0801
autor
24. jan 2020

@sunny_g posledná menstruacia mi skončila 2.1.

sunny_g
24. jan 2020

@mishelin_0801 otázka je, kedy skutočne prebehla ovulácia mne napríklad vychádza oveľa skôr reálne, ako by mala štandard chodiť.
Mám kamarátku, ktorej do 7tt žiaden test neukázal. Je to zriedkavo, ale je. Že jej pomaly rástlo hCg

mishelin_0801
autor
24. jan 2020

@sunny_g myslím, že mohla byť okolo 10 dní dozadu, vtedy som mala bolesti v podbrusku, a pichanie, odvtedy mám aj citlivé prsia.

sunny_g
25. jan 2020

@mishelin_0801 tak ešte počkaj. Skús na 14ty deň test. Mne ukázalo na 10ty deň ale u každého môže byť inak. Držím palce ❤️

mishelin_0801
autor
26. jan 2020

@sunny_g ďakujem 🙂

hivanik
26. jan 2020

@mishelin_0801 ...ja som mala tiez takto a problem bol v prolaktine...potom som brala lieky na upravu hladiny a tak som otehotnela...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre