Vytrhané vlasy

7. okt 2023

Ahojte ,nešťastnou náhodou sa mi vlasy zamotali do mixera a vytrhali mi vlasy až do pokožky niekde , momentálne som dosť v šoku keďže som sama s dietatom doma , prosím Vás chcela by som pocut len reálne skúsenosti žien či sa im stalo niečo podobne aj keď pri inej situácii či vlasy dorástli , pondelok chcem ísť na kožné samozrejme , ďakujem

viestta
7. okt 2023

Vlasy dorastu.

anavixy
7. okt 2023

Mne sa to stalo ked som mala asi 4-5 rokov. 🙈 Vlasy dorastli, mam ich na rozdavanie 😵‍💫😄

laurita285
7. okt 2023

Dorastú, prvé uvidíš tak o 3 mesiace a reálne sa to miesto zaplní tak o polroka.

autor
7. okt 2023

@laurita285 @anavixy @viestta ďakujem , ale je mi strašne do revu ,, aspoň trochu má niekto upokojil

jaskolka
7. okt 2023

Dorastu, veď vlasy normálne dorastajú

autor
7. okt 2023

@jaskolka tak čítala som že záleží ako moc sú korene vytrhane , a to ja neviem keďže klasika mi to mixer vytrhol tak to bola riadna sila

h2
7. okt 2023

A načo by si chodila ku kožnej? Jasné, že ti dorastú. Keby vytrhnuté vlasy už nemali dorásť, tak by nám stačilo raz za život si vytrhať všetky nežiadúce chlpy a bol by pokoj. Ale tak, ako nám aj inde na tele zas a znova vyrastú, bez ohľadu na to, koľkokrát ich vytrhneš, tak ti dorastú aj vlasy.

mamina7070
7. okt 2023

normalne dorastu netreba ist na kozne

autor
7. okt 2023

@mamina7070 ďakujem všetkým za odpovede , písala som v prvotnom šoku a hovorím zľakla som sa lebo niekde články písali že nemusí dorast to miesto , keďže je to lysina teraz tak priemer 3,5 cm najväčšia plus pár menších , takze diki a pekný deň všetkým , už som sa skladníka , zaujimalo má len reálne skúsenosti žien …

mamina7070
7. okt 2023

ved ti posem z realnej skusenosti dorastie to to pekne ked je to len vytrhnute
skus mozno podporit rast ten cesnakovy sampon z farmasi je dobry

monikkatt
7. okt 2023

Neboj vlasy dorastu a raz sa na tomto zazitku zabavis 🙂

autor
7. okt 2023

@monikkatt ďakujem

autor
7. okt 2023

@mamina7070 ďakujem