Vyvolávacia injekcia na menzes

vikus271
1. aug 2023

Dobrý večer🙂 mate niektorá skúsenosť s vyvolávacou injekciou? Ja som ju dnes dostala od gynky cez deň som fungovala nebolo mi nič, no k večeru som pociťovala strašnú únavu, bolesť v mieste vpichu a bola mi zima. Teplotu som si však nenamerala. Bola v poriadku

marianarem
1. aug 2023

@vikus271 Ja mam bohuzial velmi zlu skusenost. Okrem ineho som mala aj zimnicu, hoci to bol jeden z tych lepsich vedlajsich ucinkov. Takze ano, moze to byt z toho. U mna trvali tie vedlajsie ucinky cca 3 dni, na 4. den prisla velka ulava a o pat hodin na to uz ms.

vikus271
autor
1. aug 2023

@marianarem och presne ta zimnica, každý organizmus je iný keď iné ženy píšu ze v pohode im to bolo, no zatiaľ aj ja som taka ubolena unavena ...hadM ta ms dôjde každú chvíľu a uľaví sa

marianarem
1. aug 2023

@vikus271 No u mna to bolo tak 10nasobne zosilnene PMS. Druhykrat by som uz na to nesla a pockala by som, kym ms nepride prirodzene.

lenkatomaskova
1. aug 2023

Neboj všetko bude v pohode mne to pichali pravidelne ked som nedostala ms miesto vpichu ma bolelo celu noc ze som nemohla ani ležať na tej strane a take bolesti v podbrušku ako pred menštruáciou alebo aj kríže zviknú bolieť alebo prsia ja som mala pocit že mi idu vaječníky prasknúť neskutočný tlak že som ani na velku nemohla ale ked prišla ms už to bolo ok

martinka13
2. aug 2023

Ja som nemala žiadne vedľajšie účinky.

vikus271
autor
2. aug 2023

Ďakujem žienky za skúsenosti...u mňa je to aj dnes rovnako ako včera ale tak verím ze to prejde. Šla som 1.krat na tu injekciu lebo kedysi som mala problémy s menštruáciou po porode sa mi na polroka cyklus upravil a potom to zas začalo meškať nechodit ze som bola nutena k takémuto kroku a neskôr to riešiť hormónmi.