Zápach z nôh

meggie.sk
7. mar 2013

Potrebovala by som nejakú radu pre kamaráta. Strašne ale že strašne mu smrdia nohy. Umyje si ich, sadne do auta, dojde na návštevu, čo je otázka 20 minút a ten zápach. Používa aj sprej na nohy ( neviem aký), aj topánky si vymenil ale ani to nepomohlo. Možno čo by mohlo pomôcť... topánky má kvalitné, nič made in china 😉 , robí vodiča. Ďakujem za rady

siska2027
23. okt 2014

@aaliyah bezne v lekarni je dostupny su rozne koncentracie treba sa poradit s lekarnickou

aaliyah
23. okt 2014

@hadassah
@meusicka
@fanta3
@aluxka
@siska2027 DAKUJEM velmi krasne kočky za tie perfektne rady,určite všetko vyskušame,len aby sa toho mužíček môj konečne zbavil,lebo je to velmi nepríjemní problem ☹

siska2027
23. okt 2014

@aaliyah hlavne treba na to trpezlivost a vydrzat to vsetko pouzivat, lebo to nezmizne za 2 dni 😉 drzim prsteky

aaliyah
23. okt 2014

@siska2027 DAKUJEM,si zlata 🙂 vydržat to vydržíme,len Ja sa bojím či aspon niečo z toho mu naozaj pomôže ☹

siska2027
23. okt 2014

@aaliyah urcite mame odskusane ten ocot zabera len dlhsie to trva, treba sa zbavit plesne a nozky nebudu smrdiet 😉 Hlavne nezabudni na dezinfekciu ajatinom na vsetky topanky a papuce preventivne aj tvoje, aby ste si to neposuvali jeden druhemu

monikac
23. okt 2014

ak sa mu potia nohy, tak nech si ich skusi pouzivat Driclor, je to gulicka proti poteniu a je uplne uzastna. Da sa kupit v lekarni anie je az tak draha ...Tu je to tom http://www.driclor.sk/ tak si to pozri. 😉

nutrimas
23. okt 2014

Velmi dobry proti zapachu s antimykotickymi a antibakterialnymi ucinkami je manuka sprej na nohy s propolisom. Manuka ma podobne, no niekolkonasobne silnejsie ucinky ako tea tree oil, je vsak zial menej znama.
Najdete v nasej ponuke na stranke.

@aaliyah

ellasofia
6. jan 2016

Ahojte,
bude to asi pleseň na nohách, treba navštíviť pedikérku alebo lekára a zvoliť vhodné ošetrenie.
www.pedikurasupova.sk

adriazab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz