Zápal dýchacej trubice

bambulinali
8. feb 2014

Ahojte baby... Chcem sa spýtať ako sa prejavuje zápal dychacej trubice. Som chorá od štvrtku... Doktor mi pozrel do pusy a povedal že ide o zápal.. jeden deň má veľmi bolelo hrdlo a na druhy deň sa to prenieslo na mandle... Uzliny má bolia ako slak... Ale mam nejaký divny pocit v krku... Konkrétne má boli v jamke pod hrdlom medzi klucnimi kosťami neboli má na dotyk trubica ale ako keby nejaké nervy... Pri hlbokom nadychu cítim zvláštnu bolesť ale len v krku nie v hrudniku... A mam suchý kašeľ až má z toho hlava boli. Prosim poraďte mam nasedene atb uz sa mi aj uľavilo len ten krk...

mammaroma
9. feb 2014

@bambulinali
Ahoj, tie Tvoje ťažkosti sedia na zápal priedušnice. Skús si dať na krk teplý obklad-nejaký nahriaty uterák, alebo šatku-z vlastnej skúsenosti, aspoň mne to zaberá pri takýchto ťažkostiach. A takisto z vlastnej skúsenosti, na suchý kašeľ mi super zabrali kvapky Ditustat. Držím palčeky, skoré uzdravenie 🙂

bambulinali
autor
9. feb 2014

@mammaroma Ajoj dakujem za radu skúsim 🙂 stale sa aj naparujem a poľavili mi to trošku. Ja mam bolesť hlavne v dychacej trubice nejde mi to do hrudníka a uz som čítala aj o priedušnici ... Môže má z toho bolieť aj tá janka pod hrdlom?

mammaroma
9. feb 2014

@bambulinali
Ahojky, môcť môže, tam sa vlastne dýchacia tr. začína, bude to najskôr citlivé aj z toho zápalu... Snáď už bude lepšie 🙂

misskate1
9. feb 2014

@bambulinali podla mna to je zapal priedusiek. antibiotika su dobre. zevraj je dobre natriet si hrud brav. mastou.

bambulinali
autor
9. feb 2014

@misskate1
@mammaroma
Babulky Dakujem urcite zajtra este zajdem lekarovi aby som sa uistila a dala sa do poriadku .. kasel mam uz slabsi.. . Len to dychanie a neutichajuca bolest v hlave 😉

blableblu
24. jún 2022

@bambulinali dobrý deň je to súce už veľmi stará teda ale nepamätáte si ako ste v tedy dopadli čo to bolo ?