Prečo mám stukovatenú uzlinku?

Zodpovedané
11. feb 2022

Dobrý deň,

bola som na sono uzlín v oblasti kľúčnej kosti, kde doktorka nič nenašla. Až po hlbokom pátraní objavila kúsok vyššie hlboko v podloží stukovatenú uzlinku, ktorá má cca 8 mm. Vraj sa tým nemám ani zapodievať. Ani nie je hmatateľná. Je hlboko.

Prečo sa toto deje s uzlinami po pôrodoch?

Mala som silný zápal prsníka a infekciu, plus operáciu krčnej cez hrdlo spredu.

Ďakujem

Dobrý deň,

často sa stáva, že lymfatická uzlina stukovatie. Nejde o patológiu, ide o bežný proces v ľudskom tele. Naozaj sa tým nemusíte zapodievať.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková