Zaseknutá náušnica v chrupavke

11. apr 2021

Ahoj už som zúfalá v chrupavke v uchu mám zaseknutú puzetovú náušnicu
Puzeta nejde povoliť je to dosť hlúpo zaseknute, pretože jedna strana puzety je viac uvoľnená ako tá druhá ak si to dokážete predstaviť proste je to nakrivo zaseknuté už mi to dosť vadí je to tak dlho a neviem s tým pohnúť bolí ma to moja otázka znie a počkať kým sa niečo otvorí ak máte skúsenosti keď si pôjdem do piercing štúdia kúpiť ich šperk aby mi ho nasadili myslíte že mi tento môžu nejakými špeciálnymi kliešťami vyslovene odstrihnúť ak máte niekto s týmto skúsenosť budem rada ak mi poradíte poprípade by mi to odstrihli na chirurgii?
Ďakujem

petus998
11. apr 2021

Aoj nemam skusenoost ale ak to boli treba tacsej skocit k chirurgovi skor ako kupiercing studio

judar
11. apr 2021

Puzetovy motylik je lahke uvolnit...pouzi obe ruky, lieh ci alkohol nejaky a cez bolest odtlac obluky od drieku ...z tej trochy bolesti neumres

sona96
12. apr 2021

Sestre sa raz tiež takto zasekla v chrupavke nausnica. Ju to síce nebolelo, ale keďže to bol malý strieborný sloník, na vzduchu ocernel a nevyzeralo to už pekne. Raz sa na to sťažovala otcovi a ten chytil kliešte a normálne ten uzáver odcvakol.