Zubný strojček pri 2 krivých zuboch

24. sep 2023

Ahojte, davali ste si niekto zubny strojcek, ak ste mali krive len horne dvojky? Ak sa niekto najde, tak by ma zaujimala cena (idealne vychod SR) a ci bolo nutne dat strojcek aj na spodne zuby. Premyslam o klasickom strojceku, nie neviditelnom. Dakujem.

autor
25. sep 2023

@rusalinka Ok, rozumiem. Dakujem za cenne rady 🙏

autor
25. sep 2023

@tamvtme A ked si zacala nosit dlahy, tak to bolelo? Lebo vela ludi vravelo, ze su to dost bolesti na zaciatku.

autor
25. sep 2023

@lusyf Aha. Ja mam uz sice dlho vsetky zuby mudrosti vonku, avsak si myslim, ze prave tieto mi sposobili problem, takze ich dam urcite vybrat.

autor
25. sep 2023

@selenka7 Stvorky ti tahali? Cozeee...to som nevedela, ze aj tieto mozu ist von. A to predtym s tym nejak neratali, ze ti moze vzniknut predkus?

tamvtme
25. sep 2023

ano, prva dlaha bola masaker, potom vzdy s novou dlahou je prvych 24 hodin neprijemnych....

selenka7
25. sep 2023

Neviem ci neratali, mozno to bolo take hranicne. Stvorky su vraj "najmenej potrebne" ked treba tahat a asi zalezi velmi na RTG snimku, ci su napr. zalozene a este neprerezane osmicky, lebo ak je uz aj tak malo miesta a potom sa este prerezu osmicky, moze byt velky problem. Ked vytiahli stvorky, osmicky mali chvalabohu miesta dost a nemusela som ich potom riesit.

jvlo
27. sep 2023

Riešili sme 2ky. Takže sa založil strojček na 6 predných zubov. Tie zuby sa vyrovnali do mesiaca úplne. Potom ho mala ešte skoro rok, aby sa to ustalilo.