Zvláštne pohyby v žalúdku

tiffanytheo
15. jan 2013

Ahojte.Mam také zvlastne pohyby alebo neviem ako to definovat.Pod rebrami je to presne ako je žaludok.Už druhy den.Je to nieco akoby ma kopalo babatko.Vacsinou ked ležím na boku sa to prejavuje.Je to asi v sekundových intervaloch 10 x posebe potom nic a po chvili sa to opakuje.Vidno to aj na vonok.Vie mi niekto poradit?

sandrikacsg
15. jan 2013

@tiffanytheo normalne si ma potesila touto otazkou 😀 ja tiez ked som v takom pololahu pozorujem, ze mi nadvihuje brucho, tiez to citim ako take kopance, presne ako ty pises, pod rebrami..a niekedy mi dokonca vyduje brucho na jednej strane, stvrdne, akoby tam babo tlacilo nozickou..takze uz som kludna, ze nie som jedina cudna na svete 😀 😉

anjelicek26
15. jan 2013

@tiffanytheo displazia brusnych svalov, potom az takto vidis a citis pohyb criev. Takuto plastiku brucha s velkej casti hradi poistovna.

denka81
21. júl 2013

A bola si u dr.? Ja som bola, lebo aj ťažobu mám. Bola som na sone a tam vśetko o.k. len žlčník mám ohnutý, že ten môže robiť problémy. Aj tak si myslím, že ma lekár nepochopil. Žeby to bolo naozaj hrubé črevo?

miriambbb
2. máj 2015

@tiffanytheo Dobry den, prosim Vas, ako ste dopadli nakoniec, prisli Vam na nieco? Lebo momentalne riesim ten isty problem, ako opisujete Vy, tak som zvedava, co to je...

24marica
10. júl 2016

@miriambbb Dobry den aj ja mam teraz ten problem ,asi tretí den citim akokeby pohyby, už som bola aj za lekarkou, tehotna vraj nie som , ale je to dosť nepríjemné.....ako ste dopadli vy?

miriambbb
10. júl 2016

@24marica nijako, nic to nebolo 🙂