Prečo mávam zvýšenú teplotu po jedle?

Zodpovedané
23. jan 2022

Dobrý deň,

mám 35 rokov a po jedle mávam zvýšenú teplotu do 37,3°C. Niekedy ma pichá vľavo pod rebrom a aj od pupka trocha naľavo. Niekedy mám aj nočné potenie. Ženské veci a štítnu žľazu mám v poriadku.

Bola som na gastro na hadici a žalúdok je ok. Krvné testy sú v poriadku. Po jedle cítim slabosť a únavu.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte denne zvýšenú teplotu, tak je potrebné pátrať po príčine.

Ak je gastro v poriadku, tak je potrebné absolvovať ďalšie vyšetrenia - stery z nosa a hrdla, krvné testy. Ďalej vyšetrenia ako echo srdca, reumatológia. Všetko však závisí od samotných výsledkov.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková