Bicykel pre švorročného chlapca

myscha3
13. jún 2022

Prosím poraďte bicykel pre 4-ročného chlapca. Teraz má 12" odrážadlo, takže bicykel asi 16" ale vôbec netuším aká značka a na aké parametre sa ešte zamerať. Ďakujem

marty_4
13. jún 2022

ziadne specialne parametre pri detskom bicykli asi sledovat netreba. zvolit radsej nieco lahsie, nech sa mu aj dobre dviha. je na zvazeni, ze ci chces, aby mal taku uz ozajstnu brzdu alebo brzdil pedalmi, pripadne prehadzovacku aby tam mal.

sapetka
13. jún 2022

Najlepsie ist s nim do obchodu a vyskusat. My sme teraz nasmu kupili ku 5narodeninam 20ku. Meria 116cm. A to som si myslela ze 20ka bude velka..

myscha3
autor
13. jún 2022

@marty_4 brzdu ma teraz na odrazadle, vie pekne brzdit aj udrziavat rovnovahu.. nad prehadzovackou som uvazovala, ale asi je to zbytocne este

joesvk
13. jún 2022

@myscha3 My sme mali najprv značku Puky. Neodporúčam. Bol veľmi ťažký, aj ťažšie sa točilo do pedálov.
Potom presne tento-prikladám foto a bol super.

renka30
13. jún 2022

Podľa mňa najlepšie zájsť do bicyklového obchodu a nechať si poradiť.

martanagy
13. jún 2022

My máme odľahčený woom zatiaľ sme veľmi spokojný

ceklis
13. jún 2022

Woom, early rider, frog, rascal, sup

barbie1981
13. jún 2022

Neviem kolko chceš investovať, aké ak ti nevadí viac my sme teraz kúpili tento, je super, náš 3,5r sadol a išiel.
https://www.cyklospeciality.sk/detske-bicykle/d...

nikpa
13. jún 2022

@myscha3 my sme okrem veľkosti podľa výšky sledovali aby bol ľahký ale to už je len také okrajové, čo samotné vozenie moc neovplyvňuje. Najlepšie zobrať malého do obchodu, posadiť ho na bajk, vyskúšať...

ro_manka
13. jún 2022

To závisí aj od toho, čo od bicykla očakávaš. Či iba vozenie sa po parku, alebo sa aj niekam chcete spolu previezť. Keď mala dcérka 3 roky, kúpili sme jej lavnejší bicykel z druhej na vozenie sa po parku. Po roku sme už videli, že ak chceme aby s nami chodila po meste, alebo napr. sem tam ráno do škôlky s manželom, musíme investovať do odľahčenej hliníkovej konštrukcie aj prehadzovačiek. Tie sa myslím dávajú až na bicykle od veľkosti 20, ale to neviem naisto. Ale tak Žilina je celkom kopčistá, rovnejšie miesta sa dajú zvládnuť aj s obyčajnejším bicyklom 🙂 Ak máte rozpočet, tak hliníková konštrukcia je určite dobrá voľba.

mareri
30. jún 2022

zaleži na tom, kolko chlapec meria. Kupuje sa to podla vyšky dietata a nie podla veku

krstn003
23. júl 2022

mne sa osvedčila stránka www.cyklospeciality.sk majú tam super výber

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
Autor odpoveď zmazal
Zobraz