Čo kúpiť dvojročnej dcérke na Vianoce?

myskacici
29. okt 2017

Ahojte.
Hľadám inšpirácie na darčeky pre moju dvojročnú vymyselnicku. Má veľa hračiek, ale Nieje ten typ, čo presedi hodinu pri jednej knihe. Moja dcéra je svojská. Pri jednej činnosti vydrží asi 30 sekúnd a to čo zaujíma iné deti v jej veku ju vôbec nezaujíma. Kuchynku má a absolútne ju nezaujíma, odrážadla, trojkolky a kočík na tiež. Lego ani konštruktívne hry ju nezaujímajú. Kreslit vydrží asi minútu.
Zaujíma sa o: Autá, má rada hudbu, zbožňuje zvieratká a najviac sa jej páčia svetla a svietidla. A posledné čo ju baví, je prekladanie menších predmetov z krabicky do krabicky. Napr. svoje gumicky do vlasov takto prekladá každý deň.
Ďakujem za tipy 😊

janulik2008
29. okt 2017

ja som malej kombajn kupila BRUDER 🙂

myskacici
autor
29. okt 2017

@janulik2008 ďakujem za tip, auto bude nejaké určite 😊

bambi78
29. okt 2017

Pripomina mi to moju 2,5 rocnu dceru, ktora je rovnako ADHD 😉 a naviac sa zabavi otvaranim a zatvaranim plastovych flias, labellami, a prekladanim gumiciek a sponiek do organizerov. 😀 Tiez ma hraciek za 3 deti, ale snazim sa ju viest k babikam a uz ju to dost chytilo. Sama neje, ale ich nezabudne pravidelne krmit 😁

myskacici
autor
29. okt 2017

@bambi78 moja rovnako rada kŕmi svojich plysakov, ale papka zas aj sama a celkom pekne.

nelinka2009
29. okt 2017

@myskacici mas uplne normalne dieta, take su vsetky v dvoch rokoch... ak nevies podaj jej katalog dracik a ceruzku ona ti to hned vysvetli

myskacici
autor
29. okt 2017

@nelinka2009 dopadlo by to asi tak, žeby z letaku narobila milión malých kúskov 😂

nelinka2009
29. okt 2017

@myskacici a takze nejaku strihack noznicky... popripade ju vezmi do hrackarstva a opytajsa jej co by jej mal jezisko priniest

myskacici
autor
29. okt 2017

@nelinka2009 asi to tak vyriešim 😊

nelinka2009
29. okt 2017

@myskacici moc sa s tym netrap kup vela drobnosti... v dvoch rokoch je najzaujimavejsie to rozbalovanie a je uplne jedno co je v balickoch aj tak ju to vsetko bude zaujimat tak tri minuty... skus aj hracky, ktore ozno vyuzije az ked bude starsia a ty ich odlozis ked na ne zabudne

deti95060810
30. okt 2017

moje v tomto veku mali kresliatko.... Nakreslí a zmaže a takto dookola....alebo ešte z plastelíny si robili "zvieratká"....

opuska
30. okt 2017

@myskacici taktiez by som sa jej spytala. Taka dvojrocna ma jednoznacne nieco take vysnivane, co by chcela dostat. Moja starsia dcera si vzdy povedala minimalne jednu hracku, ktoru jej jezisko donesie🙂

myskacici
autor
30. okt 2017

@opuska no len problém je v tom, že toho moc nenarozprava.

vetthy
30. okt 2017

Ak sa dobre pamätám,bolo to už dávno,moje dcérky v tom veku ohúrila izbová hojdačka,pripevnená k rámu dvery,ktoré.sa dalo rýchlo prerobiť na pomôcky na cvicenie

luciola
30. okt 2017

no možno ta pastelina Play Do čo je a tam formovať niake zvierat
alebo potom niaku farmu kupiť čo vydava zvuky
alebo Guličkovu grahu moje deti tato hračka zaujme na dlhy čas 🙂

fiftyshadesofgrey
30. okt 2017

Tiez rozmyslam co mojej 2rocnej dcerke kupim.....vela hraciek nema lebo ma v oblube hrat sa s autickami a kockami svojho brata....minuleho roku sme jej kupili kociar no viac ju zaujala autodraha ktoru dostal synator 😀....najprv som tiez rozmyslala nad kuchynkou alebo domcekom pre babiky....no podla mna je na to zbytocne skoro....preto jej dame tablet kde sa bude ucit pismenka zvieratka a vety a k tomu jej dame kineticky piesok...v lete bola v pieskovisku nonstop tak dufam ze sa bude pacit aj taka malickost....tiez si myslime ze dvojrocna vianoce az tak nepreziva tak zbytocne ju ohurovat velkymi darmi ktore budu len zapadat prachom....stacia fakt malickosti....

denisa098
30. okt 2017

Kolajnice a vlacik 🙂

seblicek
30. okt 2017

Drevené hračky sú také vzácne dnes, aj pre tie deti. Skúste pozrieť teraz, čo v lidli bude akcia, ja tiež by som niečo chcela ísť vybrať 🙂

denisa098
30. okt 2017

@seblicek ja som uz kriziky v katalogu robila,ani to tak rychlo nepolame a hlavne stale ju to bavi.

seblicek
30. okt 2017

@denisa098 Aj nepoláme a hlavne vydržia a čo som prekvapená, že nie sú ani nejako cenovo vyššie ako klasické plastové 😉

kp7333
1. nov 2017

Ak ma rada hudbu, tak taky klavirik, co hra melodie a blika a daju sa na nom menit melodie, rytmika a zvuky. Moja dcera sa pri nom velmi zabavila v tom veku. Plastelina je tiez fajn. Alebo jednoduchsie stavebnice ci mozaika - take tie zapichovacie klobuciky, z ktorych sa daju vyskladat obrazky.

rakywanda
1. nov 2017

moja keď mala dva roky, urobili sme to ako spomína @nelinka2009 , rôzne drobnosti, hlavné bolo, aby bolo veľa balíčkov a mohla dlho rozbaľovať, napr. nádobku na tekuté mydlo s detským motívom, pekný uteráčik, krémik na tvár, vymaľovávanka, rôzne nálepky, ponožky, farbičky, plastelína, sponky, CD s pesničkami (vtedy letelo spievankovo), väčšie puzle a pod.

samkova_mamka
1. nov 2017

lego duplo...vláčik s číslami - perfektná hračka, a ešte sa naučí aj čísla

opuska
2. nov 2017

@myskacici aha, tak to som ja nevedela, ze este nevie vobec rozpravat. Nepotesila by ju taka drevena stavebnica, ktoru maju teraz v lidli v akcii?

trendovepostielky
2. nov 2017

super téma, ja sa tiež narozmýšľam, čo kúpiť mojej malej, zaujíma ju presne to čo tvoju: Hudba, prekladanie vecí a bratove autíčka 🙂 . Ale tešiť sa vie úplne úžasne aj zo značky - loga na novom tričku 🙂

anketkarka
3. nov 2017

Aj ja mam dvojrocnu a tiez ju bavia tieto veci, len ona sa zasa vyhra aj strasne dlho. Bavi ju duplo vlacik a stale vozit nieco ine v nom. A ma postarsej lps kolotoc a kolotocuje v nom kadeco. Mame drevenemaxigoralky, ale viac ako navliekanie ju bavi ich triedit do farebnych poharikov podla farieb a tvarov.