Hračky pre deti

bazulka
4. jún 2012

Ahojte, rada by som zalozila temu ohladom hraciek. Viem, ake hracky pre babatka do veku mojej malej, ale ked mam v hrackarstve vyberat hracku pre vacsie babatka a deti v okoli, tak mam problem... Co by ste odporucili pre jednotlivy vek?

bazulka
autor
4. jún 2012

Nasu malu od ca 2/3 tyzdnov bavila hrozne knizka do kocika od Taf Toys - z jednej strany je bielo-cierno-cervena. Dokazala na to v kuse v klude cumiet. Teraz pozera a oblapava druhu stranu - ta je farebna.
Kratko na to ju zacal bavit kolotoc nad postielkou - tiez mame od Taf Toys, motyliky. Z jednej strany maju tmavomodro-biele kontrastne kridielka, tak sa jej dobre sledovali. Kolotoc je stale hit aj v 3 mesiacoch.
Sucasne s kolotocom sme "zaviedli" hrazdicku. Mame taku drevenu, su isto aj lepsie. Hlavne aby sa na nu dali vesiat ine hracky 🙂
Teraz nedavno (ca v 3 mesiacoch) justrasne zacala bavit opica od Lamaze. Taka opicia tvar a dve visiace ruky - na jednej gulata hrkalka a na druhej dva plastove kruzky. Kruzky sa dobre chytaju do rucky a dobre sa davaju do pusy. Vsetky deti, ktorym sme opicu dali, ju mali hrozne radi (ked na nu prisiel spravny cas).

ana_aja
7. apr 2014

@bazulka moje sa tiež veľmi radi hrávajú s drevenými knižkami a všelijakými drevenými skladačkami a hudobnými hračkami ktoré vydávajú zvuk, mi sme to na odporúčanie známej riešili cez eshop nakoľko v kamenných predajniach sme tiež nič pekného nevideli, eshop cez ktorý sme mi kupovali www.drefkohracky.sk

patkaza
29. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

pre maličké deti najskôr iba nejaké kolotoče nad posteľ ... potom neskôr niečo pevné čo sa nedá zjesť .. ešte neskôr niečo kreatívne ako kocky a rôzne stavebnice atd .. a potom už sa detičky špecializujú a je to na rodičoch čo deťom kúpia a čo nie http://akoapreco.com/ako-nakupovat-hracky-pre-deti/

mius86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wewericka949
25. nov 2015
Používateľ wewericka949 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od wewericka949.

No ono takýto nákup pre deti z okolia je v celku náročný. Veľa ľudí vytvára zoznamy pre deti že čo by si predstavovali a známy sa k jednotlivým položkám zapíšu a na narodeniny to prosto prinesú. U nás sa to rieši cez rajhraciek.sk to ich rozdelenie hračiek podľa veku je vcelku podarené a ceny pohodové 🙂

jana_moro
15. dec 2018
Používateľ jana_moro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jana_moro.

Tak dievčatá, priznajte sa, čo pekné ste pokúpili tento rok? Ja zháňam ešte darček na narodeniny malej slečny, tak sa mi zídu inšpirácie🙂

zabka788
17. dec 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

My sme kupili Tehlicky pre deticky, su to take tehly zo specialneho tvrdeho kartonu, no decka si z toho skladaju cokolvek, kolko krat som aj prekvapena, ze ako ich to napadlo :D dostali to teda ako predcasny vianocny darcek, ale som rada ze teraz maju peken cas sa s tym vyhrat cez vianoce 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz