Odrážadlo Puky verzus Strider

adrika214
1. nov 2013

Milé mamičky, viete mi poradit, ktore odrazadlo z tychto znaciek je lepsie? Ake ste volili vy a preco? Alebo aj ine značky, moc sa v tom nevyznam, ale chcela by som nieco kvalitnejsie. Neviete mi poradit ci maju tieto znacky aj variant bicyklo-odrazadlo? Stale sa neviem rozhodnut ci odrazadlo alebo bicykel, alebo kupit to v jednom bicyklo-odrázadlo? Dakujem Vám za názory

iwesska
1. nov 2013

Mne osobne sa Strider na zivo nepacil - strasne tvrde kolesa, tvrda sedanka...ja by som na tom teda jazdit po terene nechcela 😝 Aj ked urcite sa najde vela mamiciek ktore ti napisu, ze je to najsam super bicykel. Puky mi v tomto smere pride lepsie. Aj ked my mame odrazadlo z cyklo obchodu za 70E, je kovove, ma pneumatiky, maly na nom jazdi od 2r., lebo sedanka sa da dat velmi nizko a vobec nie je tazke na ovladanie ako by niekto mohol namietat, kedze je kovove. My mame fajnovku, ktora nechcela jazdit na plastovej motorke - lebo citujem "boli ma zadok", takze pre toto by u nas Strider urcite nepresiel.

katy1979
1. nov 2013

mame oba aj puky aj strider. Vyhrava u nas strider, Uz len pre to ze je lahsi, aj malému sa lepsie ovlada aj mne v pripade nudze lepsie nosi. Kolesa su uplne v poriadku. Staznost na to ze je tvrdy sme veru nemali. Nerovnosti uplne v pohode prechadza aj po lesnych cestách. Ziadne vytrasene dieta. Puky je fajn kvalitny len tazsi.

kristina15
1. nov 2013

my mame strider a je super lahucky mala jazdi od 18m a sama si ho vie zdvihnut odniest v tomto smere super. sedadlo sice tvrdsie ale nestazovala sa nikdy. mne prekaza ze nema brzdy ale to nema ziadne nizke odrazadlo.

lucik85
1. nov 2013

my mame puky lrm a sme spokojni,je velmi kvalitne aj lahke ..maly na nom jazdi uz 2 roky skoro denno denne ..

hela88
3. nov 2013

Nemáme skúsenosti so Striderom, ale Puky je u nás veľmi obľúbený 🙂

luciafed
21. júl 2014

prosim vas baby tie co mate oma puky, mate lrm alebo lr1l? nas maly bude mat v auguste 2 roky, viem ze to lrm je od 2 rokov, ale on je dost velky, teraz ma 95 cm a rychlo rastie, tak rozmyslam ci nekupit uz to vacsie... poradte

solvia
23. okt 2014

Máme Strider a sme spokojní. Tiež sme sa rozhodovali medzi týmito dvoma. Puky je jednak ťažšie a tiež má širšiu strednú časť, čo by nášmu synčekovi s nožičkami viac pri sebe asi prekážalo. Od predajcu sme dostali automaticky mäkkú sedanku a čo sa týka kolies, netreba nafukovať. Brzda nám zatiaľ vôbec nechýba.

peggy589
6. nov 2014

@luciafed dobry den,ktore ste nakoniec kupili??Lebo ja riešim tera presne to iste... 🙂

kika1981
14. nov 2014

@luciafed
@peggy589 dobrý 🙂 aj mna by to zaujímalo, aj my to riešime na vianoce mu to chceme dat, vtedy bude mat 18 mes. ale má výšku už teraz 92 cm a ešte na jar bude aj vyšší , vy ste ktoré kúpili, al. pre ktoré ste sa rozhodli ? Diky za info

peggy589
15. nov 2014

@kika1981 dobry 🙂 takže nakoniec sme sa rozhodli pre velkost L od 2,5 roku a je dobre,už ho mame aj doma...teda dufam,že bude krpcovi dobre,dame mu ho až pod stromček..

kika1981
15. nov 2014

@peggy589 ešte otázočka, môžem vedieť akú má dieťa výšku ? Neviem rozhodnúť, tiež to chceme pod stromček, on már len 16 mes. ale výšku 92 teraz, a aktuálne bude, že na tom začne jazdiť až a jar, v júli máme 2 roky tak teda netuším kt. objednať ... dakujem pekne 🙂

peggy589
15. nov 2014

výšku ma 94cm,ale my sme merali hlavne vyšku rozkroku v podrepe,to je dôležitejšie ako vyška...aby nechodil po špičkach na odražadle ale stupal na cele nožičky...ja si myslim,že aj vam by bolo dobre to L...myslim,že naš ho bude použivat tie 2 roky,čo sme aj planovali a možno aj viac.Odmerajte vyšku rozkroku v podrepe a podla toho sa rozhodnite 🙂

peggy589
15. nov 2014
annalena
15. nov 2014

@kika1981 ak mozem pridat moju skusenost 🙂 ..... my sme kupili rovno Puky LR1L (vyrobca uvadza odporucanie od vysky 90cm, sedacka je vo vyske 34 cm) a mala v pohode jazdila od zaciatku. Mala vtedy 2 roky a 4 mesiace, vysku viem len v 2 rokoch, to mala vtedy 87 cm.

peggy589
15. nov 2014

@annalena a kolko ho použivala,kupili sme ten isty... 🙂

annalena
15. nov 2014

@peggy589 povozi sa na nom v pohode este aj dnes, ale len ked ma chut 😀
ale vazne.....pouzivali sme intenzivne 2 roky, takmer denne na nom jazdila po vonku, do skolky, zo skolky. Potom uz zacala preferovat viacej bicykel 😉

peggy589
15. nov 2014

@annalena presne to som chcela počut,tiež som planovala,že pukyho bude mat do 4 rokov a potom kupime bicykel...dakujem 😉

kika1981
15. nov 2014

@peggy589
@annalena Ďakujem vám za dobré rady 🙂 ste zlaté

pavuciatko
15. nov 2014

A co hovorite na puky wutsch?mala bude mat 1,5 roka na vianoce.len sa neviem rozhodnut.alebo je to uz pre nu male?
@annalena
@peggy589
@luciafed

peggy589
15. nov 2014

@pavuciatko naš krpec ho mal od 1 roka,jazdi na nom aj teraz,ale už mu je maly,ja by som ho už nekupovala,kupila by som rovno odražadlo velkost M od 2 rokov..

pavuciatko
15. nov 2014

@peggy589 len nasa mala este nevie pouzivat ani odrazadlo.myslim tie stabilne.zatial ich ignorovala.cize sa nevie vobec ani odrazat.nieto udrzat rovnovahu na takom bez opory.juj.neviem, co spravit.
Ale dakujem za radu 🙂

luciafed
27. nov 2014

ahojte baby, dlho som tu nebola. nakoniec sme kupili puky L a som spokojna, maly mal len dva roky ale do dvoch tyzdnov sa na nom naucil jazdit perfektne, uplne dokaze udrzat rovnovahu, nozky dvihne alebo si jednu vylozi a ide mu to krasne, uz len aby za nim niekto bezal. takze mozem fakt odporucit aj pre rosne deticky 🙂

luciafed
27. nov 2014

aj pre 2rocne deticky tam malo byt 🙂

katey
9. mar 2015

Baby, prosim o radu, nevadilo vasmu dietatu pri manipulacii ze sa uplne otacaju riadidla? nestalo sa ze sa mu smykli a padlo kvoli tomu?

cestovatelkaandrea
10. mar 2015

@luciafed nas chodi na nom odkedy ma jeden rok http://odrazadla.heureka.sk/puky-odrazadlo-wuts... strasne ho ma rad ale vidim, ze mu budem musiet kupit uz dvojkolesovy.

cestovatelkaandrea
10. mar 2015

@katey nie, nasemu to vobec nevadilo a to bol fakt malicky ked na nom zacal lietat. mal nieco vyse jedneho roka iba. ani chodit nevedel ale na odrazatku lietal ako drak.

georg31
15. júl 2015

Predam Strider Bike odráźadlo zelene malý sa vozil asi 3x nenašiel si k nemu cestu.

martinkaadominik
15. júl 2015

Ahoj, máme 4-ročného syna, ktorý odmietal do škôlkarskeho veku akékoľvek odrážadlo. Kúpili sme mu bicykloodrážadlo, ale nejazdil na ňom. Keď sa nám narodila dcérka, tak na ňom začala od 2 rokov jazdiť. Keď ju videl syn (alebo vekom), chcel už aj on, ale bolo mu malé. Dostali sme aj bicyklík, kúpili trojkolku, ale nič mu nesedelo. Až teraz, v 4 rokoch mi to znovu nedalo, že je také "trdielko" a inšpirovala ma škôlka, kde som videla odrážadlo pre veľké detičky. Tak sme mu kúpili Puky LR XL a konečne jazdí aj náš syn... Veľmi sme sa potešili. Za týždeň sa naučil na neho výborne. Je to cykloodrážadlo (bicykel bez pedálov). Je dosť veľký, dá sa nastaviť výška a sme veľmi spokojní, hlavne on. Je to kvalitná nemecká značka. Takže odporúčam Puky aj vo vyššom veku.

romkop
25. sep 2015

@kristina15 strider ma brzdu. Da sa domupit a je to nozna brzda. Vhodna pre statsie deti. Ale pridava vahu odrazadla. Ale super

magg424
1. okt 2015

@georg31 je to este aktualne ?